Так багато запитань про використання електричного скороварки. Чи безпечна вона? А як щодо тієї, що від Presto? Спершу скажу, що не маю особистого досвіду використання такої скороварки. Мої коментарі стосуються лише аспектів безпеки та інформації, яку я бачу від дорадчих служб та NCFHFP. Можливо, вам буде приємно почути, що я знайшов.

Електричний кантувач Presto під тиском

Почнемо з електричного канцелярського преса Presto - посилання на покупку на Amazon

Справа ось у чому: Національний центр домашнього консервування продуктів харчування не схвалив консервну банку, однак вони не кажуть, що вона небезпечна... вона просто не протестована ними. І я не вірю, що вони підтримують якісь конкретні бренди в будь-якому випадку.

Вам доведеться довіритися тестуванню Presto.

Компанія Presto провела власне тестування, щоб визначити, що вони відповідають рекомендаціям Міністерства сільського господарства США. Ви повинні довіряти цим дослідженням. Я вважаю, що це трохи підступно - розміщувати на коробці маленький символ, який виглядає так, ніби це продукт, схвалений Міністерством сільського господарства США. Насправді це не так. Компанія Presto провела тестування, яке показало, що (за словами компанії Presto) вони відповідають рекомендаціям Міністерства сільського господарства США.

Стаття про державну підтримку та коментарі

Є стаття від Канзаського державного університету, яка вселяє надію.

//enewsletters.k-state.edu/youaskedit/2021/03/17/presto-digital-pressure-canner/

В основному вони стверджують, що вам потрібно довіряти процесам і методам тестування Presto. Здається, вони вказують на те, що Presto на правильному шляху... але конкретно не схвалюють його. І вони рекомендують використовувати інструкції Presto з цією каністрою. Рецепти NCFHFP не розроблені з урахуванням цієї електричної каністри Presto під тиском.

Це питання особистого вибору та рівня комфорту.

Я ще не прийняв остаточного рішення щодо цього, але схиляюся до того, щоб довіряти Presto. Вони вже давно в консервному бізнесі і завжди рекомендували безпечні методи в минулому, наскільки я знаю. Це особисте рішення. Я серйозно розглядаю можливість придбати його та спробувати.... Я роками думав, що якби хтось придумав такого звіра, то це було б добре! Простопам'ятайте, що все залежить від вас.

А як щодо інших марок електричних скороварок/каструль?

Я б не рекомендував будь-який інший електричний прилад для консервування під тиском. Вони є експертами у своїй ніші ... приготування під тиском. Не домашнє консервування. Я розповідаю більше про консервування в скороварках тут ...

Про консервування в горщику-скороварці, зокрема, можна прочитати тут. Цей бренд випустив одну модель, яка має інструкцію з консервування. Але побоювання все ще є. Знайте, які питання потрібно поставити собі, щоб вирішити, чи хочете ви використовувати його для консервування.

А як щодо скороварок з інструкцією з консервування?

Пам'ятайте, що скороварка - це не те саме, що консервна банка. Скороварка - це менша каструля, яка чудово підходить для приготування вечері. Я розповідаю більше про консервування в скороварках тут. В принципі, я б не рекомендував це робити. Знову ж таки, вам доведеться довіряти процесу тестування цих компаній, а їхньою спеціалізацією не є консервування. Я б не відчував себе комфортно, і не можу рекомендувати це робити.

"Консервування - це не приготування їжі"

SimplyCanning.com

Ресурси

//enewsletters.k-state.edu/youaskedit/2019/07/12/new-canner-from-presto/ //enewsletters.k-state.edu/youaskedit/2021/03/17/presto-digital-pressure-canner/ //www.gopresto.com/content/support/facs-resources

Callie Howard

Автор Callie Howard