Дізнайтеся, як заморозити кукурудзу в качанах або без качанів у вигляді солодких зерен. Деякі люди крутять носом, коли чують консервована кукурудза Мені подобається, але мушу визнати, що заморожування кукурудзи призводить до того, що на столі з'являється більш свіжа страва.

Звичайно, ніщо не зрівняється з кукурудзою в качанах, щойно зірваною з грядки, з маслом і сіллю, що стікає по підборіддю! Але сезон свіжої кукурудзи триває недовго, а консервування та заморожування зберігає цей літній смак цілий рік.

Тім і двоє наших синів лущать кукурудзу. Перейти до рецепта

Ця сторінка містить:

 • Заморожування кукурудзи: покрокова інструкція
 • Як заморозити кукурудзу в качанах
 • Як заморозити кукурудзу в качанах
 • Картка рецептів
 • {FAQ} Як щодо заморожування кукурудзи з лушпинням?
 • {FAQ} Рецепт кукурудзи у вигляді крему після того, як ви її законсервували
 • {FAQ} Як ви використовуєте домашню заморожену кукурудзу?
 • {Запитання} Чи можна заморозити кукурудзу в качанах без бланшування?
 • {FAQ} Як довго зберігається заморожена кукурудза в морозильній камері?

Заморожування кукурудзи: покрокова інструкція

Ось як заморозити кукурудзу.

Спочатку потрібно очистити кукурудзу від лушпиння та видалити шовк. Потім бланшувати качани.

Нехай ваші кукурудзяні лущильники (шакери, або як ви їх називаєте) працюють! Переконайтеся, що вони (або ви) зроблять все можливе, щоб зняти все волосся (шовк).

Поки кукурудза лущиться, закип'ятіть воду або у великій каструлі, або у бланшувачі. Я вважаю, що велика каструля добре підходить для мене. Бланшуйте кукурудзу по 3-5 качанів за раз, залежно від розміру кукурудзи та розміру вашої каструлі.

Опустіть качани в киплячу воду на 5-6 хвилин, залежно від розміру качана. Більші качани будуть бланшуватись довше.

Починайте відлік часу, як тільки качани потрапляють у воду. Не чекайте, поки вода знову закипить. Виймайте качани щипцями. Одразу ж покладіть їх у раковину або каструлю з крижаною водою, щоб охолодити і зупинити процес приготування.

Залиште кукурудзу у воді принаймні на 2 хвилини. Тримайте воду холодною, додаючи лід, якщо потрібно. Вийміть качани з холодної води і дайте стекти.

Якщо ви заморожуєте кукурудзу в качанах ... виріжте ядра з качана.

Якщо ви хочете заморозити кукурудзу в качанах, прокрутіть сторінку нижче.

Як заморозити кукурудзу в качанах

Як зрізати зерна з качана

Покладіть качан на кінець і проведіть ножем по боках, зрізуючи зерна. Або скористайтеся цим зручним інструментом, щоб нарізати весь качан за один раз (намагайтеся не різати вглиб качана. Я намагаюся відрізати приблизно 3/4 зерна).

Я використовую великий лист для печива, щоб зібрати ядра; також підійде велика пласка форма, наприклад, для торта.

Будьте обережні... це брудно. Ядра будуть плюватися соковитою смакотою на всі боки. У мене є велика кухонна стільниця, яка добре підходить, тому що її легко мити. Можливо, ви навіть захочете зробити це на вулиці на стільниці або в іншому місці, де ви зможете легко прибрати.

Подивіться моє коротке відео нижче, щоб побачити найпростіший метод, який ми знайшли. Коли вам потрібно обробити кілька качанів, вищезгаданий метод працює чудово. Але якщо вам потрібно обробити багато кукурудзи, спробуйте цей метод з відром, який придумав мій чоловік.

Інструмент, який він використовує на відео, - це той самий інструмент, який ви бачите на зображенні вище. Здається, він називається "кукурудзяний стриппер". Вони продаються на Amazon і багато магазинів сільськогосподарських товарів. Тому, який у нас є, вже багато-багато років. На ньому немає жодної торгової марки, тому я не впевнений, що це саме він. 🙂

Покладіть кукурудзу в контейнери для заморожування (я віддаю перевагу пакетам для заморожування), видаліть якомога більше повітря, герметично закрийте, наклейте етикетку і заморозьте.

Покладіть пакети в морозильну камеру в один шар, щоб кукурудза швидко замерзла. Коли кукурудза повністю заморозиться, ви можете скласти пакети в стопку для зручності.

Якщо ви хочете отримати кукурудзу у вигляді крему, просто зішкребіть качани кукурудзи краєм ножа після того, як відріжете зерна. Це видалить сік і м'якоть, що залишилися на качанах. Перемішайте це з зернами кукурудзи у великій каструлі. Упакуйте так само, як описано вище.

Як заморозити кукурудзу в качанах

Особисто я робив це лише один чи два рази. Я просто не люблю заморожену кукурудзу в качанах, оскільки вважаю, що її смак не такий хороший... і вона займає занадто багато місця в морозильній камері, щоб заморозити цілий качан. Я краще заморожую лише зернятка.

Але якщо ви хочете, навчитися заморожувати кукурудзу в качанах дуже просто.

Кукурудзяні качани очистити від лушпиння та бланшувати, використовуючи ті ж методи бланшування, що описані вище.

Охолодити і злити воду з качанів. Загорнути качани окремо в поліетиленову плівку. Потім покласти качани в галонні пакети для заморожування або загорнути в папір для заморожування.

Закрийте, наклейте етикетку і заморозьте. Покладіть качани в морозильну камеру в один шар. Дайте повністю застигнути, а потім складіть для зручності в стопку.

Картка рецептів

Заморожування кукурудзи

Дізнайтеся, як заморозити кукурудзу в качанах або без качанів у вигляді солодких зерен. Мушу визнати, що заморожена кукурудза дає змогу отримати на столі свіжішу страву, ніж консервована. Роздрукувати рецепт

Інгредієнти

 • Солодка кукурудза
 • Вода
 • Лід

Обладнання

 • Морозильні пакети/контейнери
 • Велика каструля і кошик або бланшер
 • Чаша.
 • Кукурудзочистка (якщо зрізати качан)

Інструкція

 • Кукурудзу очистити від лушпиння, видаливши шовк.
 • Закип'ятіть воду та бланшуйте кукурудзу протягом 5-6 хвилин.
 • Негайно помістити в каструлю з крижаною водою і дати настоятися 2 хвилини.
 • За бажанням виріжте зерна з качана. Або, якщо ви заморожуєте качан, загорніть качани окремо в поліетиленову плівку.
 • Помістіть у пакети/контейнери для заморозки.
 • Видаліть повітря, запечатайте та наклейте етикетку.
 • Стояти.

Примітки

Останнє оновлення: 6/3/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard