Коли мені запропонували Pickle Pipe для огляду, я швидко погодився. Мені пропонують багато речей для огляду на цьому сайті. Часто це не має нічого спільного з консервуванням... або консервацією... або навіть з навичками ведення домашнього господарства. Я відкидаю їх. Немає сенсу.

Цей продукт відрізняється від інших, і я думаю, що він вам сподобається!

Ця сторінка містить:

  • Ферментація за допомогою марлі: результати?
  • Ферментація з герметичною кришкою: результати?
  • Ферментація за допомогою системи маринованих труб: результати?
  • Що таке Pickle Pipe?
  • Більше переваг маринованої труби
  • Ферментація без консервування?
  • {ЗАПИТАННЯ} Використання консервних ваг або камінчиків для маринованих огірків

Перший крок у процесі консервування квашеної капусти - це заквасити капусту, щоб підготувати її до консервування.

Ось посилання на приготування та консервування квашеної капусти.

Приготування квашеної капусти було ідеальним часом для випробування Pickle Pipe. Я також вирішив використати кілька різних методів для ферментації продуктів і подивитися, як вони порівнюються; тобто дійсно випробувати його. Синя кришка для ферментації посередині... це і є Pickle Pipe.

У мене вже є одна з таких кришок для бродіння з повітряним шлюзом. Якщо ви не знайомі з ними, це просто кришка, оснащена повітряним шлюзом, який не пропускає кисень, але дозволяє банкам провітрюватися, коли їжа бродить. Висока річ, що стирчить з білої кришки? Це і є повітряний шлюз.

Я також робив деяку ферментацію, просто накриваючи банки марлею. На зображеній на фото літровій банці марля покладена поверх закваски в банці, а також зверху банки закріплена гумовою стрічкою.

Три різні методи! Давайте подивимося, як вони працюють.

Ферментація за допомогою марлі: результати?

Мій найменш улюблений спосіб - накривати марлею.

Ферментація - це анаеробний процес. Вам потрібно тримати повітря подалі! Ось чому ваші продукти повинні залишатися під розсолом. Я використовував марлю для цієї партії, щоб випробувати її на практиці.

Не спрацювало.

Альтернативою марлі є використання цілого капустяного листа, щоб тримати краут під ним і подалі від повітря. Потім використовуйте марлю або іншу тканину, щоб накрити кришку і не допустити небажаних гостей (жуків). Це працює краще... але продовжуйте читати, це все ще не мій улюблений спосіб. Завжди залишаються шматочки їжі, що спливають на поверхню.

У більшості інструкцій до квашеної капусти сказано, що потрібно тримати продукт під розсолом і накрити банки кришками. Потім щодня знімати накип, який утворюється. Ця накип просто дістала мене. Я знаю, що це нормально, і ви можете безпечно знімати її. Але мені це просто не подобається. Завжди виникає питання, чи це звичайна нормальна накип... чи це пліснява, яка вказує на те, що моя партія зіпсована?

Навіть коли я не отримую ніякого накипу, мені все одно більше подобається, коли мої банки закриті. Це може бути психологічно, але ось, будь ласка. Це те, що я відчуваю. 🙂

Інша річ - запах ферментації. Коли я ферментую банки, просто накривши їх тканиною, мій чоловік приходить і каже: "Щось смердить!" Навіть якщо це нормальний оцтовий запах ферментації, а не зіпсований запах, моя сім'я чутлива до цього запаху.

Зрештою, мені доводиться виносити свої ферменти на вулицю, на ґанок. На кухні набагато зручніше.

Марлеве покриття для нас - ні.

Ферментація з герметичною кришкою: результати?

Другим варіантом була б кришка для шлюзового бродіння Це працює, і я використовував його з успіхом. Краще, ніж тканинні кришки, це точно. Як водозалежна система, ви поміщаєте воду в резервуар, який не пропускає кисень, але все ще дозволяє банці провітрюватися.

Плюс: захищає інгредієнти у вашій банці від впливу зовнішнього повітря.

Кілька мінусів...

Шлюз стирчить над банкою і його незручно зберігати. Доволі незначна незручність.

Востаннє, коли я ферментував, я наповнив банки занадто повними, і бродильна рідина проштовхнулася через шлюз і розлилася по всьому столу. (Примітка для себе: НЕ наповнюйте так багато!) Шлюз зроблений так, що я можу його промити, але насправді він не очищається. Немає способу потрапити всередину, де знаходиться вода (або, якщо ви перелили, розсіл). Але, як я вже говорив, він робить це.так що я б не виключав цього повністю.

Ферментація за допомогою системи маринованих труб: результати?

Мій улюблений метод? Огіркова труба. Без сумніву... без сумніву На мою думку, це найкраща кришка для банок Мейсона з трьох кришок для бродіння, які я використовував.

Кришки маринарних труб не пропускають повітря і дозволяють газам виходити. Скляна бродильна маса Pickle Pebble тримає ваші продукти під розсолом.

Це так просто і легко. Мені набагато більше пощастило з цим маленьким продуктом. Pickle Pipe - це система кришок для шлюзування, що виробляється компанією MasonTops, яка спеціалізується на аксесуарах для консервних банок. Вони також надають ваги для бродіння, які вони називають... Pickle Pebbles.

Що таке Pickle Pipe?

Кришка - це силіконова кришка з отвором, який дозволяє газам виходити назовні, але не пропускає кисень назад у банку.

Він не дає запаху проникнути на мою кухню.

Я можу поставити його і майже забути про банку, поки вона не закінчить бродити. (Не забувайте про неї; вам потрібно стежити за своїми ферментами).

Це цілісний силіконовий (харчовий, без вмісту BPA і пталатів) повітряний шлюз, виготовлений за стандартом FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів).

Призначений для широкого горла Банки Мейсона Залежно від того, скільки ви ферментуєте, ви можете використовувати пінти, кварти або півлітри, якщо це банки з широким горлом.

(Я натякнув MasonTops, що кришка для галонних банок була б ідеальним наступним продуктом!)

Як працює Pickle Pipe? Односторонній клапан дозволяє газу текти тільки в одному напрямку: зсередини банки назовні, і ніколи назад.

Я бачив це по самій кришці, коли використовував її. Коли починається бродіння, з'являються бульбашки, і банку потрібно провітрювати. Я бачив, що кришка злегка висувається, що свідчило про те, що банка провітрюється.

Після того, як він трохи побродив, я побачив, що кришка потроху присмоктується. Це вказувало мені на те, що він не пропускає кисень до банки, як це відбувається при бродінні продуктів! Я спробував сфотографувати його, але він дуже слабкий, тож не знаю, чи ви зможете розрізнити його на зображенні.

Чи герметичні кришки для бродіння?

Односторонній клапан дозволяє CO2, що утворюється під час ферментації, виходити (щоб банка не вибухнула!), не пропускаючи кисень (щоб не було плісняви - і це добре!).

Перець для бродіння притискають скляною бродильною масою.

Камінці для маринування - ваги для бродіння

Камінчик для соління - це скляна маса для бродіння, яка йде в комплекті з моїми кришками. Ця маса тримає ваші продукти під розсолом. Вона має ідеальний розмір, щоб опускатися в ці прямокутні квартові банки. Зазвичай я роблю закваски в цих менших банках.

Квашену капусту можна зберігати у великих банках. Я роблю так: використовую кілька капустяних листків, щоб утримувати квашену капусту, а потім кладу зверху гирю. Гирі працюють і з великими банками, але не так добре, вони іноді сповзають убік.

MasonTops випустив кілька нових гирьок, які мають форму "ручки", щоб ви могли схопити склянку і витягнути її з банки. Старий стиль просто плаский з обох боків. Я просто використовую ніж для масла, щоб акуратно підтягнути гирю збоку, щоб я міг схопити її. Це не складно, але цей новий стиль ручки був би дуже зручним. Якщо ви купуєте щось подібне, ви можете також придбати їх.

Більше переваг маринованої труби

Не потрібно щодня відригувати вручну або використовувати пластикову водяну пробку

Більшість методів вимагають щоденного контролю. Це метод "поставив і забув"... особливо корисний, оскільки ферментація може тривати кілька днів або навіть тижнів. А що стосується мене... я забуваю перевіряти речі на своїй зайнятій кухні!

Безпечний для миття в посудомийній машині та низькопрофільний для зберігання

Саме ці два моменти виділяють Pickle Pipe серед інших систем з повітряними замками. З мого досвіду, вони обидві працюють, але Pickle Pipe робить це настільки легко і просто. Кришки не стирчать над банками. Мені не потрібно турбуватися, що повітряний замок буде збитий або чи поміститься банка під моїм прилавком.

Він зберігає запах у банці, що робить мою сім'ю щасливою. А щаслива сім'я - це добре, чи не так? 😉.

Натисніть на зображення, щоб придбати маринадну трубку.

Pickle Pipe можна придбати тут.

Ферментація без консервування?

Ферментація - це процес консервування продуктів харчування за допомогою природного процесу бродіння, який не обов'язково має відбуватися в консервній банці. Насправді існує лише кілька рецептів ферментації, які перевірені для консервування. Більшість ферментів зберігають у холодильнику, коли вони закінчуються.

Мій улюблений проект з ферментації - квашена капуста. Я роблю великі партії і обробляю її на водяній бані для зберігання на полиці, зазвичай залишаю кілька банок для зберігання в холодильнику.

Але якщо ви хочете більше, ніж просто квашену капусту... вам дійсно потрібно зазирнути до "Школи традиційної кулінарії". Вона створила дивовижну школу традиційної кулінарії і має цілий курс ферментації. Ось шпаргалка, яка допоможе вам розпочати роботу.

Маринована труба: поширені запитання

Використання консервних ваг або камінчиків для маринування

Шерон: Я щойно прочитала вашу статтю про квашення капусти Ви також показали консервні диски для обтяження капусти під час бродіння. Чи використовували ви їх з новою маринадною трубою? Якщо так, то чи використовували ви звичайний розмір. На фото, яке ви опублікували, це було важко побачити. Заздалегідь дякую. Я люблю квашену капусту, але мені не сподобався метод з посудом і марлею. Накип і, здавалося б, нечистий вигляд. З тих пір я її не роблю. ~Кармелія.

Привіт, Кармеліє,

Грудочки Pickle Pebbles мають ідеальний розмір, щоб поміститися в банку з широкою горловиною та прямими стінками. Фотографія, яку я додаю, демонструє це краще, ніж я можу пояснити.

Камінчики для маринування можна придбати тут...

Я використовував їх у галонній банці на своєму сторінка з рецептами квашеної капусти але якщо ви використовуєте більшу банку, як я, то їм потрібно щось під камінчики, якщо ви використовуєте більшу банку, як я.

Я поклав їх на марлю. Це спрацювало... але вам все одно доведеться мати справу з марлею. Мені подобаються грузила, але, використовуючи більшу банку, вони все одно не позбавляють потреби в чомусь іншому, щоб утримувати все під розсолом.

Після того, як я створив цю сторінку, я зробив ще одну партію і використав капустяний лист замість марлі, щоб утримувати нарізану капусту. Це спрацювало набагато краще.

Однак, якщо ви використовуєте банку, подібну до тієї, що на фото, вам не знадобиться нічого іншого, щоб утримувати капусту. Це ідеальний спосіб. Для наступної партії я планую використовувати 4 банки з широкою горловиною замість галонної банки.

Просто спочатку треба використати те, що є в холодильнику. І я дуже з вами згодна щодо накипу. Я продовжую говорити собі, що це нормально, але мені набагато більше подобається метод маринованих огірків!

До відома, я також використовував цю кришку для бродіння: Ідеальний маринад Це теж працює. Я все ще визнаю, що мені більше подобається Pickle Pipe.

Сподіваюся, це допоможе,

Шерон.

Пов'язані сторінки

Рецепт квашеної капусти - простіше не буває для ідеального "фріца"!

Рецепти маринування овочів обробляються в банці з водяною банею, але звичайні овочі потребують консервування під тиском. Дізнайтеся, чому. У чому різниця?

Ферментація продуктів за допомогою Perfect Pickler - Ферментація продуктів може трохи лякати новачків. Це не консервування огірків, але Perfect Pickler робить це легко!

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 10/7/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard