Мене запитали, чи можна використовувати скороварку для консервування.

Ця стаття присвячена стандартній скороварці. Перше, що слід зазначити - я не маю нічого проти скороварок! Я використовую одну з них для приготування вечері, але використання скороварки для консервування - це зовсім інше. Пам'ятайте, що консервування - це не приготування їжі.

Консервна банка зліва набагато більша, ніж плита справа.

Коли Міністерство сільського господарства США тестувало і визначило час, необхідний для консервування під тиском, вони виходили з часу, який потрібен продуктам для нагрівання до тиску, а потім для охолодження. Менша скороварка нагріватиметься і охолоджуватиметься набагато швидше, ніж більша, що скорочує загальний час. Навіть якщо ви обробляли продукти протягом рекомендованого часу при рекомендованому тиску, ЗАГАЛЬНИЙ час обробкичас менше через коротший час нагрівання та охолодження. Існують й інші відмінності між консервною банкою та плитою.

Міністерство сільського господарства США не проводило тестування менших скороварок.

Ось цитата від NCFHFP.

Деякі виробники можуть запропонувати технологічні інструкції для менших скороварок. Споживачі, які використовують це обладнання, повинні обговорити рекомендації з цими виробниками; USDA та Національний центр домашнього консервування рекомендують не використовувати їх для консервування за нашою технологією.

//nchfp.uga.edu/publications/nchfp/factsheets/pressurecookers.html

Тому вам потрібно звернутися до рекомендацій виробника щодо консервування, і ви повинні довіряти процедурі тестування цієї компанії. Я не консервую в скороварці, тому я ніколи не досліджував це. Я не можу дати свою думку про ці процедури та їхню безпеку. Це рішення, яке вам потрібно прийняти.

У чому різниця між скороварками та консервними банками?

Згідно з даними Міністерства сільського господарства США (USDA), скороварка/консервна машина буде безпечно працювати тільки в тому випадку, якщо вона достатньо велика, щоб вмістити 4-літрові банки, встановлені вертикально на полиці для консервування із закритою кришкою.

Все, що менше за розміром, не повинно використовуватися для обробки.

Каструля також повинна мати точний спосіб видалення повітря перед початком обробки, а також спосіб контролю тиску, щоб ви знали, що вона підтримувала належний тиск протягом належного часу.

Деякі плити не мають таких вимог.

Шерон.

Головна

Корисні статті про консервування під тиском

Принцип роботи ручного зварювального апарату - Як користуватися ручним зварювальним апаратом

Відгуки про скороварки під тиском - яку скороварку вибрати?

Впевненість у консервуванні під тиском - кілька відео для початку.

Джерело //nchfp.uga.edu/publications/nchfp/factsheets/pressurecookers.html

Callie Howard

Автор Callie Howard