Антикварні банки для консервування.... Я люблю все вінтажне та антикварне, особливо кухонні предмети. Іноді вони все ще знаходять гарне застосування, як, наприклад, старовинні мулярські банки.

Зверніть увагу, що я сказав ДЕЯКІ. Вінтаж - це добре. У мене є вінтажні банки, які я досі використовую для консервування. Насправді деякі вінтажні банки мають гарне, товстіше скло, якщо порівнювати з деякими сучасними банками. Антикварні банки для фруктів можуть бути іншою історією. Дійсно старі, з бульбашками у склі: їх не варто використовувати для консервування.

Я не можу назвати вам дату. Я не знаю, чи існує дата, коли ви можете точно знати, що банку можна використовувати для консервування під тиском. Моя єдина порада - будьте обережні.

Ця сторінка містить:

  • Використання вінтажних або антикварних банок для домашнього консервування
  • Банки, які змушують посміхатися
  • Що робити з консервними банками, знайденими в старому погребі?
  • Ціни на вінтажні та антикварні консервні банки
  • Антикварні консервні банки як прикраси
  • Антикварні глечики-двійники

Використання вінтажних або антикварних банок для домашнього консервування

Чи варто використовувати старі консервні банки або вінтажні банки для домашнього консервування?

Особисто я б не використовувала антикварні банки для консервування. Деякі старі банки просто чудові. Насправді деякі старі банки гарні, товсті і здаються міцнішими, ніж навіть нові.

Коли я кажу, що не варто використовувати антикварні банки для домашнього консервування, я не маю на увазі лише старі консервні банки. Багато з моїх банок старі і використовуються вже багато років. Вони добре використовуються, і це нормально, поки вони в хорошому стані.

З вінтажними або антикварними консервними банками варто бути обережнішими. Колекційні вироби з дротяними заставками та скляними кришками. Бульбашки у склі. Справді гарні!

Наповніть їх макаронами або сушеними бобами для кухонної стільниці. Додайте попурі для спальні або ванної кімнати. Наповніть їх сувенірною продукцією і подаруйте. Наповніть їх домашнім капучино або чиїмись улюбленими горіхами, або зробіть суп у банці в подарунок.

Поставте їх на підвіконня і пропустіть крізь них світло.

Але не встромляйте їх у консервний балончик під тиском Я б їм не довіряв.

Антикварні консервні банки з бульбашками на склі. Красиві, звичайно, але не використовуйте їх для консервування.

Банки, які змушують посміхатися

Чи є у когось ще така особлива банка, яка викликає посмішку, коли ви дістаєте її з шафи? Я ніби думаю: "О, ось ти де, мій друже!"

Ось моя. Не знаю чому, мені просто подобається простота цієї баночки з соснового муляра квадратної форми. Це чудовий приклад старої баночки... але все ще придатної для використання. Як бачите, її можна використовувати, помідори поїхали в ньому в цьому році.

Ціни на вінтажні та антикварні консервні банки.

Я не експерт з антикварних консервних банок, але мені казали, що "Червона книга" - це книга, до якої варто звернутися, щоб оцінити ваші старі банки Мейсона.

У Червоній книзі моя соснова банка вказана під номером 2367... вартістю від 4 до 6 доларів. Стара... але не дуже стара.

Що робити з консервними банками, знайденими в старому погребі?

Питання читача:

"Привіт,

Ми щойно переїхали 6 липня до старого фермерського будинку. Будинок був побудований у 1920-х. Однією з найприємніших речей було знайти старий кореневище. Принаймні для мене. Чоловік хоче заповнити його, а я така: "Ні!" Ми переробляємо будинок, будуємо краще життя для нас і наших дітей. Це 100 акрів магії. Тут ростуть дерева пекан, каштани, груша , яблука , ожина і не тільки. У мене буде перший справжній сад цього року.

Моя проблема в тому, що я ніколи раніше не консервував. Ніколи. Я почав збирання банок Мама купила мені скороварку, а я її боюся. .

У мене таке питання. Я знайшла кілька старих антикварних консервних банок під будинком у підвалі. Кришки проржавіли і прорвалися. Банки чудові. На них все ще є трохи іржі. Але я їх люблю. Чоловік вважає, що я повинна їх викинути. Чи повинна я?

Просто відповідь Каннінга:

Якщо ви їх не хочете, то я хочу! ЛОЛ. Ні, серйозно, можливо, вони підійдуть для консервування. Деякі зі старих банок насправді мають гарне, важке скло і навіть кращу якість, ніж нові.

Звичайно, я припускаю, що ви знаєте, що їжу потрібно викидати. Обов'язково викидайте її там, де тварини не зможуть до неї дістатися. Якщо є якісь ботулізм Там тварини можуть захворіти так само, як і люди. Також не забудьте добре їх почистити, а я б радив навіть стерилізація їх кип'ятінням.

Ось що Міністерство сільського господарства США рекомендує робити з банки з підозрілими продуктами. Ви маєте прийняти власне рішення, викидати банку чи ні.

Якщо вони дуже старі (антикварні банки з кольоровим склом і бульбашками в склі), не варто їх використовувати для консервування. Якщо банки придатні для консервування, обов'язково перевірте, чи немає на них відколів. Якщо вони мають відколи, то це означає, що вони не буде добре запечатуватися.

Ніколи не знаєш... можливо, там навіть є цінний камінь, який шукають колекціонери. Я б із задоволенням пройшовся по них з вами, якби був ближче. Як на мене, це буде веселий день.

О, і я сподіваюся, що ви також не будете заповнювати кореневий погріб. Переконайтеся, що він стійкий і не падає, а потім використовуйте його для всіх тих баночок з продуктами, які ви будете консервувати з вашого нового саду. 🙂

Дякуємо за запитання... і гарного вам настрою!

Антикварні консервні банки як прикраси

Антикварні банки для консервування - чудові прикраси. Банки, які ви бачите на підвіконні, я знайшла на різних аукціонах, розпродажах і розпродажах нерухомості. У мене є більше, ніж ви бачите. Я люблю ставити їх у вікнах, щоб крізь них пробивалося світло. Але на цьому мої хитрощі закінчуються.

Є багато людей, більш творчих, ніж я, які зробили чудові декоративні вироби з антикварних консервних банок. Одна з таких людей - з Treasure Again. Вона робить сонячні ліхтарі з банок. У мене в саду висять 3 таких ліхтарі.

Вони дуууже гарні.

Вперше я побачила ці баночки на Etsy, коли помітила кілька фотографій її "ліхтариків". Я називаю їх ліхтариками, тому що саме це вони мені нагадали.

Сонячні ліхтарі Mason Jar.

Вона знаходить ці красиві антикварні та вінтажні банки на розпродажах, аукціонах, дворових розпродажах чи деінде. Потім вона їх очищає і робить красиві сонячні світильники з банок для консервування. Покладіть кілька банок разом на вінтажну підставку для банок, додайте кілька вішалок, і у вас вийде гарна люстра на відкритому повітрі. Додайте всілякі інші вінтажні предмети, щоб створити чудові (вишукано чудові) вироби.Якщо ви вважаєте, що ці роботи хоч трохи гарні, вам варто зазирнути на її сайт Etsy.... ви будете вражені креативністю та дизайном. Справді.

Найкраще те, що вони працюють на сонячних батареях, вони не використовують електрику і так чудово виглядають у моєму саду. Кришки повинні бути на сонці, щоб працювати цілий день... вони автоматично вмикаються вночі, коли сонце заходить.

У мене є кришка з широким горлом і звичайна. Звичайну кришку я поклала у вінтажну банку розміром з кварту, гарного синього кольору. У мене є одна вінтажна банка з широким горлом, але кришка не зовсім підходить. Край банки трохи зіпсований і потрісканий. Всі інші мої вінтажні банки з вузьким горлом, тому я просто використала нову банку з широким горлом, яка має коротку, присадкувату форму. Обидві вони дуже гарні.

Світло від кришки з широким горлом помітно яскравіше, ніж від вузького, тому я буду шукати вінтажну банку з широким горлом синього або зеленого кольору.

Я знаю, що міг би купити одну з них нові сині банки ... але насправді мені не подобається їхній колір майже так само, як "справжній" зелений/блакитний у вінтажних банках. Думаю, я єдина, про кого я коли-небудь чула, хто не просто ЛЮБИТЬ нові сині банки! Тобто, вони мені подобаються... але їхній колір не йде ні в яке порівняння з блакитним у старовинних банках, особливо з бульбашками в склі.

Такі гарні! Я люблю свої і хотіла поділитися ними з вами. Знову скарб......перевірте це.

Шерон.

Антикварні глечики-двійники

Оновлення: Зараз Ball випустив лімітовану серію баночок у вінтажному стилі, і колір дуже близький до оригіналу. Дізнайтеся більше в моєму огляді тут.

Пов'язані сторінки

Банки для консервування - Які бувають розміри та форми банок для консервування? Які бренди існують? Чи можна повторно використовувати банки з магазину або старовинні банки? Отримайте відповіді на всі ваші запитання про банки для консервування тут!

Нові вінтажні кулясті банки для консервування - порівняння кольорів та візерунків

Кришки для консервних банок сьогодні стандартизовані, і не дарма! Знайдіть ресурси про найкращі практики та заходи безпеки тут.

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 30.09.2021

Callie Howard

Автор Callie Howard