У світі домашнього консервування скороварки є важливим інструментом для збереження продуктів. Особливо, якщо ви хочете зберегти овочі або м'ясо. Консервування солінь та джемів на водяній бані може завести вас далеко вперед.

Два найпопулярніші бренди - All American та Presto. Обидва пропонують широкий вибір моделей різних розмірів та функцій, але як вони порівнюються між собою? У цій статті ми детальніше розглянемо скороварки All American та Presto (у мене є обидві). Я порівняю їхній дизайн, плюси та мінуси кожної з них і допоможу вам визначити, яка з них найкраще відповідає вашим потребам у консервуванні.

Я включив відеоогляд з порівнянням кожної функції, щоб допомогти вам прийняти рішення. Що ви віддаєте перевагу? Все по-американськи. або Престо. ?

Відеоогляд манометрів All American і Presto.

Який з них є найкращим каннером під тиском?

Схожість між All American та Presto

Контейнери Presto та All American мають схожі функції безпеки,

 • Обидва мають гумову заглушку для запобігання надмірному тиску (я називаю її "могутня заглушка" на своєму майстер-класі з консервування).
 • Незважаючи на те, що стиль замикання різний, вони обидва надійно фіксуються для обробки.
 • Обидві мають тонку металеву решітку для консервування, яка утримує банки трохи вище від дна банки.
 • Обидва мають вентиляційну трубу для регулятора тиску.
 • Обидві моделі мають циферблат, який допоможе вам визначити, де знаходиться тиск під час обробки.

Типорозміри манометрів

Спершу скажу, що скороварка-банка підходить для консервування лише тоді, коли вона вміщує щонайменше 4 квартові банки у вертикальному положенні. Існують менші каструлі, які позначені як скороварка-банка, але вони придатні лише для приготування вечері, а не для консервування продуктів.

І Presto, і All American мають консервні банки які бувають різних розмірів, які вам можуть знадобитися.

 • Найменша, придатна для консервування, вміщує 4 квартові банки або 7 пінтових банок.
 • Стандартний розмір, який використовують багато людей, вміщує 7 квартових банок, або 8 чи 9 пінтових банок.
 • Наступний крок - це 7 квартових банок, але він досить високий, щоб ставити пінтові банки, що дозволяє обробляти 18 пінтових банок за один раз.

У "The All American Canner також має деякі більші розміри для серйозної комори.

 • All American має досить високий контейнер, який дозволяє удвічі збільшити кількість пінтових або квартових банок. Він вміщує 14 квартових банок або 19 пінтових банок.
 • А найбільший монстр-банка - високий і великий навколо. Він вміщує 19 кварт або 32 пінти. Це дуже багато банок в одній партії! (Я ніколи навіть не бачив жодного з цих великих хлопців!)

Майте на увазі З дуже високими бляшанками потрібно враховувати розмір і габарити. Більшість домашніх кухонь мають витяжку над плитою. Вам потрібно буде зняти мірки і переконатися, що ці високі бляшанки взагалі помістяться на ній.

Перелік розмірів і продуктивності притискного канера

Розміри Presto

 • Модель 01755 - Місткість 16 літрів (рідина) /. Вміщує 10 пінт, 7 літрів
 • Модель 01781 - Місткість 23 літри (рідина) / вміщує 7 літрів або 20 пінт
 • Модель 01784 - Місткість 23 літри (рідина) / вміщує 7 літрів або 20 пінт

Всі американські розміри

 • Модель 910 - Місткість - 10 1/2 літрів (рідина) / вміщує 7 пінтових банок, 4 квартових банки
 • Модель 915 - Місткість - 15 1/2 літрів (рідина), вміщує 10 пінтових банок, 7 квартових банок
 • Модель 921 - Місткість - 21 1/2 кварти (рідина), вміщує 19 пінтових банок, 7 квартових банок
 • Модель 925 - Місткість - 25 літрів (рідина), вміщує 19 пінтових банок, 7 квартових банок
 • Модель 930 - Місткість - 30 літрів (рідина), вміщує 19 пінтових банок, 14 квартових банок
 • Модель 941 - Місткість - 41 1/2 кварти (рідина), вміщує 32 пінтові банки, 19 квартових банок

Індукційні плити

Одна з моделей Presto Canner сумісна з індукційними плитами. Модель 01784 має спеціально розроблену основу з нержавіючої сталі, яка підходить для індукційних плит. Це 23-літрова ємність для рідини, яка вміщує 7 літрів і 20 пінт. Наскільки мені відомо, це єдиний доступний індукційний консервний контейнер. (Якщо ви знаєте інший, будь ласка, залиште коментар нижче, і я перевірю його.) Presto заявляє, що він працює на газу,електричні, з гладкою поверхнею та індукційні.*

Порада експерта - Більше - не завжди краще!

У мене є і Presto, і All American Canners. Коли я шукала All American, я розглядала найвищу модель, щоб ставити квартові банки... але вона не помістилася б на моїй плиті. Моя кухонна витяжка занадто низька. Я консервую на вулиці, тому я могла б взяти найбільшу, але вибрала наступну за розміром модель.

Найбільший - це, звичайно, спокусливо. Так, ви зможете обробити більше за один раз, але є певні компроміси.

 • Розмір - чи поміститься консервна банка на вашій плиті?
 • Чи є у вас складське приміщення, коли воно не використовується?
 • Вага - всі американські консервні банки вже досить важкі, чим вони більші, тим вони важчі.

Я ніколи не шкодував, що не взяв найбільшу банку.

Обидва мої закаточні апарати Presto та All American дозволяють переробляти стандартні 7-літрові банки, але вони також досить високі, щоб ставити пінтові банки в штабелі.

Консервний балончик об'ємом 23 літри ідеально підходить для нашої сім'ї.

Якщо у вас є місце і ви плануєте зайнятися серйозним консервуванням, то високі банки можуть бути саме тим, що вам потрібно.

Відмінності

Прокладка? Чи не прокладка?

Presto має гумову прокладку всередині обідка кришки. Ця прокладка ущільнює кришку з корпусом і дозволяє створювати тиск всередині консервної банки.

Прокладку може знадобитися замінювати кожні пару років, залежно від ваших можливостей. Ви зрозумієте, коли гума почне ставати твердою або ви не зможете правильно закривати банку. Можливо, настав час замінити прокладку.

All American не має прокладки, він прилягає метал до металу. Навколо кришки є ручки, щоб прикрутити кришку до корпусу консервної банки.

Повідомлялося, що кришка іноді "прилипає". Це легко вирішити, змастивши кришку невеликою кількістю олії.

Циферблатні тарілчасті тарілчасті каландри проти вагових калібрів

Манометр Presto Pressure - це циферблатний манометр. Ви будете спостерігати за цим манометром, щоб визначити рівень тиску в каністрі. Цей манометр потрібно перевіряти на точність щороку.

Каністру Presto Pressure можна також використовувати як каністру для зважування. з придбанням регулятора з 3 частин. Це додаткова покупка...., але вона того варта.

Банки All American Pressure мають циферблат, але вони використовуються як банки з ваговим датчиком. Циферблат - це лише індикатор приблизного рівня тиску. Ваги - це те, що використовується для визначення правильного тиску.

Регульований регулятор Presto / Безцінний

На момент зйомки відео в цій публікації у мене не було ваги з 3 частин. Це додатковий регулятор, який ви можете придбати для своєї консервної банки presto. Зараз я настійно рекомендуємо придбати цю 3-компонентну вагу для вашого Presto якщо можете. У мене вже є такий, і він дуже, дуже допомагає.

Приклади манометрів або регуляторів.

Це зображення трьох типів гир для консервних банок. Крайня справа - це тип гирі, який я пропоную. Основа з чорною ручкою може використовуватися, якщо вам потрібно 5 фунтів тиску, додайте одне кільце і ви отримаєте 10 фунтів, додайте 2 кільця і ви отримаєте 15 фунтів тиску. Це робить життя таким легким!

Посилання на 3-компонентну гирю Presto на Amazon.

Це невелике доповнення дозволить вам використовувати Presto як консервну банку зі зваженим мірником і позбавить від необхідності щороку перевіряти цей циферблат. Особисто я віддаю перевагу зваженому мірнику, тому він мені подобається.

У цьому відео я трохи розповідаю про All American, але мушу додати, що відтоді, як я набрав таку вагу, мій Presto використовується НАБАГАТО частіше, ніж All American. Мені все ще подобаються обидві каністри... але тепер вони в моїй книзі на рівних правах.

Обов'язково перевірте номер моделі, щоб переконатися, що вона підходить. Номери моделей можна знайти на дні більшості консервних банок.

Інші міркування

Якість металу

Банка All American важча. Ця каструля слугуватиме вічно! Деякі дуже старі банки All American все ще використовуються. Деяким подобається важча вага... вона здається міцною. Дехто вважає, що вона занадто важка, щоб з нею було легко впоратися.

Presto - це легша металева банка, яка все ще призначена для консервування під тиском, тому вона все ще безпечна.

Вартість

All American, безумовно, дорожчий, але якість не поступається, тому я вважаю, що він вартий своєї ціни. Але якщо ви обмежені в коштах, не бійтеся купувати Presto. Це чудова консервна банка, і вона також прослужить довгі роки.

Який найкращий канцелярський верстат?

Якщо ви підете в будь-яку консервну групу і запитаєте: "All American або Presto?", ви отримаєте сотню відповідей, причому багато з обох сторін. У кожного є своя думка, і деякі люди досить категоричні в цьому питанні!

 • Дехто каже, що All American - найкраща модель завдяки своїй довговічності (Presto також прослужить не одне покоління!).
 • Деякі кажуть, що вартість є вирішальним фактором, і обирають Presto.
 • Деякі кажуть, що не хочуть купувати прокладки і перевіряти манометр, а користуються АА.

Який найкращий скороварка під тиском? Той, яким ви будете користуватися.

Мій висновок.... Обидві банки - чудові. Виберіть одну з них, виходячи з ваших особистих уподобань, і навчіться нею користуватися. Домашнє консервування продуктів - це весело і це чудовий спосіб наповнити вашу комору. Не дозволяйте вибору між двома хорошими варіантами зупинити вас.

Бактерій і ботулізму не важко уникнути, якщо ви просто зробите вибір і придбаєте консервну банку, яка підходить саме вам. Дотримуйтесь простих інструкцій з використання консервної банки, і ви швидко наповните свою комору продуктами з низьким вмістом кислоти, такими як овочі та м'ясо.

Де купити напірні каністри

Консервну банку All American, яку я маю, можна придбати на Amazon тут...

Каністри Presto під тиском можна придбати в більшості магазинів Ace Hardware або онлайн на Amazon.com.

Запасні частини можна знайти в Інтернеті. І знову ж таки, Ace Hardware - чудове місце для пошуку деталей Presto.

Ви також можете знайти консервні банки секонд-хенд. Розпродажі нерухомості, друзі друзів. Озирніться навколо, розкажіть про те, що ви шукаєте вживану консервну банку, і ніколи не знаєте, у кого на полиці стоїть така, якою вони ніколи не користуються і можуть віддати її за хорошу ціну.

Поширені запитання

Який консервний контейнер під тиском рекомендує Міністерство сільського господарства США?

Насправді Міністерство сільського господарства США не схвалює жодної конкретної марки консервних банок. Національний центр домашнього консервування дає рекомендації щодо методів, процесів, часу та способів консервування під тиском. Вони містять рекомендації щодо того, що повинен вміти консервний банок. Наприклад, якщо ваш консервний банок не може вмістити 4 квартові банки у вертикальному положенні... він не підходить для консервування в домашніх умовах.

Однак вони стверджують, що електричні консервні банки не слід використовувати зі стандартними рецептами консервування. Тестування проводилося з використанням кухонних консервних банок. Електричні банки працюють трохи по-іншому. Ви можете прочитати більше про електричні банки тут.

Скільки банок поміщається в 21-літрову банку під тиском?

Банка на 21 кварту вміщує 7 квартових банок, а її висота дозволяє складати банки по 19 пінт у стопку.

Скільки банок поміщається в 23-літрову банку під тиском?

Банка об'ємом 23 літри вміщує 7 літрових банок, і досить висока, щоб ставити пінти, тому в неї поміститься 19 пінтових банок. Така ж кількість банок, як і в банку об'ємом 21 літра, але вона має більшу місткість для рідини.

У Presto є цифрова консервна банка під тиском. Чи можна нею користуватися?

Так! У Presto є цифрова консервна банка. І вона виглядає добре, оскільки придатна для домашнього консервування. Однак! .... є деякі суперечки, і я б ще не сказав, що вона затверджена. Перевірте тут, щоб дізнатися більше про мої думки щодо цифрової консервної банки Presto.

Пов'язані сторінки

Консервування в скороварці під тиском: як консервувати в скороварці під тиском Чи безпечне консервування в скороварці? Консервування на водяній бані; поради та інструкції для початківців

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Callie Howard

Автор Callie Howard