Clear Jel... спробуйте, вам сподобається! До того, як я дізнався, що це краще, я використовував банку начинка для яблучного пирога та інших начинок для пирогів з борошном або кукурудзяним крохмалем в якості загусника. Тепер я знаю... Він НЕ рекомендується для консервування. Якщо ви готуєте пиріг свіжим, це чудово. Але для консервування вам потрібно використовувати продукт під назвою Clear Jel.

Коли я нарешті спробував... я був проданий. Мало того, що він безпечний, з нього виходить фантастична домашня консервована начинка для пирогів!

Ця сторінка містить:

  • Що таке Clear Jel?
  • Чому варто використовувати Clear Jel в консервуванні?
  • Де купити?
  • Що робити, якщо я не можу знайти Clear Jel?
  • {FAQ} Чи можна замінити кукурудзяний крохмаль або гель Sure на прозорий гель?
  • {FAQ} Проблеми з начинкою для рундиків.

Що таке Clear Jel?

Clear Jel - це модифікований кукурудзяний крохмаль, який витримує високу температуру консервування. Використовуйте його так само, як борошно. Чудова відмінність полягає в тому, що він набагато легше розмішується, не утворюючи грудочок. Переконайтеся, що ви придбали не миттєвий Clear Jel або звичайний тип Очистити Джел. Звичайні виготовлені так, щоб витримувати високі температури консервування.

Не затримується, добре підходить для використання в підливах та інших неконсервних загусниках.

Якщо ви подивитеся на ці фотографії, то зрозумієте, чому. Це обидві начинки для яблучних пирогів, які я законсервувала. Б'юся об заклад, ви можете сказати, яка з них має борошно в якості загусника. Так, та, що зліва. Права набагато смачніша!

Чому варто використовувати Clear Jel в консервуванні?

Борошно та/або кукурудзяний крохмаль, навіть тапіока, можуть становити ризик для здоров'я. На всіх веб-сайтах не згадується про цей ризик; більшість з них стосуються лише питань якості. Проте, принаймні, на одному з них про це сказано:

"Консервування начинки для яблучного пирога з використанням тапіоки або кукурудзяного крохмалю в якості загусника є застарілим і ризикованим методом. Ботулізм не є основним ризиком для цього продукту через високий вміст кислоти в яблучній начинці. Однак використання кукурудзяного крохмалю або тапіоки може призвести до того, що начинка буде занадто густою для того, щоб тепло могло проникнути в середину банки і вбити мікроорганізми, що псують продукт, який є продуктом харчування.Кукурудзяний крохмаль і тапіока також розщеплюються під час консервування, і начинка для пирога буде рідкою, що є проблемою якості".

Джерело: Extension of the University of Minnesota (Оновлення - Схоже, що сторінка, з якої я взяв цю цитату, була переміщена або видалена).

Де купити прозорий джель

Прозорий джель іноді важко знайти. Його часто можна знайти в старомодних або амішських магазинах. Або, можливо, в магазинах здорової їжі. Його також можна замовити онлайн за адресою Амазонка.

Що робити, якщо я не можу знайти Clear Jel?

Якщо у вас немає доступу до Clear Jel, найкращим варіантом буде просто чи можна фрукти а потім створіть свою начинку, згущуючи її, коли захочете приготувати пиріг.

Чи можна замінити кукурудзяний крохмаль або гель Sure Gel на Clear Jel?

Питання: Чи можна використовувати кукурудзяний крохмаль як загущувач при консервуванні (наприклад, начинки для яблучного пирога)... і чи знаєте ви, що Sure Gel і Clear Gel взаємозамінні?

Ні, ви не можете замінити Sure Jell і Clear Jel. Sure Jell - це пектин. Ви використовуєте його в джеми та желе тоді як Clear Jel - це те, що треба для пирогів.

Ще один продукт, який деякі люди плутають, - желатин. Я зробив порівняння і пояснив призначення кожного з цих 3 загусників тут.

Начинка для рундиків з прозорим желе

Питання: У мене виникли проблеми з начинкою для пирога, яка зберігає желе після консервування. Минулого року я законсервувала чорничну начинку для пирога, і вона була чудовою, коли я розклала її в банки. Але коли я використала її через дев'ять місяців, вона була рідкою, коли я відкрила її.

Коли я роблю пиріг, я використовую грамові скоринки крекеру і нагріваю його при 350 градусах протягом 45 хвилин. Він залишається рідким. Я додала Clear Jel, щоб загустити його, коли він вийшов з банки, і це допомогло. Але я роздаю начинку для пирога моїм дітям, і вони не використовують її, тому що вона така рідка. ДОПОМОЖІТЬ!

Дуейне.

Відповідай: Дуейне, єдине, що я можу припустити, це те, що, можливо, вам потрібно використовувати трохи більше. У мене не було таких проблем, тому, можливо, ваш особистий смак полягає в тому, що ви любите густішу начинку. Не забудьте ретельно виміряти, коли будете робити начинку.

Я читав повідомлення про створення проблем, якщо він занадто старий. Ваш застарів?

І остання можливість... ви використовували розчинну каву чи звичайну (іноді її називають "варена")? Пам'ятайте, що розчинна кава не буде такою ж міцною. Це може бути проблемою.

Єдине, що я можу запропонувати, це змінити етикетку на банці на... чорничний сироп. 🙂 Дуже смакує з морозивом або млинцями. 🙂

~Шерон.

Я ніде не можу знайти Clear Jel, окрім онлайн на Amazon. Що я можу використати як замінник? Мені цікаво, чи підійде картопляний крохмаль. Будь ласка, допоможіть.

Ні, картопляний крохмаль - це не те, що ви захочете використовувати у своїх банках.

Це повідомлення я отримав від Мішель, яка познайомила мене з Clear Jel.

Послання Мішель .

Що стосується купівлі, то найдешевше його можна знайти, якщо ви живете в районі, де є менонітські або амішські магазини сипучих продуктів; там він коштує близько 2,00 за фунт. В Інтернеті ви можете знайти його, але вони грабують вас по 6,00 за фунт.

Це спеціально модифікований кукурудзяний крохмаль, який не розщеплюється, як звичайний кукурудзяний крохмаль, і не стає водянистим.

Повірте, як тільки ви почнете його використовувати, ви більше ніколи не повернетеся до звичайного кукурудзяного крохмалю. Я маю на увазі для звичайного приготування їжі, домашнього крему тощо.

Я також хотів сказати вам, що один приємний момент у "Типі приготування" (є миттєвий тип - ви не хочете цього, ви хочете "Тип приготування") - це те, що ) полягає в тому, що коли ви використовуєте його, коли ви загущуєте начинку для пирогів, заварний крем і т.д., вона стає такою ж густою, якою вона буде, коли нагріється на сковороді, тому ви бачите те, що отримуєте. Таким чином, ви знаєте, що ваша начинка для пирогів у банках буде такою ж густою, коли ви відкриєте і висиплете її, як і тоді, коли вона була в банках.

Знаєте, коли ви готуєте заварний крем з кукурудзяного крохмалю вдома на вечерю і використовуєте кукурудзяний крохмаль, то коли він потрапляє в миску, він виглядає гарно, але коли він охолоджується, його можна розрізати, як желе (яке розчарування)? Що ж, Clear Jel подбає про це; яким він був на сковорідці, таким він і буде в мисці з холодильника.

Вам сподобається. Змішайте його для загущення так само, як і звичайний кукурудзяний крохмаль.

Мітчел.

Пов'язані сторінки

Ви коли-небудь замислювалися, в чому різниця між пектином, желатином або загусниками Clear Jel? Давайте обговоримо, як ви використовуєте ці інгредієнти, з якими продуктами вони поєднуються, і як правильно використовувати їх на вашій кухні.

Пектин Pomona - це дуже низькоцукрова альтернатива для консервування джемів/желе.

Консервування яблучної начинки для пирогів - це не просто приготування пирога. Відкрийте банку і розігрійте, щоб приготувати смачні ласощі, або полийте морозиво!

Збережи це на потім:

Останнє оновлення сторінки: 10/7/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard