Коли ви не можете з'ясувати, чому банки для консервування не закриваються, це може розчаровувати.

Ось ви вранці після проекту з консервування, схвильовані, перевіряєте кришки на банках, миєте їх і ставите на зберігання в комору. І тут... ви розумієте, що деякі банки не закрилися! Це може особливо дратувати, коли ви не можете з'ясувати причину цього.

Зміст

Чому банки не закриваються при домашньому консервуванні?

Скільки часу потрібно для герметизації консервних кришок?

Чому мої консервні банки не відкриваються?

Чому банки не закриваються при домашньому консервуванні?

Якщо це просто випадкове порушення герметичності, не хвилюйтеся. Іноді банки для консервування не закриваються, і ми ніколи не знаємо, чому саме. Просто поставте банку в холодильник і використайте її до кінця.

Однак, якщо пошкодження пломби повторюється, або, що ще гірше, майже вся партія не запечаталася, то вам потрібно з'ясувати, в чому проблема.

Це перше відео для тих, хто дуже хоче побачити, як банки закриваються, і починає хвилюватися занадто рано. Наберіться терпіння! Ви, як і я, сумніваєтеся, чи правильно ви все зробили, і з нетерпінням перевіряєте і перепровіряєте банки, щоб переконатися, чи все вийшло.

Скільки часу потрібно для герметизації консервних кришок ?

Якщо минуло кілька годин, і ви впевнені, що вони скоро мають закупоритися, дозвольте мені сказати вам... не хвилюйтеся поки що. Деякі банки почнуть вискакувати з банки одразу ж, деякі - через кілька годин.

Зачекайте приблизно 12 годин, перш ніж перевіряти герметичність банок. Вміст повинен повністю охолонути. Якщо в банках є тепло, ще занадто рано піднімати кришку або перевіряти герметичність. Терпіння! Терпіння! Довіртеся мені... 12 годин. Найкраще - на ніч.

Ось посилання, за яким можна дізнатися більше про підготовку консервів до зберігання.

Чому мої консервні банки не відкриваються?

Всі люблять хлопок (або дзенькіт) консервних банок. Цей звук змушує нас посміхатися! Але що робити, якщо ви не чуєте хлопання банок? Знову ж таки, не хвилюйтеся занадто сильно. Іноді вони видають приємний дзенькіт... іноді ні. Або ви пропустили його. Ущільнення - це те, що вас найбільше турбує. Тому, якщо ви не чуєте хлопання, просто залиште банки в спокої, щоб вони охололи на 12 годин, а потім перевірте ущільнення. Це може бути все щевони будуть ідеально запечатані.

Посилання на решту серій.

Ця серія відео про те, як з'ясувати, в чому може бути проблема. У мене є 4 відео з 10 причинами, чому кришки ваших консервних банок можуть не закриватися. Помилки при консервуванні, яких ви могли припуститися, щоб спричинити збій у закритті банок.

Давайте розберемося!!! Серія буде включати інформацію про проблеми з банками, кришками та методами консервування. Будь-який з цих факторів може призвести до порушення герметичності.

  1. Проблеми з терпінням, часом або відсутністю пінгу - вам сюди.
  2. Проблеми з банками для консервування.
  3. Проблеми з кришками для консервування.
  4. Проблеми з вашими методами консервування.

Бажаєте отримувати сповіщення, коли з'являться нові чати про консервування?

Більше чатів про консервування

Чому мої консервні банки не закупорюються?

Ви коли-небудь запитували себе: "Чому мої банки для консервування не закриваються?" Одна з можливих причин полягає в тому, що у вас є проблеми з вашими банками для консервування.

Чи повинні консервні кришки вискакувати?

Тож чи повинні кришки для консервування відкриватися? Чи закрита банка, навіть якщо ви не почули дзенькіт? Ось що вам слід знати.

Чому мої кришки не закриваються?

"Чому мої кришки не закриваються?" Давайте розберемося з цим разом з SimplyCanning.com!

Сторінка востаннє оновлена: 1/15/2020

Callie Howard

Автор Callie Howard