Зелену квасолю можна виростити на власному городі, на місцевому фермерському ринку або придорожньому кіоску, на фермах чи в садах, де ви можете збирати її самостійно, або ж у сільському господарстві, що підтримується громадою (CSA). Я особисто рекомендую шукати її на місцевому ринку, якщо ви не можете виростити її на власному подвір'ї.

Жнива

Якщо ви збираєте їх вранці, то отримаєте хрусткі плоди. Якщо ви збираєте їх у власному саду, ..... вперед і перекусіть кількома! ..... смакота. І так добре для вас. Збирати треба, поки стручки молоді, а насіння всередині ще незріле. Шукайте діаметром з олівець. Якщо чекати довше, вони стають твердими.

Збережіть насіння

Якщо ви використовуєте фамільні боби, дозвольте деяким з них перерости і залиште їх на лозі до кінця сезону. Коли вони почнуть висихати в кінці сезону, зніміть їх з лози і дайте їм повністю висохнути. Збережіть стручки до наступної весни, і у вас буде насіння для городу наступного року.

Як консервувати стручкову квасолю

Консервування стручкової квасолі В домашніх умовах консервувати стручкову квасолю легко за допомогою консервного преса. Вам знадобиться близько 14 фунтів квасолі на 7 літрів банки. Дізнайтеся, як консервувати стручкову квасолю тут. Заморожування стручкової квасолі Заморожування стручкової квасолі, щойно зірваної з грядки, - чудовий спосіб зберегти її. Кущова квасоля або стручкова квасоля обробляється однаково. На цій сторінці пояснюється, як заморозити стручкову квасолю всіх видів, включаючи жовту квасолю. Дізнайтеся, як заморозити стручкову квасолю тут. Зневоднення стручкової квасолі Для зневоднення стручкової квасолі потрібно починати зі свіжих, ніжних стручків. Якщо ви збираєте їх вранці, то отримаєте гарний, хрусткий продукт. Якщо ви збираєте свіжі... вперед, перекусіть кількома бобами. Смакота. І так корисно для вас. Дізнайтеся, як зневоднити стручкову квасолю, тут. Квасоля кріп Ця квасоля з кропом (маринована квасоля) є хітом серед моїх любителів маринованих огірків. Квасоля кропу готується з гілочок кропу. Можна замінити свіжими головками кропу або звичайним насінням кропу. За цим рецептом квасолі кропу виходить 4 пінти. Приготуйте один раз. Якщо ви дійсно любите її, як ми, подвійте або потроїти рецепт. Як приготувати квасолю кропу. Не потрібна консервна банка під тиском! Чи безпечно консервувати квасолю на водяній бані? Дізнайтеся правду! Багато хто запитує, чи безпечно консервувати квасолю на водяній бані. Багато хто каже, що їхня бабуся робила це роками, і ніхто не захворів. Правда в тому, що ви все ще можете захворіти на ботулізм. SimplyCanning.com пояснює, чому! Консервування квасолі на водяній бані: що рекомендується і чому.
Callie Howard

Автор Callie Howard