"Чи можна ставити банки в банку на водяній бані в два ряди під час киплячого консервування?" - ось питання на сьогоднішній день.

Привіт, мене звати Шерон Петерсон. Я працюю на сайті SimplyCanning.com, де ви можете знайти навчальні посібники, поради та уроки з домашнього консервування. Заходьте до мене, і я допоможу вам наповнити вашу комору.

Відео-транскрипт (відредаговано для більшої ясності)

Сьогоднішнє питання чату стосується подвійного укладання банок. Більшість людей знають, що ви можете укладати банки в подвійний штабель у закаточному апараті під тиском, але дозвольте мені розповісти вам про це коротко: так, ви можете. Є кілька речей, про які слід пам'ятати.

2 види стелажів для консервних банок.

Стелаж для консервних банок під тиском виглядає так.

Вона кладеться на дно банки, щоб банки не падали на дно. Якщо ви хочете зробити подвійний шар банок у консервній банці під тиском, ви ставите перший шар банок на цю підставку, потім ставите іншу підставку поверх першого шару банок і, нарешті, додаєте другий шар банок. Потім продовжуєте обробку. Це утримує верхній шар банок у безпеці і не дає йому перекидатися.

Якщо ви використовуєте водяну баню, ви будете робити те ж саме, але є кілька моментів, про які слід пам'ятати.

Консервування на киплячій водяній бані: стелаж

Стелаж для консервування на водяній бані виглядає трохи інакше. Виглядає він так

Він може висіти збоку консервної банки, і ви ставите туди банки. Потім ви опускаєте банки у воду.

Далі ви збираєтеся Потрібен ще один стелаж. на верхній шар банок, щоб на них стояв верхній шар банок. він повинен бути надійно закріплений, тому що вода котиться, і ви не хочете, щоб верхні банки штовхалися і перекидалися. може підійти інша стійка для водяної бані, але іноді ці ручки заважають, тому що вони занадто високі.

Я б порадила вам використати підставку для консервування під тиском. Вона правильного розміру. Вона поміститься прямо на ці банки. А потім ви можете поставити другий шар банок на неї.

Майте на увазі, що при консервуванні на киплячій водяній бані вода повинна повністю покривати верхній шар банок на кілька сантиметрів, щоб було місце для закипання води і щоб банки не стирчали з води. Зверніть увагу на глибину вашої банки.

Розміри банок і банки для нашарування

Швидше за все, ви будете робити це з меншими банками. Ви не зможете зробити це з квартовими банками, тому що вони просто стирчатимуть над водою, і вона буде недостатньо глибокою.

Інша річ - переконайтеся, що у верхньому шарі, а точніше, в обох шарах, є повне завантаження банок, тому що вода котиться. Я б побоювався, що ці верхні банки будуть трохи штовхатися. Якщо вони перекинуться, то це не дуже добре.

Якщо у вас не вистачає банок для повного шару на верхньому шарі, можливо, просто поставте туди кілька банок з водою, щось, щоб вони були заповнені, а не просто розкидані там, де їх висипають.

Заключні думки

Це дві мої поради.

  • Переконайтеся, що банки повністю закриті.
  • Переконайтеся, що вони надійно закріплені, у них є хороший базовий шар, наприклад, стійка, щоб утримувати їх на одному рівні.

Сподіваюся, це було корисно. Гарного вам дня, і ми поговоримо з вами наступного разу.

Пов'язані сторінки

Більше чатів про консервування

Поширені запитання щодо консервування курячого бульйону: надлишок жиру

Отже, я консервую курячий бульйон. Як видалити жир? Скільки його занадто багато? Що робити із зайвим? SimplyCanning.com відповідає на ці поширені запитання.

All American Canner: Чому моя консервна банка випускає пару?

Раптом ви помітили, що з вашої консервної банки All American Canner витікає пара навколо кришки? Це поширена проблема. Дізнайтеся, що з нею можна зробити, на сайті SimplyCanning.com

Використання кантувача під тиском як кантувача для водяної бані

Використання кантувача під тиском як кантувача для водяної бані

Callie Howard

Автор Callie Howard