Консервні банки Presto під тиском існують вже давно; у мене є одна від моєї мами, і вона чудово справлялася зі своїми обов'язками. З того часу я оновила її і придбала 23-літрову Presto, тому що я можу складати пінтові банки і робити більше за один раз. Можливість складати банки дуже корисна функція.

Тут я поділюся своїм досвідом використання як старих, так і нових консервних банок Presto і поясню, чому я вважаю їх чудовим вибором.

Ця сторінка містить:

  • Який найкращий ручний зварювальний апарат для початківців?
  • Наскільки великий каннер під тиском мені потрібен?
  • Манометр з циферблатом або зваженим манометром?
  • Посібник з експлуатації пресового канера Presto
  • Який манометр слід придбати?
  • Відгуки про прес-манометр Presto

Раніше я з ентузіазмом рекомендував Я був повністю захоплений якістю та довговічністю всіх американських консервних банок, а не Presto. І я досі люблю їх. Але зараз мій ентузіазм трохи пом'якшився.

Я все ще рекомендую All American (детальніше читайте тут). Але я також згоден з тим, що Presto - теж дуже хороший вибір. Ха! Як вам такий варіант?! Напевно, це те, що я відчуваю, коли порівнюю. Одного дня я візьму свій Presto, а іншого - All American. Обидві консервні банки дуже часто використовуються на моїй кухні.

Який кращий прес-машинка для початківців?

Якщо ви тільки починаєте або бодай трохи налякані, я раджу Presto, а не All American.

Я повторюю це ще раз, тому що знаю, що багатьох людей, які тільки починають займатися консервуванням, лякає консервна банка під тиском.

Якщо ви новачок і зовсім налякані... обирайте консервний прес Presto.

Мій 22-літровий консервний балончик Presto під тиском.

Наскільки великий каннер під тиском мені потрібен?

Консервні банки Presto під тиском можна знайти на Amazon або придбати в більшості місць, де продається консервне приладдя. Також завітайте до місцевого магазину Ace Hardware!

Або ви можете пошукати старі консервні банки, які продаються уживаними. Якщо у вас є правильні калібри та прокладки, всі вони будуть хорошими консервними банками.

Вибір розміру вашого скороварки залежить від того, скільки ви хочете консервувати. Вас лише двоє? Вам підійде стандартна банка на 7 літрів. У вас є діти і великий сад? Виберіть банку, в яку можна складати банки і робити трохи більше за один раз.

Каністра Presto під тиском об'ємом 16 літрів обробить 10 пінтових банок або 7 квартових банок.

Банка ємністю 22 або 23 літри обробить 20 пінт або 7 квартових банок. Ця модель висока і дозволяє складати пінти в штабелі.

Манометр з циферблатом або зваженим манометром?

Контейнер Presto з коробки призначений для використання в якості манометричного бідона. Він поставляється з вантажем, щоб закрити вентиляційний отвір, але ви перевіряєте циферблат на відповідність вашим вимогам до тиску. Це означає, що ви будете стежити за циферблатом і регулювати джерело тепла для підтримки належного тиску. Це працює добре, але ви повинні знати, що циферблат показує правильно. Таким чином, рекомендується, щоб виперевіряйте цей циферблат щороку.

Інший варіант (і я настійно рекомендую його!) - це придбати для вашого Presto зважений манометр. ось так... Ці гирі виглядають дуже схожими на оригінал, але йдуть у комплекті з 3 штуками.

Основний шматок показує 5 фунтів. додайте кільце, і у вас буде 10 фунтів. додайте ще одне кільце для 15 фунтів. просто і легко. у вас все ще буде циферблат на консервній банці, але використовуйте його лише як оцінку. ці ваги надійні. вони не мають механізмів, які потрібно перевіряти. ви просто стежите за манометром і регулюєте джерело тепла, щоб утримувати його на пологій скелі. це вказує на те, що ви знаходитесь на правильнійтиск.

Я віддаю перевагу зваженому манометру. Я можу бачити і чути, як він гойдається, з будь-якої точки кухні. Якщо я покладаюся на манометр, мені потрібно регулярно перевіряти, щоб переконатися, що він має правильний тиск, а це означає, що я маю бути поруч з плитою. Завжди будьте поруч з консервною банкою, коли вона обробляється. Але з гирями... я можу прибирати, мити посуд або сидіти за столом, відпочиваючи.

Більше про як користуватися скороваркою під тиском тут.

Ви також можете прочитати про Тут американський прес-машинка для тиску. (Моя інша рекомендація щодо консервування).

Прокрутіть сторінку трохи нижче, щоб прочитати відгуки та коментарі читачів про їхні скороварки Presto.

Посібник з експлуатації пресового канера Presto

Обов'язково прочитайте інструкцію з експлуатації, щоб дізнатися більше про використання вашого скороварки Presto. Якщо у вас немає інструкції, зверніться до неї, ось посилання на інструкції з експлуатації.

Який манометр слід придбати?

Якщо ви хочете переглянути відеоогляд, який крок за кроком покаже вам, як користуватися консервними банками Presto та All American, перейдіть на цю сторінку. Порівняйте ці два варіанти, щоб зробити правильний вибір. Це інвестиція в себе. Купуйте з упевненістю.

Порівняння всіх американських і престо канерів тут.

Відгуки про прес-манометр Presto

Я прочитав багато відгуків про консервні банки Presto. Багато хвалебних відгуків і дуже мало нарікань.

Єдина скарга, яку я почув, і яка є досить важливою, щоб про неї згадати, - це кілька проблем з регулятором тиску.

Одного разу у мене також виникла проблема з моїм регулятором тиску. Після того, як каністра використовувалася роками, місце, де манометр вкручується в каністру, відшарувалося. Манометр злетів з гучним вибухом. Манометр полетів прямо в витяжку моєї плити, і я підстрибнув на 5 футів у повітря! Не зовсім, але я стрибнув. Я замінив манометр і з тих пір не мав проблем.

Ці консервні банки мають багато відгуків, і лише дуже невеликий відсоток з них має якісь скарги.


Пресовий каландр Presto 70-х років

Лінда Джей.

(Кіттаннінг, Пенсильванія)

"Мій бідон Presto був куплений наприкінці 70-х років у сусіда, який користувався ним лише двічі. Він об'ємом 21 кювет. Він вміщує 18 пінт, 7 кварт і 4 півлітрових банки.

Вона навіть має колір "Урожай" - один з улюблених кольорів ще з 70-х. За всі ці роки мені довелося лише двічі замінити прокладку на кришці. Вона працює як мрія. У мене ніколи не було жодних проблем з консервною банкою. Інструкції легко дотримуватися - чудово, що є фотографії!!!

У моєї мами теж була така, і коли вона вирішила відмовитися від консервування, вона передала її невістці. Бідолашна дівчина спочатку була налякана цією річчю, але переконалася, що вона їй знадобиться, коли побачила, скільки можна заощадити, консервуючи і спостерігаючи за тим, як це роблять інші.

Вона перейшла від консервування до приготування власної сальси. Гадаю, це робить консервну банку Presto сімейною реліквією!

Дякуємо за довгі роки консервування, Presto!"


З точки зору витрат і вигод, це працює, але не має всіх наворотів

від Марка

(Ленсдаун, Пенсильванія)

"Ми активні консерватори, можемо консервувати двічі на рік: свіжі овочі наприкінці літа, і супи і запаси Ми все ще відносні новачки у використанні нашого 23-літрового консервного блендера (3 роки); ми майже відпрацювали всі нюанси процесу, але час від часу не обходиться без епічних невдач (наприклад, ціла партія шинки та квасолевого супу не змогла закритись).

Найважче підтримувати тиск за допомогою стандартного 15-фунтового регулятора, що йде в комплекті з консервним балоном.

На ринку є трикомпонентна модель 5/10/15, яку ми розглядаємо. Якщо не брати до уваги випадкові заминки, ми так само задоволені нашим Presto, як і будь-якою іншою консервною банкою під тиском. Коли я порівнював магазини, я виявив, що вона відповідає нашим потребам, не розбиваючи при цьому бюджет.

Чи подобається мені це? Ні. Чи ненавиджу я це? Ні. Це те, до чого я звик, і це підходить для того, що ми робимо".


Каннер для початківців

Крістофер Дойрон

(Квебек, Канада)

"Мені подобається Presto Pressure Canner, тому що він простий у використанні і дуже безпечний.

Кілька речей, які я помітив як початківець, - це те, що на плиті з плоскою поверхнею, яка є у моєї мами, не можна було регулювати тиск. Нам довелося випробувати іншу плиту, стару, з елементами, де регулювати тиск було набагато легше.

Єдина моя скарга - це те, що я не зміг знайти різні ваги. Та, що надається, розрахована на 15 фунтів, але я хвилююся, що якщо мій тиск зміниться під час консервування, я можу зіпсувати м'ясо. Я волів би мати можливість придбати вагу 10/11/12 фунтів, щоб зняти частину стресу від мого браку досвіду.

Контейнер добре сконструйований за хорошою ціною. Я користуюся ним вже два місяці і рекомендую його, якщо вдасться знайти інші ваги".

Відповідь Шерон:

Крістофере, я просто подумала, що варто повідомити тобі, що стандартні ваги, які поставляються з консервними банками під тиском, бувають 5-, 10- і 15-фунтові.

Вам потрібно використовувати наступну вагу від необхідної. Наприклад, якщо для підйому потрібно 12 фунтів тиску, ви використовуєте 15-фунтову вагу.

Сподіваюся, це допоможе!

Шерон.


Чудове обслуговування клієнтів

Барбара

(Айленд Парк, штат Нью-Йорк, США)

"У мене є 18-літровий Presto, який щороку тренується. Я помітив те, що виглядало як тріщина збоку, і зателефонував до Presto. Вони дуже добре поставилися до цього і попросили мене відправити все це на перевірку, разом з верхом і всіма деталями.

Тріщини немає, лише подряпина. Я повернув його з новим манометром, новою гумовою пробкою, новим ущільнювальним ременем, повністю очищеним і перевіреним. Цього літа я знову запустив його в роботу. Він працює вже майже 30 років і, мабуть, працюватиме ще понад 30".


Каністра для консервного преса Presto 16qt

Марлен Деверо

(Мерідайн, Айдахо)

"Я завжди просто купався у воді. гострий перець і помідори роками і вирішив цього року спробувати свої сили в консервуванні під тиском.

Хочу сказати, що я шукала в інтернеті найкращу інформацію про консервування овочів і знайшла на вашому сайті найкращу, з чудовими фотографіями та інструкціями для наслідування.

Я маю отримати свою скороварку presto на 16 літрів 1 вересня. З нетерпінням чекаю на консервування. стручкова квасоля , картопля , кукурудза і морква Мені подобається, як ви пояснили всі етапи консервування.

Сподіваюся, у мене все складеться добре :8)

Я також збираюся консервувати на своїй керамічній плиті. Я завжди мила її водою, і все було добре. Наступного року я планую придбати велику плиту, щоб використовувати її на вулиці.

L з нетерпінням чекаю на консервацію :8) Марлен"


37 років.... Задоволені якістю та надійністю Presto

автор: Анонім

"37 років тому моя тітка подарувала мені на весілля мою першу 4-х літрову каструлю Presto. Я тільки вчора приготувала чергову порцію сушена квасоля пінто у цій плиті!

У моєї мами завжди був сад, і вона заморожувала та консервувала багато продуктів, тому консервування під тиском не було для мене чимось новим, коли я вийшла заміж. Зараз у мене є 2 консервних банки та 2 скороварки різних розмірів, і 3 з 4 - марки Presto. .

Я вважаю їх неймовірно надійними! У мене великий сад, і часто доводиться обробляти обидві банки одночасно.

Я віддаю перевагу консервним банкам, які не мають циферблата. Я вважаю, що зважені банки без циферблата набагато менше турбують мене, ніж спроби дістатися до консультаційного центру, щоб відкалібрувати їх щороку, як рекомендується.

Я дуже задоволений якістю та надійністю Presto!"


О, Боже! Воно все ще тут!

by Nervonahh

(Оклахома)

"Мене не було більше трьох років. Я повертаюся додому до порожнього будинку, з якого я пішов. І що мене зустрічає, окрім моєї старої каструлі/консервної банки на 21 кварту? Вона стоїть прямо посеред порожнього сараю.

Майже все інше зникло, люди скористалися багатьма моїми речами. Це лише доводить, наскільки заплутаною є їхня система цінностей у наш час. Але я радий!!! Все це мені на користь, я б сказав, лол!".


Я люблю свій старий Presto

автор Ніккі

(Мерісвілл, Каліфорнія)

"У мене Presto старого зразка з 70-х. До цього у мене був старий монстр моєї бабусі - річ, якою я боявся користуватися сам. Якщо я збирався померти, мені потрібен був свідок!

Я люблю свою стару скороварку "джиглер". Я можу займатися іншими справами і слухати, що відбувається. Мені не потрібно тягнути стілець і витріщатися на неї півтори години.

Я купив All American, тому що всі такі були. Ніколи не розпаковував. Якщо наша цивілізація піде на дно, і прокладки не будуть робити, а ті 2, які я зберігав, дадуть текти, ТО я буду сидіти біля плити і дивитися, як консервний балончик підтримує тиск.

Я законсервував все, що було в моєму Presto. Всілякі овочі і плід яловичину, оленина свинину та риба . у мене було кілька невдалих банок (я думаю, що майже кожна з них була з моєї вини), і я не вбивав ні нас, ні курей, коли викидав залишки".


Одного недостатньо

Ріка Ґ.

(Вірджинія)

"У нас з дружиною є два бідони Presto об'ємом 16 літрів, які ми купили одразу після одруження (24 роки тому).

Ми робимо багато консервування, і використання двох одночасно значно пришвидшує роботу. Ми використовуємо подвійний газовий пальник на ганку. Одного разу ми спробували інший бренд консервних банок (важкий тип), але вони дуже довго нагріваються і охолоджуються. Presto працюють швидко і досить довговічні.

У нашому місцевому будівельному магазині є запчастини, але ми замінили лише ущільнювальну прокладку, гумову запобіжну заглушку та прокладку манометра.

Банки досі виглядають чудово, і якби нам довелося купувати їх знову, ми б точно купили такі ж самі".

  • 16-літровий закаточний апарат Presto під тиском - вміщує до 10 пінтових банок або 7 квартових банок.
  • 23-літровий закаточний апарат Presto під тиском - вміщує 20 пінтових банок або 7 квартових банок.

Я згоден, два престо-банки

автор: Тіна

"Я згоден з варіантом з двома пальниками, це набагато швидше. Ми використовуємо пальник на нашому барбекю-грилі. Брайан заносить його в гараж. Тепло на вулиці, і він близько до кухні".


Амінь!

автор: Грейс

"У мене тільки один (це Presto), і ви маєте рацію, мені потрібні два. Я ніколи не думав консервувати на вулиці на пальниках. Яка чудова ідея! Все це тепло НЕ в будинку. Дякую вам за це. Вирушаю на полювання на пальники на цих вихідних!"


Я закохана в мій пресостат Presto!

автор Мелісса

(Галлоуей, Вісконсин)

"У мене є 22-літрова каструля/скороварка Presto з ваговим датчиком, і я її обожнюю. Вона у мене вже 2 роки, і поки що у мене не було жодних проблем. Вона працює як мрія, і якби я міг одружитися на ній, я б одружився".


Новачок у консервуванні, але в захваті від нього - люблю свій пресовий консервний ніж Presto

by BB

(Індіана)

"Я люблю свою консервну банку presto.

У перший рік, коли я почав консервувати, я позичив у друга 22-літрову банку Presto. Вона була проста у використанні, а інструкції в книзі були чудовими. Ця книга відповідала на всі мої запитання і містила рецепти, які можна було використати!

На другий рік я купив власний 16-літровий бідон Presto, який мені дуже подобається. Він легкий і чудово працює з моїм асортиментом glasstop. Але він не вміщує багато пінт за раз.

Цього року я позичив у друга 22-літрову банку і одночасно використав свою 16-літрову. Це була приголомшлива подія з консервування в моєму домі!! Я і мої помічники підтримували обидві банки в робочому стані і законсервували близько 50 ягід. чверть склянки стручкової квасолі за 1 день! (Я даю банкам охолонути самостійно; я НЕ використовую для них метод водяного охолодження).

Мені найбільше подобається менша каністра. Оскільки вона легша за вагою, її легше піднімати з полиці, коли вона заповнена. Але 22- і 23-літрові банки більш універсальні, оскільки вони служать в якості консервна банка на водяній бані і зможе переробляти більше пінти за раз.

Насправді я збираюся купити ще одну власну консервну банку на наступне літо. Я вражена тим, скільки всього можна переробити вдома без усіляких добавок. Консервування - набагато корисніший варіант, ніж куплені в магазині консерви".


Відгуки про прес-манометр Presto

by Star

(Орегон)

"Мені подобається! Хе-хе... ви хотіли більшого. Ну, він досить простий, ним легко користуватися. Мама моєї подруги подарувала їй старший Дзеркальна консервна банка. Хоча він добре працює, на ньому просто є важке коромисло. Особисто мені подобається бачити манометр і знати напевно, який тиск".


Моє Національне престо №7 - один з моїх найстаріших друзів

"Після того, як я вперше вийшла заміж, моя бабуся принесла до мене додому свою консервну банку і допомагала мені консервувати овочі з городу.

Через багато років я був благословенний придбати її стару консервну банку, і це дуже особливий спогад.

З тих пір ми з мамою консервували багато продуктів разом... овочі, оленину та курка/індичка.

Вона використовує новішу модель Presto №7, яка має золотистий колір врожаю. Моя модель тьмяна і стара на вигляд, але вона, безумовно, вірний друг. Мені подобається ритуал, і я завжди присуваю стілець прямо перед плитою, щоб стежити за манометром під час обробки.

Мій чоловік допомагає мені з консервуванням, а наш старший син навіть позичив його, щоб консервувати власну сальсу. Упс! Регулятор тиску щойно вискочив, тож я краще принесу свій стілець туди... :)"


Presto Консервний балончик під тиском

Пейдж

(Іллінойс)

"Моя бабуся купила скороварку Presto (22 літри) в 1975 році, і ми користуємося нею досі. З нею немає жодних проблем. Їй довелося замінити прокладку, але це просто старіння".


Манометр Presto

Кеті Андерсон

(Кесвік Рідж, провінція Нью-Брансвік, Канада)

"Я купив 22-кілограмовий престо-консервний прес кілька років тому, щоб правильно консервувати оленину. Зараз я використовую його для набагато більшого.

Я консервую деякі овочі, але використовую їх більше для домашній курячий бульйон від власних курей, потім курячий суп, а також темний бульйон (з оленячого м'яса).

Мені подобається мати під рукою всі смаколики на зиму; люди сміються і кажуть, що я можу вижити кілька тижнів, якщо не місяців, на моїх запасах.

Банка Presto ніколи не створювала мені проблем, і я ніколи не турбувався про її безпеку. Час від часу великий ущільнювач не зовсім на місці, помічаю, коли тиск не наростає, швидко виправляю, знявши кришку, а потім знову надягаю.

Нам потрібно продовжувати тенденцію, від якої ми всі відійшли: використовувати наших місцевих фермерів, їсти місцеве і припинити їсти з коробок".


Чудово працює.

кимось

(Техас)

"У мене немає ні Presto, ні All American, тому це не ідеальне порівняння. Те, що остаточно схилило мене на користь Presto, а не All American (окрім ціни, оскільки я готовий платити за якість), - це час нагрівання та охолодження. Я читав, що All American нагрівається та охолоджується досить довго.

Це має сенс, адже він виготовлений з такого товстого металу. Якщо ви намагаєтеся законсервувати більше однієї партії за день і маєте лише одну банку, то банку, яка швидше нагрівається і охолоджується, може мати значення. Вона також може споживати менше енергії.

Як я вже казав, у мене немає обох і я не можу стверджувати, що один з них швидший за інший, але саме тому я обрав Presto. =)"


Консервний балончик Presto 22 Qt Love My Presto

автор Кріс

(Айова)

"Ми використовуємо наш 22-кілограмовий бідон Presto ще з часів нашого першого спільного саду, 21 рік тому. Він має ваговий датчик, і єдине, що нам потрібно для нього - це час від часу замінювати прокладку.

Ми консервуємо все з нашого саду та полювання: оленя, свинину, гриби, помідори, стручкову квасолю, супи.... Я не знаю, як би ми обходилися без нього, адже за сезон ми можемо легко законсервувати близько 700 центнерів банок".


Скороварки Presto загалом

від Тоні

(Сан-Хосе, Каліфорнія)

"Я працюю в сфері побутової техніки (продаю запчастини та надаю послуги протягом 37 років! і навіть продаю скороварки). Я продаю запчастини Presto протягом багатьох років.

Коли я почав консервувати, я пішов на блошиний ринок і купив важкий алюмінієвий бідон на 16 літрів старого зразка. Без проблем! Я купив усі нові деталі. Я також перевірив його під тиском, щоб переконатися, що він тримає повітря. Звичайно, я ретельно оглянув його, адже він майже не використовувався.

Новіші апарати мають регулятор тиску типу "гойдалка", а старі мають центральну частину, яка піднімається на 5-10-15 фунтів.

Справа в тому, що вибухи плит зазвичай трапляються лише тоді, коли є зношена деталь, або хтось використовує її на надто високому вогні.

Отвір для виходу пари (в центрі плити або збоку, де знаходиться регулятор) може бути заблокований мінералами або частинками їжі. Переконайтеся, що цей отвір завжди вільний.

Мої клієнти завжди використовували прокладки не за призначенням. Усадка призведе до протікання і нагрівання прокладки. Замініть прокладки! Очистіть канавки, де сидить прокладка! Це призводить до поганого прилягання.

Також зношуються регулятор і вентиляційний отвір. Центр регулятора гойдання (виглядає як багатогранна шайба-зірка) може піддатися корозії і випасти. Тому ви не зможете створити тиск взагалі. Маленький гумовий вентиляційний отвір (зовні або під ручкою) може протікати і випасти - вони стискаються. Незабаром я думаю про новішу модель. Вони легші.

Я хочу, щоб люди були в безпеці. Будь ласка, читайте інструкції! Зазвичай люди не читають.

Сподіваюся, комусь це допомогло. Мені завжди подобалися мої 2 скороварки і стара консервна банка".


Лише каністри під тиском Presto мають надійний висувний візуальний фіксатор кришки.

від Canning Mom

(Меріленд)

"У мене завжди були консервні банки Presto. У мене є лита алюмінієва модель 7B на 16 літрів, і я використовую її вже 38 років поспіль. Вона чудово справляється зі своїми завданнями.

Втім, у мене також є 22-літрова, 23-літрова та 16-літрова більш сучасні моделі. 22-літрова зараз фактично позичена моїй доньці.

Мій досвід роботи з цими новими консервними банками був дуже хорошим. Що я дійсно ціную, так це фактор безпеки, який забезпечується системою блокування кришки. Немає можливості випадково зняти кришку, коли в посудині все ще зберігається тиск!!!!.

Я вважаю, що ВСІ банки охолоджуються досить швидко. Звичайно, це може зайняти на кілька хвилин більше, якщо у вас 20 пінт, ніж якщо ви робите лише п'ять або шість!!!!

Консерви під тиском нагріваються трохи швидше, якщо ви робите гарячу упаковку, оскільки всі продукти спочатку гарячіші.

У моделях на 22 і 23 літри можна ставити на водяну баню літри, а в моделі на 16 літрів - пінти.

Я не знаю, чи зможе 7B витримувати пінти на водяній бані, тому що я все можу робити під тиском.

Це можна зробити за допомогою водяну баню практично в будь-якій посудині яка має 4-6 дюймів простору над банками. 1-2 дюйми окропу над банками і близько 4 дюймів простору для кипіння (без того, щоб вода вистрибувала з каструлі і потрапляла вам на ноги!!!!). .

Мені подобалися литі алюмінієві плити, але я був приємно здивований новими моделями.

Presto - це ЄДИНИЙ бідон під тиском, який призначений для використання на плити з гладкою поверхнею.

Presto має "підняте дно", яке прилягає до конфорки, а бокові стінки банки знаходяться на відстані приблизно 1/2 дюйма від плити. Це означає, що тепло не передається решті скляної або керамічної плити. Навіть з конфоркою типу "цикл-включення-виключення", коли тиск підвищується, не виникає проблем з підтриманням необхідної температури.

Я допомагав комусь навчитися консервувати курку в 16-літровій консервній банці Presto на гладкій плиті. Ми бачили, як пальник загоряється червоним, потім згасає і т.д., але циферблат показував правильну температуру, а "джиглер" (важок) м'яко погойдувався на 10-фунтовій "вазі".

Нарешті, кришку дуже легко знімати і одягати. У мене немає артриту, але якби він був, мій Prestos все одно було б легко закручувати і розкручувати.

Прокладки були покращені. Нові прокладки дуже прості у використанні і НЕ потребують змащування. Я думаю, що кулінарна олія і т.п. може погіршити прокладки.

Я часто просто змочую внутрішню частину прокладки, щоб бути впевненою, що вона легко ковзатиме, коли я надягаю кришку".


Захист

автор: Анонім

"Будь-хто, хто створює герметичність за допомогою All American, повинен фізично послабити всі шість гвинтових ручок, а потім повернути важку кришку на 10 градусів, щоб вона знялася. Чи міг би хтось із нас зробити це випадково? Звичайно, ні.

З іншого боку, китайські Prestos мають лише полегшену кришку, яка потребує невеликого повороту проти годинникової стрілки, як це було в старих моделях. Дзеркала. ще до 70-х років.

Тож, хоча китайські Prestos мають візуальне блокування кришки, консервні банки Mirro з початку 80-х років також мають блокування кришки, яке блокує ручку від повороту".


Полюбився мій національний каннер №5

автор Пет Холл

(Кокомо, Ін.)

"Я б і досі хотіла мати свою національну скороварку №5, як у 50-х. Використовувала її багато років для приготування їжі та консервування. Вона вміщувала 5 літрів або 7 літрів. Була якраз для нас!"


National 5 Canner

автор: Анонім

"Ви можете купити їх на eBay! Перевірте найнижчу ціну плюс доставку, оскільки є кілька варіантів, і ціни сильно відрізняються залежно від продавця. Також переконайтеся, що він укомплектований - ви можете придбати запасну прокладку онлайн (без проблем), але регулятор тиску важко знайти".


Пов'язані сторінки

Дізнайтеся, як користуватися скороваркою за допомогою чітких інструкцій, навіть для початківців. Це може бути простіше, ніж ви думаєте!

Всі американські закаточні апарати (зроблені в США!) встановлюють стандарт міцності та простоти у використанні. Плюси і мінуси, які допоможуть вам зробити правильний вибір!

Скороварки під тиском: яка найкраща? Дізнайтеся про різні стилі та особливості кожної марки, щоб вибрати скороварку, яка підійде саме вам ти .

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 10/7/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard