Зважаючи на нинішній дефіцит кришок для консервування, настав час подумати про багаторазові кришки. Я використовував їх у минулому... і буду використовувати в майбутньому. Насправді, у мене є багаторазові кришки на складі якраз для тієї ситуації, з якою ми зараз стикаємося. Дефіцит кришок для консервування знову показує своє потворне обличчя.

Білі пластикові кришки для багаторазового використання для консервування на водяній бані та під тиском.

Ця сторінка містить:

 • Багаторазові кришки для консервування
 • Як користуватися багаторазовими кришками для консервування?
 • Які марки багаторазових кришок для консервування доступні?
 • Чи були протестовані багаторазові кришки?
 • Просто так... Віршики на консервних кришках для подарунків!
 • {FAQ} Як довго ви можете повторно використовувати гумові ущільнювачі?

Багаторазові кришки для консервування

Багато років тому, коли я вперше почула про багаторазові кришки для консервування, я одразу зрозуміла, що мені подобається ідея їх повторного використання. Не потрібно купити більше кришок для консервування щороку - це очевидна вигода, це не викликає сумнівів.

Але... чи працюють вони? Моїм першим питанням було... чи закриваються вони? Використання багаторазових кришок для консервування не мало б сенсу, якби мені довелося переробляти багато незакритих банок. Я спробував доступні тоді кришки (про це трохи пізніше), і вони закривалися так само добре (або майже так само), як і традиційні металеві кришки. Кілька промахів тут і там, але загалом вони закриваються досить добре. Трохи складно розмістити їх.Розкладіть їх по банках окремими шматочками, але не сильно.

Як користуватися багаторазовими кришками для консервування?

Хоча процес консервування однаковий, є деякі відмінності у використанні багаторазових кришок порівняно з традиційними металевими кришками. Кожен виробник надає спеціальні інструкції. Будь ласка, прочитайте їх і дотримуйтесь їх. Це лише короткий огляд.

 • Приготуйте їжу звичайним перевіреним способом, останнім кроком буде протирання краю банки і накривання її кришкою.
 • Щоб підготувати кришки, потрібно ошпарити або прокип'ятити кришку та прокладку в гарячій воді.
 • Покладіть гумову прокладку на край банки і додайте багаторазову кришку на прокладку. Ви також можете спочатку покласти прокладку на кришку, а потім покласти обидві разом на банку, але прокладка може перекинутися. Мета - щоб прокладка і кришки були по центру банки. Це не так складно, як я описав!
 • Потім ви додаєте гвинтову стрічку, так само, як це робите з металевими кришками. Тільки пальці стиснути. Багаторазові кришки повинні бути трохи слабкішими, ніж металеві, щоб вони добре провітрювалися. Покладіть палець в центр кришки, натискаючи на кришку і банку. Затягніть гвинтову стрічку іншою рукою. Коли банка обертається разом з кришкою... це приблизно те, що треба.
 • Потім обробляйте як зазвичай.
 • Існує велика різниця після обробки цих пластикових кришок, ніж металевих. Металеві кришки ви НЕ затягуєте стрічку після обробки. З багаторазовими кришками ви це робите. Дістаньте ваші банки з консервної банки, покладіть рушник над банкою і дайте їй охолонути 5 -10 хвилин. Потім, не знімаючи рушник, затягніть стрічки вниз. Рушник захистить не тільки ваші руки, але і руки, якщо вони є.будь-яка їжа, що вихлюпується з банки (дуже рідкісне явище).
 • Тепер ви можете дати банкам охолонути до кімнатної температури, а потім перевірити герметичність.

Дуже схожі кроки з використанням металевих кришок... але є кілька відмінностей, найбільша з яких - затягування гвинтових стрічок.

Чому я перестала використовувати багаторазові кришки для консервування

Після використання багаторазових кришок для консервування протягом декількох років, я повернувся до металевих кришок. Дві основні причини цього.

 • Я зрозуміла, що хочу зберегти їх для надзвичайних ситуацій, коли звичайні кришки можуть бути недоступні. (Так, кришок для консервування не вистачає, а подекуди і банок).
 • Хоча багаторазові кришки для консервування, безумовно, не складні у використанні, ці металеві кришки все ще досить надійні. Ця простота використання переконує зайняту маму. Тому мої багаторазові кришки для консервування зберігаються на дощовий день.

І як тільки я переглянув свій поточний запас металевих кришок... цей чорний день може просто настати. Я все ще рекомендую їх тим, хто зацікавлений у підготовці та самодостатності. Приємно знати, що вони завжди під рукою, якщо виникне така потреба.

Які марки багаторазових кришок для консервування доступні?

На момент написання цієї статті у продажу є дві марки багаторазових кришок для консервування: Tattler і Harvest Guard.

Колись був доступний лише Tattler...

У той час, коли я отримав свої багаторазові кришки для консервування, Tattler був єдиним брендом, який випускав кришки. Я звернувся до них для огляду, і вони надіслали мені кілька кришок. Однак... бренд Tattler змінив структуру кришок з тих пір, як я їх отримав.

Я не пробував кришки нового стилю. Ось мій відгук про кришки старого стилю. Я більше не пов'язаний з цією компанією, але мій відгук залишається в силі. Майте на увазі, що це кришки старої версії.

Огляд Tattler Lid тут.

Я рекомендую нового виробника багаторазових кришок для консервування: Harvest Guard

У місті з'явився новачок! Harvest Guard - новий виробник багаторазових кришок для консервування. Я вірю, що ці кришки так само хороші, як і кришки Tattler, і я без вагань рекомендую їх. Знову ж таки, будь ласка, зверніть увагу, що я сам не пробував ці кришки. На щастя... моя чудова помічниця Рейчел (яку деякі з вас знають з наших спільнот) отримала жменю цих кришок на різдвяний подарунок, і воназ успіхом їх використовує.

Вона написала відгук про кришки Harvest Guard тут.

Будьте обережні з будь-якими іншими виробниками.

На жаль, через дефіцит кришок для консервування та підвищений попит на них, я бачив багато веб-сайтів та продавців кришок, які з'являються з нізвідки. Деякі з цих продавців недобросовісні та виробляють неякісну продукцію. Більшість з них я бачив з традиційними металевими кришками. Але про всяк випадок, якщо це відбувається і з багаторазовими кришками, я хотів би згадати про це тут. Вищезгадані виробники є ЄДИНИМИ двома виробникамиЯкщо ви знаєте про інші бренди, будь ласка, повідомте мені, я перевірю їх.

Огляд багаторазових кришок для консервування Tattler

Огляд багаторазових кришок для консервування Harvest Guard

Чи були протестовані багаторазові кришки?

Чи працюють багаторазові кришки для консервування? Судячи з багаторічного досвіду та історій, так, працюють. Зараз Університет Міннесоти збирається перевірити ці результати. Я не можу дочекатися, щоб почути, якими будуть результати. Я припускаю, що кришки пройдуть з честю. Час покаже.

Цікаво, що в короткій статті Університет зазначає "Ця кришка не повинна впливати на безпеку продукту, якщо їжа була оброблена належним чином". Якби розширення мало сумніви в безпеці, вони б не захотіли навіть публікувати цей позитивний відгук.

У цьому тесті згадується саме Tattler. Harvest Guard зазначає на своєму веб-сайті, що кришки, які вони виробляють, - це ті самі кришки, які тестуються, просто під іншою назвою компанії. (Існує зв'язок між цими двома компаніями, про який я не буду розповідати. Розділення компаній і сімейні проблеми. Зверніться до Harvest Guard, якщо вам потрібна додаткова інформація про це.)

Просто так... Віршики на консервних кришках для подарунків!

Просто для розваги! Ви боїтеся втратити багаторазові кришки від банок, які роздаєте для домашньої консервації? У мене є для вас веселе рішення.

Нещодавно я думав про таку проблему: що я можу зробити з тим, щоб віддати свою домашні джеми або мариновані огірки як подарунки, коли на них є мої брязкальця?

Якщо одержувач подарунка - консерватор ... я б вважав кришки частиною подарунка. Вони можуть спробувати їх самі!

Однак... більшість людей, яким я дарую ці подарунки, не мають жодного стосунку до кришок. Вони самі не займаються консервуванням. Я боюся, що вони просто викинуть кришку! Це розбило б мені серце, якщо б я викинув абсолютно хороший Tattler!

Я подумала, що можу додати симпатичну подарункову етикетку з проханням повернути кришку. Я подумала, чи не буде це вульгарно... потім подумала про людей, яким я зазвичай дарую такі речі. Я знаю їх досить добре, щоб знати, що вони не будуть проти.

Тоді мені спала на думку геніальна ідея. Поговори з мамою! Моя мама - поетеса в душі і завжди писала вірші для своїх дітей. Я просто зробила спеціальне замовлення: прохання про повернення кришки брязкальця... у віршованій формі. І ось що вона придумала. Вона така класна!

Багаторазові кришки, ой як добре

Не забувайте, що вони мої!


Ці кришки вам сподобаються, вони служать вічно.

Будь ласка, надішліть їх назад, коли через

Я буду дуже вдячний, коли знову ними скористаюся

І завжди думати про тебе.


Мої повіки мандрують, вони ж балакучі, знаєте.

але часом вони ніколи не повертаються.

Тому, будь ласка, надішліть їх назад, коли закінчите

Щиро дякуємо за вашу турботу.

Більше ідей від читачів

Я також попросив читачів надіслати свої вірші та пісеньки. У нас є кілька творчих консервних банок. 🙂 Перегляньте список нижче для натхнення.

Каблучки-брязкальця

автор: Джанет Пірлот

Ці кришки Tattler оснащені пружиною, що повертається до небес, і ви можете отримати нашу баночку для наповнення.

Троянди червоні!

автор: Кріста Свігарт

Троянди червоні

Фіалки сині

Я приготувала тобі поїсти.

Поверніть мені кришку

І в мене буде гарний настрій

Tattler Ditty

автор: Карен

Ця маленька біла кришечка

З такою червоною гумою,

Поверни його мені,

і я тебе добре нагодую.

Кришки Tattler Lids

автор: Кеті

Прийми цей подарунок, бо моя любов справжня, Поверни кришки..., або я буду полювати на тебе!

Tattler Ditty

автор: Кеті

Овочі, фрукти, желе та джеми

Я законсервувала цю баночку для тебе.

Зроблено з любов'ю та кришкою Tattler

Які ви повернете, чи не так?

Lid Ditty

автор: Сара Б

Якщо консервація - не ваша стихія,

будь ласка, поверніть мені ці припаси.

Але якщо це так, то подарунок ще більший,

кришку Tattler, щоб використовувати її ще кілька разів!

Tattler Labels

до: квітень

Якщо ти не повернеш мою кришку від бовтанки,

Наступне, що я тобі дам - це тріщина!

Ти ж знаєш, що тобі подобаються мої кулінарні шедеври.

Тож поверни мої кришечки Tattler назад.

Або наступного разу ти будеш просто шукати

Є 2 речі, які я люблю зберігати -

Добрі друзі і мої кришечки Tattler!

Будь ласка, поверніть мої кришки.

R гімн для Tattler

автор: Джуді Делк

Любов і час, які я витрачаю на тебе

Віддзеркалюється в яскравому відтінку

Домашніх смаколиків спеціально для вас.

Цей дар, який я дарую, включає в себе благання,

Разом з вашою вдячністю,

Будь ласка, поверніть мені кришку та контейнер -

Якщо ти хочеш бути

Одержувач подальших повідомлень від мене

З любов'ю, Джуді Д.

Tattler Lid Ditty

автор: Жюстін

Я законсервувала цю домашню їжу спеціально для вас,

І будемо дуже вдячні за кришку для багаторазового використання, коли ви закінчите!

Tattler Lid Return Ditty

Автор: Келлі М

Це багаторазова печатка, яку ви бачите,

Буду вдячний, якщо ви мені його повернете.

Поверніть мого бовтанку, будь ласка.

автор: Сильвія Уоррен

З саду на кухню до тебе, мій друже. Сподіваюся, тобі сподобається цей подарунок так само, як мені сподобалося його робити. Якщо ти не зможеш повторно використати кришку та баночку Tattler, я буду дуже вдячна за їх повернення. Щоб я могла знову поділитися з тобою ними!

Моя улюблена пісенька

автор: Анонім

Я люблю консервувати, і коли я це роблю, я часто думаю про таких друзів, як Ви...

Але мої брязкальця, якщо їх не повернути...

З таким же успіхом це можуть бути спалені гроші!

Поверніть кришку, будь ласка

автор: mojodoggie

Зверху вниз

Знизу вгору

Наповнені добром

З цьогорічного врожаю

Будь ласка, поверніть кришку, коли закінчите.

Кришки Tattler Lids

автор: Анонім

Ці консерви, я знаю, вам сподобаються,

але, будь ласка, поверніть мою кришку від Tattler, не соромтеся.

3 Tattler Haiku

Автор: Кріс Лефлер

Чудовий Базіка,

Я повторно використовую тебе в консервуванні

знову і знову.

Смачне частування всередині,

будь ласка, насолоджуйтесь і діліться...

Поверніть банку та кришку.

Будь ласка, насолоджуйтесь цією баночкою...

Брязкальце, прикріплене до його верхівки

поповнення, якщо повертається.

Смакота!

автор: Холлі

Я вже почав планувати свій сад

Перець, соління та багато консервації

Кришки Tattler також допоможуть

Тож мені потрібно піти і купити два!

Lid Ditty

автор: Мері Енн

Ось подарунок, який не продається у вашому магазині.

Поверніть кришку, щоб насолодитися ще трохи.

Кришки Tattler Lids

Автор: А Донован

Любий друже,

Сподіваюся, вам сподобається ця баночка, зроблена спеціально для вас! Найкраще те, що якщо ви повернете її мені, я знову наповню її чимось новим спеціально для вас!

"Пісенька" для Tattler

автор: Сьюзен В.

Будь ласка, поверніть кришку, це Tattler,

бо якщо ти не можеш, то це не буде дуже добре для Маттлера.

Гаразд... в моїй голові це звучало краще... лол.

Рішення для повернення кришок та банок!

автор: Рита

Прикріпіть купон з написом: "Цей купон дає право на безкоштовну банку домашніх консервів, якщо ви повернете мені кришку Tattler і порожню банку"! Я кажу це всім своїм друзям і дітям! Спрацьовує кожного разу!

Мені це більше подобається, бовдуре.

автор: Джанет

Цю кришку-брязкальце я позичаю з гордістю,

Будь ласка, повернися до мене, я станцюю всередині!

Віршик про повернення кришки Tattler Lid

автор: Джанет

Цю кришку від брязкальця я тобі позичаю,

Будь ласка, надішліть його назад, коли закінчите.

Подарункова етикетка Tattler Lids

автор: cinrafter

Насолоджуйтесь цими солодощами, а я буду радий, якщо ви повернете мені кришечки Tattler, коли закінчите! Зменшуйте, використовуйте повторно, переробляйте.

Tattler Ditty

автор: Лора Вільямс

Ця баночка домашньої консервації не завдасть вам клопоту. Будьте люб'язні, поверніть кришку та банку, щоб я не потрапила в халепу наступного сезону консервування.

О, Бовтанка.

автор: Синтія Л.

О, Бовтанка.

О, Бовтанка.

О, будь ласка, поверніться

О, Бовтанка.

Мій Бовтанка.

За тобою я тужу.

О, Бовтанка.

любий Бовтанку.

Мої діти повинні вчитися

О, Бовтанка.

дорогоцінний Бовтанку.

мою подяку, яку вони заслужать.

Як у них вийшло? 🙂 Як у них вийшло?

автор: Кристал

Я знав, що вам сподобаються ці бовтанки. Хіба не чудово знати, що нам більше ніколи не доведеться поспішати до продуктового магазину в сезон консервування?

Також дякуємо за всю вашу чудову інформацію. Чи не могли б ви надіслати її назад до того, як прийде весна? Дякую 😉.

Багаторазові кришки для консервування: поширені запитання

Як довго можна використовувати гумові ущільнювачі повторно?

Шарон, я хотів би отримати більше інформації про багаторазові кришки. Ви купуєте гумові ущільнювачі щороку? Я хочу спробувати їх, але дуже боюся. Я не хочу втратити свою їжу. Дякую. Так, я перевірив їхній сайт, але хотів би почути це від когось.

Відповідай:

Привіт, Кайє, гумовий ущільнювач розрахований приблизно на 10 використань. Отже, якщо ви використовуєте ущільнювач раз на рік, то це 10 років. Багато з моїх ущільнювачів використовуються більше одного разу на рік. Я зберігаю їх і просто дістаю, коли вони мені потрібні, тому було б дуже важко відстежити, скільки разів я використовував кожен з них.

Дехто адаптується швидко і легко, дехто має більше проблем. Найпоширеніша помилка, яку я бачу, - це занадто туге затягування кілець. На їхньому сайті є досить хороші інструкції.

У них є пробна упаковка з парою кришечок, яку ви можете замовити, якщо хочете спробувати, не вкладаючи занадто багато коштів. Сподіваюся, це допоможе вам прийняти рішення.

Пов'язані сторінки

Tattler Багаторазові кришки для консервування Огляд - Мій огляд оригінальної версії цих багаторазових кришок.

Огляд кришок для консервування Harvest Guard - Моя помічниця придбала кілька таких кришок і ділиться своїми враженнями про них.

Традиційні кришки, що складаються з двох частин, є стандартними для домашнього консервування. Наше головне керівництво про те, як правильно ними користуватися, можна знайти тут!

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 11/12/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard