Моя подруга Лорі з Здоровий глузд у домашньому господарстві надіслала мені на рецензію одну зі своїх хлібних книг

Я вже випікаю частину нашого хліба, і я ДОСІ дізналася багато нового і знайшла кілька нових рецептів, які хочу спробувати.

Тримаю палець вгору!

Ніколи більше не купуй хліб" Лорі Неверман.

Мої останні відео

За що я люблю "Ніколи більше не купуй хліб

A Доступна опція Spiral Bound (спіральна палітурка) Це майже не потребує пояснень, чи не так?!? Ця книга лежить рівно на столі, коли вам потрібно, щоб вона лежала рівно.

Ця хлібна книга починається з розділ з усунення несправностей Багато проблем мають рішення, і Лорі висвітлює їх усі.

Тут обговорюються інструменти та обладнання, типи дріжджів, температури, а потім описуються конкретні характеристики. Хліб виходить як цегла? .... дивіться на стор. 11. Тісто виглядає добре, але хліб розпливається в духовці? .... дивіться на стор. 13.

Мене особливо зацікавила тема секція заквасок для хліба Лорі дає вказівки, як створити власну закваску та базовий рецепт хліба, який можна використовувати з нею.

Високогір'я Я ніколи не знав, що скорочувати час підйому - це хороша ідея. Велика висота може призвести до того, що хліб буде падати швидше.

Рецепти включають багато різних видів хліба Від пивного хліба, бутербродного хліба, французьких тостів, кукурудзяного хліба тощо. Поповери, крекери, колачі (я навіть ніколи не чула про колачі... це чеське слово, що означає печиво!).

Вона також включає в себе Поради щодо заморожування та зберігання для "Печеного хліба".

Я настійно рекомендую цю книгу всім, хто тільки починає займатися випічкою хліба, як книгу, що додасть вам впевненості та допоможе розпочати роботу.

Натисніть тут, щоб прочитати більше на сайті "Здоровий глузд домашнього господарства Ніколи більше не купуйте хліб

Callie Howard

Автор Callie Howard