Цієї весни я дізналася про новий бренд консервних кришок. Чудові кришки для консервування. Я спробував їх, щоб побачити, чи сподобаються вони мені. Поки що все добре! Я справді вражений.

Коли я вперше відкрив коробку з кришками, моя перша думка була: "Ого, які товсті прокладки!" Це хороший початок :).

Чудові кришки для консервування

Чудові прокладки синього кольору, які відрізняються від інших брендів. Вони називаються Blue Seal Integrity. Дуже гарні! Виділяються з натовпу.

Синій колір гарний, але що мені дійсно сподобалося, так це те, що гума здається більш якісною, ніж у інших кришок, які я використовував. Я натиснув на неї великим пальцем, і вона відчула себе гумовою і важчою, ніж прокладки інших брендів. Зона ущільнення також здавалася трохи ширшою.

Схоже, це чудова кришка, яка матиме чудові показники герметичності. Я випробував їх на кількох партіях і поки що маю гарні результати.

Кришки Superb поставляються в стандартних розмірах із звичайним і широким горлом, тому вони сумісні з кришками інших брендів. Зона контакту ущільнювачів підійде до ободів стандартних консервних банок і кілець.

Вони клацають! Обожнюю цей звук. Так приємно.

Відгуки в Інтернеті.

Я провів невелике дослідження, перш ніж спробувати їх. Загалом, я бачу позитивні відгуки. Єдиний негативний відгук, який я бачив (і це було досить рідко), це коли хтось застібав їх.

Пам'ятайте, що з традиційними металевими кришками, які складаються з двох частин, не варто затягувати кришки занадто сильно. Будь-яка металева кришка може прогинатися, якщо ви занадто сильно закрутили гвинтові стрічки. Кришки повинні провітрюватися, оскільки вони нагріваються в консервній банці.

Рідина не потрапить у ваші банки, але повітря всередині банки повинно виходити назовні (це і є вентиляція). Якщо гвинтова стрічка затягнута занадто туго... це призведе до того, що кришка зіб'ється.

Просто стисніть пальці - це все, що потрібно. Потім, коли банки охолоджуються, кришка опускається вниз, і всмоктування створює герметичність.

Якщо вам цікаво, що означає "закручувати пальцями", подивіться це відео, де я показую, як я закручую свої банки.

Як користуватися кришками для консервування Superb

Ці кришки мають той самий стиль, що й інші металеві кришки для консервування з 2 частин. Тож це робить їх надзвичайно простими. Просто використовуйте їх, як будь-яку іншу кришку для консервування. Ви будете використовувати перевірений рецепт, дотримуйтесь інструкцій, щоб заповнити банку. Очистіть краї банок і додайте плоску кришку, використовуйте гвинтову стрічку, щоб утримувати кришку. Пам'ятайте, що просто щільно стискайте пальці ... (див. Розділ вище, якщо ви це пропустили). Потім обробіть, як описано в інструкціїваш тип харчування.

Як мені допомогли кришки Superb.

Я спробував чудові кришки в моєму консервному апараті під тиском. Я консервував безлад із зеленої квасолі та буряка. Кришки працювали чудово! Поки що жодних проблем. Я буду стежити за банками, щоб переконатися, що вони тримаються з часом, але я не очікую жодних проблем. Кришки добре працювали при високих температурах консервування під тиском, тому я не очікую жодних проблем з консервуванням на водяній бані.

Чи перевірені ці кришки? Чи безпечні вони для харчових продуктів?

Так, як я і очікував, кришки Superb Canning безпечні для харчових продуктів, не містять бісфенолу та були протестовані як внутрішніми, так і незалежними зовнішніми випробувальними лабораторіями.

З чого зроблені кришки?

Кришки складаються з 6 шарів. Харчові та без вмісту бісфенолу! Тонкий шар металу надійно захищає вашу їжу.

П'ять шарів захисту від корозії. Два шари зовнішнього захисту. Три шари внутрішнього захисту.

Пакування

Ці кришки для консервування упаковані в компактні коробки по 60 кришок. Людям, які багато консервують, це має сподобатися. Більше не потрібно купувати 12 кришок за раз і витрачати всю упаковку даремно.

Fillmore container (який надав ці кришки для мого огляду) має коробки, доступні як поштучно, так і в кейс-лотах.

Хто виробляє кришки Superb?

Компанія є невеликим підприємством, яким керують люди, що займаються консервуванням з покоління в покоління. Вони знають про проблеми з постачанням, які виникають останнім часом і виникали в минулому. Вони знаються на консервуванні, і їхня місія - виробляти якісну продукцію.

Де виготовляють кришки Superb?

Я радий дізнатися, що ТАК, у нас тут є продукт, зроблений у США. Ці кришки виготовлені в Шугар-Крік, штат Огайо. Цій домашній консервній банці вони подобаються!

Де купити Superb Supplies.

Чудові кришки можна знайти в інтернет-магазинах і багатьох магазинах, де продається консервне приладдя. Зверніться до місцевих магазинів, щоб дізнатися, чи є вони в наявності. Поки що не в усіх. Якщо їх немає, розкажіть їм про бренд. Це допоможе поширити інформацію. Можливо, вони придбають кришки, і ви зможете їх спробувати.

Якщо ви хочете купити онлайн, я можу настійно порекомендувати вам Fillmore Container. Вони продають консервне приладдя і зарекомендували себе як хороший ресурс з чудовим обслуговуванням клієнтів. Ми працюємо разом вже багато років.

Звичайні кришки Mouth Superb доступні тут

Широкогорлі кришки Superb доступні тут

Чудові кришки для консервування "Seal it Right

Питання, які можуть у вас виникнути

Чи є кришки для консервування Superb Brand Canning просто ще однією підробленою кришкою для консервування?

Як багато хто з вас знає, в останні кілька років консервне приладдя іноді важко знайти. В Інтернеті з'явилося багато постачальників консервних кришок низької якості. Деякі з них навіть нахабно використовували назву компанії Ball і стверджували або мали на увазі, що вони від компанії Ball.

Я застерігав людей від використання підроблених кришок, але здебільшого я застерігав людей від нічних компаній, які не виробляють якісну продукцію. Superb Lids - НЕ одна з таких підроблених кришок.

Де виготовляють чудові кришки для консервування?

Superb - легальна компанія, розташована в місті Шугар-Крік, штат Огайо. Я хотів би бачити, як вони розвиваються, і заохочую їх підтримувати.

Чи є кришки для консервування Superb офіційно схваленими?

На це питання легко відповісти... чи знаєте ви, що ні NCFHFP, ні FDA не схвалюють якусь конкретну компанію? Вони, однак, рекомендують стиль з 2 частин з плоскою кришкою і гвинтовими стрічками. Чудові кришки для консервування - це той самий стиль з 2 частин, який рекомендує NCFHFP.

Чи безпечні кришки для консервування інших брендів? Чи працюють вони?

На це питання важко відповісти. Вони безпечні... якщо вони герметичні. Якщо тільки матеріал не є безпечним для харчових продуктів, навіть якщо він герметичний. Кришка контактуватиме з харчовими продуктами, тому вона має бути безпечною для харчових продуктів. Що вам потрібно зробити, так це вивчити компанію та якість кришок.

Цей чудовий бренд відповідає всім критеріям безпечних кришок для консервування. Якість ущільнювачів хороша, тому вони добре закриваються, якість кришок хороша, і компанія чесно розповідає про те, як вони виготовляються.

Чи є різниця між кришками для консервування?

Кришки для консервування від різних компаній мають однакову конструкцію... але різниця полягає в деталях. Саме герметик забезпечує надійну герметичність кришки. А поверхня кришки повинна бути безпечною для контакту з їжею в банці. Є й інші деталі, але це дві основні речі, на які варто звернути увагу.

Закріпіть це, щоб знайти пізніше!

Callie Howard

Автор Callie Howard