З Шерон Петерсон

Як розвивати довгострокове та короткострокове продовольче забезпечення

Ти хвилюєшся? Які твої "Що, якщо"?

Що робити, якщо вам потрібен екстрений запас їжі?

Чи хвилюєтеся ви? Чи дивитеся ви новини і думаєте про те, що чекає на вас і ваших дітей завтра? Я не займаюся політикою ні на своєму сайті, ні в своїх розсилках, і не збираюся цього робити і зараз. Однак, спостерігаючи за тим, що відбувається в світі, я не можу не замислюватися про те, що відбувається в світі навколо нас.

Зміст

Як почати збирати запас їжі на випадок надзвичайної ситуації

Що я дізнався про постачання продовольства в надзвичайних ситуаціях

Щось змінилося в мені за останні кілька років. Я завжди був покладатися на власні сили. Мені подобається, що наша сім'я робить все для себе. Однак останнім часом це відбувається все частіше. Я не можу допомогти, але відчуваю, що повинен принаймні сказати про це всім вам. Я думаю, що багато хто з вас думає про те ж саме.

Я ходжу по дому, виконуючи свої щоденні справи, і раптом у мене в голові з'являється думка: "А що, якби?".

  • Що робити, якщо я не зможу потрапити в магазин на цьому тижні, в цьому місяці?
  • Що робити, якщо у нас закінчилася зубна паста, а її більше немає?
  • Що робити, якщо я більше не можу купити чіпси з тортильї?
  • Що, якби я не зміг натиснути на цей вимикач, щоб увімкнути світло?
  • Що робити, якщо бензин подорожчає до 5 доларів за галон.... або більше?

Я роблю якусь просту домашню роботу... і думаю: а що, якби?

Багато з цих речей мають рішення і не змінюють життя. Це було б сумно, але... ми, безумовно, могли б прожити без чіпсів з тортильї! (Або я можу придумати спосіб зробити свій власний).

Однак, як би ви впоралися з тим, щоб взагалі не потрапити до магазину? Що, якби вимкнули електрику?

Я б радив вам почати створювати запас продуктів на випадок надзвичайної ситуації з приблизно 3-місячного запасу продуктів для вашої сім'ї. Це буфер. Він не буде тривати вічно... але він дасть вам час.

Після того, як у вас є 3 місяці запасів на випадок надзвичайних ситуацій, чому б не зробити наступні 3 місяці? Робити це маленькими кроками буде набагато легше, ніж думати, що вам потрібно мати сотні фунтів пшениці одразу. Всього 3 місяці. Ви можете це зробити! Потім ще 3 місяці. Ви теж можете це зробити!

Які ваші "що, якщо"?

Як почати збирати запас їжі на випадок надзвичайної ситуації

По-перше, не чекайте. Коли щось трапиться, ви не хочете бути одним з багатьох у черзі в магазині, які намагаються запастися продуктами. Уникайте божевільного поспіху!

Почніть зараз і не ускладнюйте. Якщо робити маленькі кроки один за одним... це не так вже й складно! Подивіться на продукти, які ви зазвичай їсте. Почніть отримувати додаткові продукти. Це може бути так само просто, як купити 2 або 3 контейнери з (вставити продукт харчування) замість одного.

Звертайте увагу на тип продуктів, як довго вони будуть зберігатися. Зайвий контейнер вівсянки - це фантастична ідея... зайві качани салату для салату не будуть довго зберігатися і не принесуть вам ніякої користі.

Починайте повільно, але, будь ласка, починайте.

Я вірю в те, що спочатку потрібно подбати про свою сім'ю, а потім продовжувати додавати, щоб благословляти інших. У багатьох людей може не бути запасів їжі на випадок надзвичайних ситуацій. Бог наказує нам піклуватися один про одного в братській любові. Якщо трапиться найгірше... Я хочу бути тією людиною, яка зможе благословити тих, кому менше пощастило.

  1. Спочатку зберіть 3-місячний запас їжі та води для своєї сім'ї.
  2. Поступово додавайте, поки не отримаєте 6-місячний запас.
  3. Якщо ви відчуваєте потребу і можете з цим впоратися, можете продовжувати додавати, поки не отримаєте 9-місячний запас. Б'юся об заклад, ви здогадуєтеся, що буде далі!
  4. Додавайте до цього, поки не отримаєте річний запас найнеобхіднішого.

Що я дізнався про надзвичайні ситуації з продовольством.

Насправді існує 2 типи зберігання продуктів. Я нарешті зрозуміла, що потрібно мати 2 плани.

Я постійно вчуся. Мені подобається забезпечувати себе всім необхідним вже кілька років, але лише нещодавно я почав думати про довгострокову готовність до надзвичайних ситуацій. Коли я нарешті зрозумів, що потрібно мати 2 плани, мене наче осяяла лампочка.

План 1 - Короткостроковий запас продовольства на випадок надзвичайної ситуації.

Складіть план, як зібрати короткостроковий (3 - 12 місяців) запас їжі. Почніть запасатися продуктами на кожен день. Купуйте по кілька одиниць кожного разу, коли робите покупку. Якщо є розпродаж, купуйте запас на 6 місяців, якщо можете собі це дозволити.

Зробити це може бути просто, якщо ви просто подумаєте про це. Немає ніяких чарівних формул. Відстежуйте, як довго вам вистачає пляшки або упаковки. Простий спосіб зробити це - позначити прямо на упаковці олівцем дату, коли ви її відкрили. Тоді, коли вона спорожніє, ви зможете визначити, як довго її вистачило.

Вирішіть, скільки вам потрібно на 3 місяці. Отримайте їх. Потім, коли у вас є запас на 3 місяці, додайте ще, поки не отримаєте 6 місяців і т.д.

Короткостроковий запас продовольства на випадок надзвичайних ситуацій - це те, що буде використовуватися на постійній основі. Я вважаю свій запас продовольства на 3-12 місяців короткостроковим запасом продовольства. Ця їжа використовується на постійній основі, регулярно ротується і поповнюється.

Наприклад, я регулярно мелю власну пшеницю. Я вже деякий час роблю власний хліб і тримаю пшеницю під рукою і обертаю її. Я купую цю пшеницю в мішках, а не в банках чи відрах. Вона буде використана протягом розумного періоду часу, і поглиначі кисню та герметичні контейнери не потрібні (очевидно, що мені все одно потрібно тримати жуків подалі). Мішки для сипучих продуктів по 25 фунтів коштують дешевше, і язаощадити гроші, купуючи його таким чином.

Інший приклад: запасіться продуктами на кожен день. Купуйте 6 пляшок кетчупу, коли він з'являється на розпродажі. Тоді вам вистачить на кілька місяців або близько того. Перевага в тому, що вам майже ніколи не доведеться купувати за повну ціну! Не купуйте стільки продуктів, щоб вистачило більше ніж на рік. Вони протухнуть і не будуть корисними.

Очевидно, що ви не можете купити річний запас молока та яєць, але купувати додаткові продукти - чудова ідея для багатьох речей. Вівсянка, всі приправи, какао, квасоля, кава, шоколадні чіпси! Життя набагато краще з кавою та шоколадними чіпсами! Цей список можна продовжувати і продовжувати.

Як садівник і домашній консерватор, я також планую щороку виробляти достатньо домашньої консервації на рік для моєї сім'ї. Полювання також забезпечує нас основним запасом м'яса на цілий рік. Хоча ми також доповнюємо його іншими видами м'яса.

План другий - Довгостроковий запас продовольства на випадок надзвичайних ситуацій.

З'ясуйте, скільки продуктів вам потрібно зібрати для тривалого зберігання. Це будуть продукти, які можуть стати основою їжі для виживання. Пшениця, квасоля, цукор, сіль. Продукти, з яких ви зможете приготувати собі їжу в надзвичайній ситуації.

Ви купуєте цей тип продуктів, припускаючи, що будете зберігати їх на випадок надзвичайних ситуацій. Можливо, ці продукти не будуть використані протягом 10-20 років. Їх потрібно ретельно упакувати в герметичні контейнери з поглиначами кисню. Вживайте всіх заходів обережності, щоб бути впевненими, що вони збережуться на довгі роки.

Це їжа, яку купують з наміром зберігати її протягом тривалого часу. Її не змінюють у повсякденному приготуванні їжі. Це їжа, яку зберігають протягом тривалого часу. Її ретельно пакують, щоб захистити від жучків, кисню та інших шкідників. Це їжа, яка може (за умови правильного зберігання) зберігатися 20-30 років!

Через 20-30 років, або якщо ви коли-небудь втратите дохід чи можливість купувати більше їжі... тоді у вас буде безпечне довгострокове зберігання. А поки що продовжуйте поповнювати поточну комору. Постарайтеся мати 12-місячний запас продуктів на кожен день.

Пов'язані сторінки

Домашнє зберігання продуктів харчування Чому я подумав про розробку домашнього плану зберігання продуктів? Тому що я люблю, коли моя сім'я дивиться на мене, як на божевільного... Жартую! Насправді є вагомі причини, щоб бути готовим до цього.

Надзвичайна продовольча допомога Короткострокове та довгострокове зберігання продуктів. Намагаєшся зрозуміти, з чого почати? Коли я нарешті зрозумів, що потрібно планувати довгострокове та короткострокове зберігання... це врятувало багато клітин мозку. Набагато простіше розкласти все по поличках.

Контейнери для зберігання харчових продуктів Обговорення варіантів контейнерів, в яких можна все це зберігати. Найголовніше... вони ПОВИННІ бути харчовими.

Сторінка востаннє оновлена: 23.07.2021

Головна ' Домашнє зберігання продуктів харчування ' Надзвичайна продовольча допомога

Callie Howard

Автор Callie Howard