Чи повинні кришки для консервування спливати? Це третє відео із серії, що розповідає про можливі причини, чому ваші банки не закриваються або спливають.

По-перше, пам'ятайте... якщо ви просто не почули звуку, але банка закрита, нічого страшного. Мета - герметичність. Хлопок або дзенькіт - це дуже приємно. Але іноді ви можете просто не почути його. Можливо, ви відійшли від банки, коли вона охолоджувалася, або вона просто не видавала багато шуму. Поки банка закрита, це головне.

Якщо банка справді не закрилася, то це може бути пов'язано з кришками для консервування.

Зміст

Використання старих кришок

Використання кришок для консервування більше одного разу

Використання кришок низької якості

Чи повинні консервні кришки лопатися - висновок?

Використання старих кришок

Якщо у вас є кришки, які довго висять без діла, гумова прокладка на кришці консервної банки може висохнути і втратити свою гнучкість. Я пам'ятаю, як купив на аукціоні лот з банками і кришками. Кришки виявилися висохлими і негнучкими. Я просто викинув їх. Запастися кришками - хороша ідея, але не купуйте їх так багато, щоб вони були непридатні для використання, коли ви до них доберетеся.

Старі банки, як правило, чудові! Але будьте дуже обережні з кришками.

Використання кришок для консервування більше одного разу

Є люди, які клянуться, що використовують кришки для консервування вдруге. Я чула анекдотичні історії про те, що вони чудово працюють, якщо ви перевірите герметичність і переконаєтеся, що на ній немає вм'ятин. Можливо, це так. Однак... і це велике "однак" у моїй книзі... ця герметичність не буде такою ж надійною в довгостроковій перспективі, як і нова кришка.

Ви можете обробити їжу, дати їй охолонути і перевірити герметичність. Вона може виглядати чудово! Ви зберігаєте її на полиці. Пізніше, коли ви не дивитеся, ця слабша герметичність може не витримати, і в кінцевому підсумку у вашій коморі залишиться незапечатана їжа.

Нові кришки, здається, не мають такої ж кількості гумової суміші, і вони, швидше за все, не витримають. На мою думку... консервування - це занадто багато роботи, щоб банки, які не закриваються, лежали в коморі, щоб потім їх виявити. Тому я рекомендую використовувати нові кришки.


Якщо ви дійсно хочете використовувати кришки повторно, вам варто звернути увагу на багаторазові кришки, які є на ринку. Ці кришки спеціально зроблені для багаторазового використання. Є кілька брендів, доступних на ринку.

Дізнайтеся більше про багаторазові кришки для консервування.


Використання кришок низької якості

Останнім часом з'явилися кришки, які, здається, виходять з ладу все частіше. Я бачив повідомлення про продаж кришок в інтернеті, які стверджують, що це кришки бренду Ball. Однак, коли ви отримуєте кришки, вони виявляються загальними, небрендованими, низькоякісними кришками. У багатьох виникають проблеми з цими кришками.

Якщо ви уважно подивитеся на ці нові веб-сайти, то помітите, що насправді це не веб-сайт Ball... але вони обманним шляхом створюють таке враження. Будьте дуже обережні з тим, де ви купуєте кришки. Переконайтеся, що це легальна компанія.

Сказавши це попередження, я не хочу сказати, що універсальні кришки погані! Зовсім ні. Я купую універсальні кришки через економію коштів за рахунок оптових закупівель.

Є кілька компаній, які продають небрендовані кришки, які є цілком законними, і мені з ними пощастило. FillmoreContainer.com є спонсором Simply Canning, і я використовував їхні кришки без жодних проблем. Вони мають чудову ціну, якщо ви робите багато консервування і купуєте багато кришок.

Існують також старі стандартні/надійні бренди Kerr, Ball та Jarden. Якщо це справді фірмові кришки, а не підробка, то вони мають бути чудовими.

Чи повинні консервні кришки лопатися? Висновок.

Що ви думаєте? Чи ефективні ваші кришки? Чи використовували ви кришки вдруге? Чи щось інше відбувається з вашими методами консервування?

Давайте розберемося в цьому. Посилання на решту відео з цієї серії - нижче.

  1. Чому банки не закупорюються: 10 поширених причин
  2. Чому мої банки не закупорюються? Проблеми з консервними банками
  3. Чи повинні кришки вискакувати? Чому мої кришки не закупорюються? Ви знаходитесь тут.
  4. Чому мої кришки не закриваються? Проблеми з вашими методами консервування.

Більше чатів про консервування

Чому банки не закупорюються: 10 поширених причин

Чому банки не закупорюються? Дуже прикро, коли ви розумієте, що банка не закупорилася належним чином. Ця серія присвячена з'ясуванню того, в чому може бути проблема.

Чому мої консервні банки не закупорюються? Проблеми з консервними банками

Ви коли-небудь запитували себе: "Чому мої банки для консервування не закриваються?" Одна з можливих причин полягає в тому, що у вас є проблеми з вашими банками для консервування.

Чому мої кришки не закриваються?

Чому мої кришки не закриваються?" Давайте розберемося з цим разом з SimplyCanning.com!

Сторінка востаннє оновлена: 7/2/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard