Це друге відео із серії, яка пояснює можливі причини, чому ваші банки не закриваються. Що відбувається? Як це виправити? Чому мої банки не закриваються? Одна з можливих причин - це проблеми з вашими банками для консервування.

Ця сторінка містить

  • Залишок на обідку консервної банки
  • Тріщина в обідку банки
  • Кип'ятіння консервних кришок перед надяганням на банки
  • Використання нестандартних банок для консервування
  • Висновок

Залишок на обідку консервної банки

Кришка для консервування має гумове покриття, яке проходить по внутрішньому краю кришки. Цей гумовий ущільнювач повинен безпосередньо контактувати з банкою. Коли гаряча банка починає охолоджуватися, вміст починає стискатися, і якщо є хороший контакт між кришкою і банкою... він присмокчеться, і буде достатньо вакууму, щоб створити герметичність.

Однією з найімовірніших причин, чому банки не закриваються, є їжа або залишки їжі на обідку банки. Завжди очищайте обідок банки безпосередньо перед тим, як накривати її кришкою. Якщо на обідку є щось липке або жирне, або якщо на ньому є частинки їжі, це може перешкоджати герметичності банки.

Тріщина в обідку банки

Якщо в обідку банки є тріщина, вона не дозволить герметизації відбутися. Проведіть пальцем по обідку банки, щоб перевірити на дотик. Ви можете відчути невеликі зазубрини, які ви можете пропустити, просто дивлячись на них.

Кип'ятіння консервних кришок перед надяганням на банки

Раніше стандартною практикою було кип'ятіння кришок для консервних банок перед тим, як надягати їх на банки. Це пом'якшувало гумове покриття і забезпечувало кращу герметичність. Однак... покриття, яке використовується на банках сьогодні, відрізняється. Воно тонше і не потребує кип'ятіння.

Насправді, кип'ятіння може призвести до того, що кришки не будуть герметичними!

Деяким людям не подобається новий спосіб, але факт залишається фактом: тепер кришки виготовляються саме так. Якщо ви використовуєте старі методи, вам потрібно оновитися, щоб використовувати нові кришки належним чином.

Мені знадобився деякий час, щоб звикнути до ідеї не кип'ятити. Я все ще клала кришки на сковорідку і нагрівала їх. Я була дуже близька до кипіння, але не зовсім. Тому вони все ще залишалися дуже гарячими. Тепер я просто кладу їх у каструлю або миску і заливаю гарячою водою з-під крана.

Я не рекомендую просто діставати їх з коробки прямо до банок. Їх потрібно промити гарячою водою. Але кип'ятіння не потрібне. Все повністю стерилізується в консервній банці, коли ви обробляєте.

Мені подобається! Набагато простіше, не потрібно ставити конфорку на плиту, і це все ще безпечний, рекомендований метод.

Використання нестандартних банок для консервування

Бувають випадки, коли ви захочете використати перероблені банки з-під майонезу чи солінь.

Дізнайтеся більше про використання перероблених консервних банок тут.

Однією з проблем є те, що іноді кришки не підходять. Здається, що кришки підходять до банки, але вони трохи не доходять. Якщо край банки не на гумовому покритті, вона не закривається. Стандартні банки для консервування підходять до стандартних кришок для консервних банок.

Інша проблема полягає в тому, що іноді нестандартні банки для консервування мають тонший обідок, який погано закривається. Знову ж таки, якщо він має недостатню контактну поверхню, герметичність не може відбутися.

Використовувати перероблені банки можна... але з обережністю. Стандартні краще.

Що ви думаєте? У вас є проблеми з вашими банками? Або це щось інше? Давайте розберемося в цьому, гаразд?!

Посилання на решту серій.

  1. Чому банки не закупорюються: 10 поширених причин
  2. Чому мої банки не закупорюються? Проблеми з консервними банками - ви тут
  3. Чи повинні кришки відриватися? Чому мої кришки не закриваються?
  4. Чому мої кришки не закриваються? Проблеми з вашими методами консервування.

Бажаєте отримувати сповіщення, коли з'являться нові чати про консервування?

Більше чатів про консервування

Чому банки не закупорюються: 10 поширених причин

Чому банки не закупорюються? Дуже прикро, коли ви розумієте, що банка не закупорилася належним чином. Ця серія присвячена з'ясуванню того, в чому може бути проблема.

Чи повинні консервні кришки вискакувати?

Тож чи повинні кришки для консервування відкриватися? Чи закрита банка, навіть якщо ви не почули дзенькіт? Ось що вам слід знати.

Чому мої кришки не закриваються?

"Чому мої кришки не закриваються?" Давайте розберемося з цим разом з SimplyCanning.com!

Сторінка востаннє оновлена: 1/29/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard