Банки для консервування досить прості. Це скляні банки, які ви використовуєте для консервування продуктів, і вони бувають декількох розмірів.

Ця сторінка містить:

  • Різні розміри та види консервних банок
  • {Питання} Чи можна повторно використовувати майонезну або мариновану банку з магазину, яка не є консервною?
  • {FAQ} Як щодо використання пляшок або пластикових контейнерів для домашнього консервування?
  • {FAQ} Як щодо старих банок для домашнього консервування?
  • {FAQ} Як зберігати банки для консервування гарячими?
  • {FAQ} Навіщо нагрівати банки для консервування перед використанням?

Різні розміри та види консервних банок

Банки для консервування бувають різних розмірів (найчастіше пінти, кварти і півгалона). Я використовувала квартові банки протягом багатьох років, поки мої діти не поїхали з дому. Тепер я частіше використовую пінти, оскільки вони ідеально підходять для подачі на стіл лише кільком людям, залежно від продуктів, які консервуються (Наприклад, кукурудза Кукурудза щільніше поміщається в банках, тому півлітрової банки консервованої кукурудзи цілком достатньо.) Розмір банки залежить від того, скільки їжі ви з'їсте за один прийом.

За винятком галонних банок, які використовуються тільки для зберігання, для консервування використовуються всі розміри банок. Однак ви використовуєте тільки півлітрові банки для консервування соку (яблучного або виноградного). Немає перевірених рецептів для цих банок. Я думаю, що раніше вони використовувалися частіше, але немає перевірених рецептів щодо того, як довго ви повинні обробляти їх для зберігання на полиці і чи є вонинагрівається вона наскрізь чи ні (півлітрові банки також бувають з широким і звичайним горлом).

Існують також банки меншого розміру, в тому числі півлітрові та непарної форми, які добре підходять для смаколики , джеми та желе. (Я використовую рельєфні баночки для джемів/желе, які дарую.) У найменші баночки я майже нічого не вміщаю, окрім яблучне масло оскільки я єдиний в моєму домі, хто любить яблучне масло! Ви також можете приготувати дитяче харчування або зробити весільні подарунки використовуючи менші банки.

Різні види ротів

Отвір консервної банки називається "горловина", і те, чи використовуєте ви широку або звичайну горловину, залежить від типу продуктів, які ви кладете в банку. Це ваш особистий вибір, оскільки вони можуть використовуватися як взаємозамінні.

Особисто я використовую банки з широким горлом, коли консервування м'яса тому що банки з широким горлом легше мити після виймання їжі (м'ясо залишає всередині банки залишки, які посудомийна машина не може видалити). Я також використовую банки з широким горлом для консервування персиків При консервуванні персиків, ви укладаєте їх порожниною донизу, а в банках з широким горлом їх легше укладати.

У нас найпоширеніші банки з широким і звичайним горлом. Я читав, що в Канаді та інших країнах за межами США використовують банки з вузьким горлом, яке трохи менше, ніж звичайне горло на консервній банці.

Бренди консервних банок

Kerr і Ball - надійні бренди консервних банок (Jarden володіє обома компаніями.) Мені також подобаються Баночки "Орчард Роуд -вони здаються важчими за скло.

Крім того, Fillmore Container надіслали мені ящик банок Anchor Hocking. Мені теж дуже подобаються ці банки. Насправді вони відчуваються як більш важке скло, ніж банки Ball або Kerr. Зараз я не вимірював їх і не зважував, щоб точно знати, але мені дуже подобаються банки. Одна річ, яка дійсно приємна в Anchor Hocking, - це те, що вони не маркують свої банки, тому вони чудово підходять для маркування вашої власної продукції або для подарунка.джеми/желе.

Єдиний мінус цих банок полягає в тому, що вони не "схвалені" для консервування під тиском. Я зайшов на їхній веб-сайт і подивився опис, щоб дізнатися, що вони мають сказати, оскільки я не був знайомий з Anchor Hocking, і помітив, що там конкретно сказано "для водяної бані". Тож я зв'язався з Fillmore і запитав їх, і вони сказали, що не можуть рекомендувати їх для консервування під тиском. Чому? Я не знаю.Знаєте, вони виглядають як гарна, важка банка, тож це єдиний їхній мінус.

Дискусії та поширені запитання про банки для консервування

Чи можна повторно використовувати майонезну або мариновану банку з магазину, яка не є консервною?

За даними Національного центру домашнього консервування продуктів харчування, ви можете використовувати перероблені банки наприклад, старі банки з-під майонезу або солінь з магазину, але краще використовувати справжні банки для консервування. Не використовуйте їх у консервний балончик під тиском але їх можна використовувати і на водяній бані, хоча в цьому випадку ймовірність браку буде вищою. Тому я погоджуюся, що краще купувати банки для консервування.

Як щодо використання пляшок або пластикових контейнерів для домашнього консервування?

Це питання надійшло від Джеррі з Міннесоти. Він сказав: "Мій сусід планує консервувати томатний сік у пластикових пляшках об'ємом 2 л з кришками, що закручуються. Він планує заклеїти кришки прозорою стрічкою або матеріалом типу парафіну, намотаним на кришку, що закручується. Чи буде гарячий томатний сік екстрагувати небезпечні хімічні речовини з пластику? Чи безпечно це?"

Моя відповідь: я б точно НЕ вважав це безпечним. Є кілька проблем, які я передбачаю:

1 - Пляшки з-під газованої води не витримають переробки. Можливо, він не планує переробляти пляшки в консервній банці. Можливо, він збирається просто наповнити пляшки, поки томатний соус гарячий. Я маю більше інформації про цей тип консервування тут. Див. Консервування у відкритому чайнику .

2 - Стрічка не буде довговічною, і я б не довіряв їй утримувати контейнер герметичним.

3 - Що стосується безпеки пластику, я не знаю, що про це думати. Я не є експертом з пластику та безпеки. Якщо це пляшки з-під напоїв, вони нібито безпечні для харчових продуктів, але якщо їх нагріти, це може змінитися. Я також не впевнена, що це вбереже хімікати від просочування через пляшку в їжу.

Я настійно рекомендую вашому сусідові передумати.

Думки інших читачів

Кислі помідори

автор: Анонім

"Не кажучи вже про те, що кислота з помідорів зробить з пластиком".

НЕБЕЗПЕЧНО

автор: Анонім

"Подумайте про це: ви коли-небудь отримували прострочену пляшку газованої води? Пам'ятаєте, якою вона була несвіжою/пласкою? Газована вода прострочується через 3 місяці, тому що в пляшці є витік повітря, що спричиняє пласкість. Будь-яке повітря погано впливає на консервування".

Ой!

автор: анонім Лінда Уоррен

"Це абсолютно дурна ідея! І небезпечна".

А як щодо старих банок для домашнього консервування?

Ну, я майже ніколи не купую нові банки. Використані банки абсолютно безпечні для консервування! Просто не забудьте спочатку перевірити їх, провівши пальцем по краю банки, щоб переконатися, що вони не мають відколів (іноді можуть бути невеликі відколи, які можуть перешкоджають належному ущільненню. І ще, не використовуйте кришки повторно. Просто використовуйте банки повторно.

Старі консервні банки Вони зроблені з товстого скла і чудово підходять для консервування. Однак, якщо у вас є ДУЖЕ старі банки, як, наприклад, банка Drey, яка має бульбашки у склі, не використовуйте їх для консервування. Дуже старі банки (або банки з закручуваними кришками) зберігайте для зберігання, а не для консервування.

Як зберегти банки для консервування гарячими?

"Шерон, я зазвичай не консервую лише одну партію за раз, щоб у мене був час між обробкою однієї партії та наступною. За цей час мої банки стають занадто холодними.

Як найкраще зберегти їх достатньо теплими, щоб вони не зламалися, коли потраплять у воду в басейні? водяна баня або консервну банку під тиском?

Зазвичай я стерилізую їх у посудомийній машині, але вони все одно охолонуть після години очікування на обробку партії.

Дякую!"

Ви можете зробити кілька різних речей.

Зазвичай я просто ставлю банки в банку, що нагрівається. Гаряча банка одночасно нагріває банки. Виймаємо їх, наповнюємо і ставимо назад. Якщо у вас є набір банок, які чекають на другу партію, просто поставте їх у банку, коли витягнете першу партію. Нагрівання не займе багато часу.

Якщо ви користуєтеся посудомийною машиною, просто запустіть цикл ополіскування на кілька хвилин перед тим, як пакувати другу партію. Достатньо, щоб розігріти банки.

Помістіть їх у раковину з гарячою водою. Звичайно, вода може охолонути. Просто налийте свіжої гарячої безпосередньо перед тим, як наповнити їх.

Я бачила, що рекомендують ставити банки в теплу духовку, але я перевірила, що виробники банок не рекомендують нагрівати їх у духовці. Мені сказали, що банки можуть пошкодитися при сухому нагріванні. Я не рекомендую цей метод.

Більше пропозицій від читачів

Пропозиція читача

"У мене на плиті завжди стоїть велика додаткова каструля з водою... Я наповнюю її банками і ставлю на повільний вогонь, поки вони не будуть готові до використання. Тримає їх гарячими... І я можу стерилізувати їх, якщо потрібно. В одній статті, яку я прочитала, пропонувалося використовувати велику каструлю, наповнену водою і банками, на сильному вогні..."

Підігрів банок

автор: Террі Т

" Але одна річ, яка дійсно добре працює для мене, це поставити стійку консервної банки у верхнє положення і поставити туди банки. Таким чином, у мене є приблизно 1/2 дюйма води, в якій знаходяться банки, щоб зберегти тепло. Якщо я роблю одну партію, я просто ставлю їх туди, коли нагріваю воду. Але якщо вода вже гаряча, то я попередньо прогріваю банки під гарячою водою. Коли я наповнюю банки, то яя виймаю одну, наповнюю її, ставлю назад у парову баню і беру наступну банку".

Зберігання банок гарячими

повз: Дейв Вейкфілд

"Я використовую жаровню з водою приблизно на дюйм або два. Помістіть банки догори дном, як показано на прикладі з каструлею на плиті, показаному вище. Жаровня зберігає набагато більше банок теплими і не використовує конфорку на плиті. Ви також можете попередньо прогріти кришки у воді".

Гарячі банки

автор: Робін Мур

"Гаразд, візьміть довгасту форму для торта і покладіть на дно чайний рушник. Поставте банки у водяну баню або глибоку каструлю для стерилізації. Безпосередньо перед наповненням вийміть банки і поставте гарячі банки на чайний рушник. Використовуйте ківш і налийте три ковші гарячої води в каструлю для торта. Моя бабуся так робила. Потім наповніть гарячі банки і обробіть. Чудово працює як каструля і чайний рушник, який тримає тепло".

Банки для гарячого консервування?

автор: Лоретта

"Банки мають бути гарячими, бо інакше вони потріскаються? Чи це пов'язано з безпекою продукту, який консервується? Якщо перше, то хіба не можна поставити їх у раковину з дуже-дуже гарячою водою, щоб запобігти цьому?"

Відповідай:

Так, це тому, що банки для консервування можуть розбитися, якщо в холодну банку додати дуже гарячу їжу. І так, знову ж таки... ви можете поставити їх в раковину або каструлю з дуже гарячою водою.

Я навіть використовувала банки кімнатної температури, обережно додавала невелику кількість гарячої їжі в кожну банку, а потім поверталася і наповнювала їх. Таким чином, в банці повільно підвищується температура.

Але будьте дуже обережні з цим. Це мій химерний спосіб наповнення банок, коли конфорки та посудомийна машина переповнені :0)

Пов'язані сторінки

Стерилізація банок для домашнього консервування - Традиційно банки для консервування кип'ятять і "стерилізують" перед наповненням і обробкою. Багато хто запитує, чи потрібна стерилізація банок, якщо вони все одно кип'ятяться. SimplyCanning відповідає на це питання!

Огляд кришок для консервування Tattler - багаторазові кришки для консервування Tattler. Варіант для тих часів, коли кришок для консервування не вистачає.

Інформаційний бюлетень "Просто консервування" - безкоштовні статті та інструкції з консервування.

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 30.09.2021

Callie Howard

Автор Callie Howard