Своє ситечко для харчових продуктів Squeezo я отримав від брата багато років тому (моя сім'я мене дуже благословила!) Він придбав його з рук за кілька років до цього. Це ситечко витримало випробування часом.

Я не знаю, скільки галонів помідори були пропущені через моє ситечко Squeezo. Ми зробили яблучне пюре З ним я переробляю смородину для смородинового джему. Він пройшов випробування часом на моїй кухні і на кухнях інших людей до мене.

Ця сторінка містить:

  • Харчове ситечко рекомендується для консервування томатів, яблучного соусу та інших продуктів.
  • Дещо для роздумів...

Харчове ситечко рекомендується для консервування томатів, яблучного соусу та інших продуктів.

За допомогою харчового сита видаліть з ягід кісточки і плодоніжки для джем якщо хочеш.

З цією машиною багато речей, які потрібно очистити та посіяти, можна буде зробити просто і швидко.

Їжа потрапляє у верхню частину сита. Поверніть рукоятку, і м'якоть і сік виштовхуються через сито, а насіння, шкірка і стебла виштовхуються назовні. Просто і легко.

Дещо для роздумів...

Лише один негативний відгук про ситечко Squeezo: воно капає.

Сік з того, що ви вичавлюєте, має тенденцію капати з того місця, де кривошипна ручка вставляється в корпус. Я впевнений, що це тому, що вона стара. Це не велика проблема; я підкладаю під неї паперовий рушник, щоб зловити краплю. Просто це те, про що вам слід знати.

Пам'ятайте, що моїй кавомашині Squeezo вже багато років. Цілком можливо, що новіша кавомашина не мала б такої проблеми. Крім того, моє ситечко мили в посудомийній машині. Ці кавомашини Straino не можна мити в посудомийній машині. Покриття відклеїлося від корпусу, і я припускаю, що це може погіршити ситуацію з каплями.

На Amazon є ситечка Squeezo Strainer.

Якщо ви робите багато яблучного або томатного соусу, вам дійсно варто перевірити їх. Просто натисніть тут.

Пов'язані сторінки

Яке консервне обладнання працює, а яке ні? Дізнайтеся тут.

Набір для консервування може бути найкращим рішенням, якщо вам потрібно придбати більшу частину обладнання. Все необхідне в одному комплекті!

Зберігання домашніх консервних банок займає багато місця. Незалежно від того, заповнені вони продуктами чи ні, вам знадобиться місце, де вони будуть чистими та безпечними. SimplyCanning.com розповідає про те, як проявити творчість і знайти місце для зберігання, яке не буде заважати.

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 10/7/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard