З Шерон Петерсон

Відмова від відповідальності за використання фотографій консервованого м'яса: Ні, це фото не ведмежого м'яса, але б'юся об заклад, воно виглядає так само! (Лось не може виглядати настільки інакше, ніж ведмідь, чи не так?) Я особисто ніколи не консервував ведмеже м'ясо, тому у мене немає фотографій. Але інструкції такі ж, як і для іншого червоного м'яса - яловичини, оленини та лосятини. Більш детальну інформацію можна знайти тут .

Консервування ведмежого м'яса: запитання з Facebook від SimplyCanning

Питання: Консервування ведмежого м'яса: Вчора ввечері я законсервував 7 літрів ведмежого м'яса, додавши в кожну банку по одному кубику яловичого бульйону і столовій ложці соєвого соусу. М'ясо було сирим і холодним, вільно лежало в банці. Я накрив кришками і нещільно закрутив кільця, затягнувши їх пальцями.

Здавалося, що знадобилося дуже багато часу, щоб набрати тиск. Я залишив його варитися на 80 хвилин. Я зняв його з плити, зняв гніт і поставив каструлю під прохолодну воду, коли я відкрив консервну банку, м'ясний сік якимось чином потрапив у воду для варіння.

У банках залишилося лише близько 1 дюйма соку на дні. Верхні кришки були герметично закриті.

Не знаєте, як весь м'ясний сік витік з банок?

Відповідай:

Вітаю, що вполювали ведмедя! Я припускаю, що це ви полювали. Це дуже круто.

Ось посилання на сторінки, які навчають, як консервувати м'ясо. Це етикетка для оленини, але це той самий процес для ведмедя: Консервування м'ясного фаршу , Консервування м'ясних кубиків .

Ви не вказуєте, чи було ваше м'ясо перемелене, чи просто нарізане кубиками. І ви не згадуєте, під яким тиском ви готували, і на якій висоті над рівнем моря. Тому я обмежений у тому, що можу вам порадити. Але я бачу пару проблем.

Час обробки кварти меленого м'яса - 90 хвилин. І це буде гарячий пакет з рідиною. М'ясо має бути злегка проварене. Час обробки кварти нарізаного кубиками - також 90 хвилин. Воно може бути або сирим, або спочатку злегка провареним.

Проблема №1 - Ви недообробили м'ясо ведмедя. Ви кажете, що обробляли його 80 хвилин, а це на 10 хвилин менше від рекомендованих 90 хвилин.

Проблема №2 - Занадто швидке охолодження бідона. Ви повинні дати бідону охолонути і знизити тиск до нуля самостійно, не кваплячи його. Іноді це займає досить багато часу. Коли ви охолоджуєте його швидко, відбувається те, що тиск у бідоні знижується швидше, ніж у банках. Отже, якщо тиск у банках вищий, вони набухають і виштовхують рідину. Таким чином, ви отримуєте низький рівень рідини в банках.

Ненавиджу приносити погані новини. Якби єдиною проблемою була незначна втрата рідини, я б сказала, що наступного разу просто пам'ятайте і уважно стежте за герметичністю банок і використовуйте їх першими. Але в цій банці втрата рідини не є незначною, і ви також недостатньо оброблені. Я б не довіряла, що вони безпечні. На вашому місці я б не довіряла цьому.

Проблема в тому, що вам потрібен такий рівень температури протягом усього часу обробки, щоб бути впевненим, що ви зупинили ботулізм. А ботулізм не можна понюхати, спробувати на смак або побачити. Тож ви не дізнаєтеся, що він є, поки не захворієте.

сподіваюся, це допоможе!

Відкладіть це на потім!

Вам також може сподобатися...

Головна ' Домашні запитання щодо консервування ' Питання про консервного ведмедя

Сторінка востаннє оновлена: 7/6/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard