Я люблю свій комерційний дегідратор Cabela's для приготування в'яленого м'яса та інших потреб у зневодненні. Це квадратний дегідратор, який більший, ніж інші типи та бренди.

Комерційні харчові дегідрататори Cabela бувають двох розмірів:

  • 80-літровий дегідратор, який я маю, має 12 стелажів, тобто 28 квадратних футів площі для сушіння.
  • 160-літрова - більша з двох. Вона має 24 стелажі з площею сушіння 56 кв. футів.

Обидва мають потужність 1600 Вт і досягають 160 градусів.

Редагування, щоб додати ... мій дегідратор старої моделі. У них є новіші моделі, які мають інші функції.

Ця сторінка містить:

  • Комерційний зневоднювач харчових продуктів Cabela
  • Я позичив у друга дегідратор "Екскалібур". Що тепер?
  • Що інші думають про комерційний дегідратор Cabela...
  • {ЗАПИТАННЯ} Який тип електроенергії і скільки енергії використовує дегідратор?

Комерційний зневоднювач харчових продуктів Cabela

Ці комерційні харчові дегідрататори не дуже портативні. Ви, звичайно, можете переміщати їх, але вони не маленькі, і, ймовірно, це не те, що ви захочете зберігати в шафі і діставати кожен раз, коли захочете щось зневоднити. Вам знадобиться спеціальна стільниця, на якій буде стояти дегідратор.

На літні місяці я переношу його з кімнати біля кухні в гараж. У мене є робоча зона на відкритому повітрі, де він використовується разом з моїми Табірний шеф-кухар Бернер які я використовую для консервування на відкритому повітрі.

Комерційний харчовий дегідратор вміщує БАГАТО їжі. Мені подобається мати можливість сушити велику партію за один раз. Менший пристрій ідеально підходить для моїх потреб. Якщо ви займаєтесь дегідратацією великих обсягів, зверніть увагу на більший пристрій.

Мені подобається, що вона має скляні дверцята, тому ви можете бачити їжу всередині і те, як вона готується. У ній навіть є підсвічування. Хоча я не дуже часто ним користуюся, але іноді вмикаю, щоб краще бачити.

Комерційний харчовий дегідратор Cabela має квадратні стійки з отвором по центру для полегшення потоку повітря. Також є екрани, які можна покласти на стійки, коли ви зневоднюєте щось дуже дрібно нарізане. (Ці екрани продаються окремо.) Я постійно використовую обидва типи стійок.

Також окремо продаються фруктова шкіра Я обійшовся без них і загорнув у поліетиленову плівку. Це спрацювало, але було боляче. Я вирішив розщедритися на лотки для фруктів (вони недешеві). Це того варте! Я був вражений тим, наскільки легше з ними працювати.

Вони також оснащені термостатом, який, на мою думку, є необхідним для будь-якого хорошого комерційного дегідрататора. Він також має таймер. Ви можете встановити дегідратор на певну кількість годин, і він автоматично вимкнеться. Це те, чим я користуюся постійно.

Два незначних мінуси комерційного харчового дегідратора

По-перше, вентилятор знаходиться в нижній частині пристрою. Мені доводиться обертати стійки. Якщо для вас це важливо, зверніть на це увагу перед покупкою. Я не бачу в цьому великої проблеми. Мені не заважає обертання.

По-друге, вентилятор на цьому дегідраторі трохи гучний, але не надмірно (я не тримаю свій дегідратор на кухні, тому для мене це не було проблемою). Але якщо вам потрібно щось, що буде знаходитися в житловому приміщенні, майте це на увазі.

Я позичив у друга дегідратор "Екскалібур". Що тепер?

Відредагуйте цю сторінку, щоб оновити: Я позичив у друга дегідратор Excalibur... і тепер я розриваюся! Мені все ще подобається мій комерційний харчовий дегідратор Cabela's, але Excalibur теж має деякі переваги. Ось деякі з них огляд "Екскалібура".

Насправді, будь-який дегідратор чудово впорається з цим завданням.

Що інші думають про комерційний дегідратор Cabela...

Love It!!!!!

Автор: Katydid

"У мене є комерційний харчовий дегідратор на 80 літрів. Він вміщує тонну їжі для зневоднення, і термостат чудовий. Я використовував його для сушіння всього, від м'яса до пророслого мигдалю. Можливість регулювати температуру аж до 70 градусів - це чудово. Я навіть використовував його як інкубатор для вирощування кефіру та йогурту. Не дуже ефективно, але працює досить добре. Моя сім'я любить його... дуже".рекомендується."

Я люблю свою!

Автор: Анонім

Cabela's 80 - це саме той розмір, який потрібен - достатньо великий, щоб витратити зусилля, але не монстр, якого потрібно заповнити. Я зазвичай вибираю або купую бушелі і без проблем переробляю все протягом декількох днів.

І оскільки я не бачу помітних змін у своїх рахунках за електроенергію, мене не турбує, що я можу зробити лише один-два стелажі із залишків їжі, коли це доречно.

Так, він трохи шумний - не жахливо гучний, а просто постійний дзижчання вентилятора. Коли було прохолодніше, я тримав його в будинку і включав в основному вночі, тому він нікому не заважав - з додатковою перевагою подвійного використання низького тепла.

Протягом літніх місяців він працював у мене в гаражі. Хоча він трохи громіздкий, він не важкий, тому я без проблем його піднімав і переносив.

Дегідратор 160 л

Автор: Барб М

У мене 160-літровий дегідратор вже багато років! Я його просто обожнюю. Ми сушимо в'ялене м'ясо, плід , овочі і трави Ніколи не було проблем за всі роки, що він у мене є. Я навчився виносити дегідратор на вулицю, щоб сушити цибулю! Я придбав 12 сіток, щоб покласти їх на лотки для зелені та дрібних фруктів і овочів, але вони досить дорогі, тому я також використовував пергаментний папір, хоча він сповільнює сушіння, тому що більше блокує потік повітря.

Модель 160 л не дуже гучна, і мені рідко доводиться турбуватися про обертання лотків, якщо взагалі доводиться... це залежить від того, що я сушу. Думаю, я обертав тільки для в'яленого м'яса. Якщо ви не робите багато консервації, 80 л, ймовірно, підійде краще, але оскільки я роблю багато консервації, то 160 л - саме те, що мені потрібно. Я дуже рекомендую її.

18 років і досі працює як нова

Автор: Пет у Флориді

Я купив свій 80-літровий комерційний харчовий дегідратор в Cabela's в Лінкольні, штат Невада, в 1996 році і привіз його назад у Флориду на 18-колісному автомобілі; ось як сильно я його хотів, і він мене не підвів. Я купив його спеціально для приготування великої кількості в'яленого м'яса. Він вміщує 40 кг м'яса (попередньо зневодненого). Він чудово підходить для приготування закусочних ковбас (домашні Слім Джимс).

Я зневоднював все, від яблук до часнику. До речі, якщо ви зневоднюєте часник, вам краще робити це в гаражі, з відчиненими дверима, оскільки в закритому приміщенні запах стає трохи сильнішим і нав'язливим, плюс він довго зберігається після цього.

Я використовую його, щоб дати чайному грибу ферментувати в середовищі без протягів (без використання тепла). Я вистоюю в ньому свій дріжджовий хліб.

Мій дегідратор досягає 167 градусів і скорочує години приготування в'яленого м'яса. Він дорогий, але вартий кожної копійки і навіть більше. Я б дав йому 100 зірок, якби це було можливим. Він настільки хороший.

Зроблено в Китаї

Автор: Анонім

Я дослідив цей дегідратор, він виготовлений у Китаї. Проте сервіс та запчастини були доступні через Cabella's. Я зупинився на Excalibur, американському виробнику, який має чудовий відділ обслуговування клієнтів.

Відповідь на "Зроблено в Китаї"

Автор: Анонім

Дивно... Cabela's не розкриває, хто їх виробляє. Як розповів представник компанії Cabela's. Дивіться розділ поширених запитань на їхньому веб-сайті.

Маючи безліч чудових відгуків... навряд чи можна знайти щось негативне про цей дегідратор. Це точно буде мій наступний дегідратор. У мене також є лоток Excalibur 9. Теж не з дешевих, зроблений повністю з пластику.

Який тип електроенергії і скільки енергії використовує дегідратор?

Автор: Кеті

Я не дуже багато знаю про комерційні харчові дегідратори, але мені цікаво, чи потрібно модернізувати розетку, щоб використовувати його? Чи потрібна для нього інша розетка, відмінна від стандартної розетки, яка може бути на кухні? Крім того, чи повинен він мати власну окрему лінію на вимикачі?

Я знаю, що певні прилади повинні бути на лінії самі по собі ... просто цікаво, а також цікаво, скільки електроенергії вони використовують. Мені подобається ідея зневоднення продуктів, але якщо це призведе до того, що мій рахунок за електроенергію значно зросте, можливо, мені доведеться серйозно подумати про вартість. Дякуємо за вашу інформацію про комерційний дегідратор. Люблю, люблю, люблю ваш сайт!!! 🙂

Реакція на електричні розетки для дегідратора

Автор: Пет у Флориді

Я використовую свій 80-літровий на кухні, підключений до стандартної розетки. Ніяких особливих вимог. Я не помітив жодної різниці в моїх рахунках за електроенергію.

Пов'язані сторінки

Як сушити фрукти для перекусів і зберігання - Я давно займаюся консервуванням, але зневоднення фруктів має деякі переваги. Сушіння дає вам здорові закуски, які легко зберігати. Персики і груші - найкращі!

Зневоднення як метод консервування харчових продуктів - одна з найкращих відправних точок для повернення контролю над тим, як обробляються ваші продукти. Дізнайтеся про обладнання та методи на сайті SimplyCanning.com.

Як сушити овочі, перець, помідори та інше - дізнайтеся все, що вам потрібно знати про зневоднення продуктів на SimplyCanning.com

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 11/5/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard