У цій статті ви знайдете рішення, якщо ви консервуєте холодне м'ясо з холодильника або морозильної камери. Якщо ви просто шукаєте покрокові інструкції про те, як консервувати м'ясо (не маючи справу з м'ясом з морозильної камери), перегляньте цю статтю... Консервування м'яса.

Що ви робите, коли хочете почистити морозильну камеру і дістати частину м'яса в банках? Чи можна це зробити? Чи вийде це добре? Чи безпечно це?

І потім. Як це зробити? М'ясо дуже холодне, консервна банка і банки повинні бути дуже гарячими. Чи не розіб'є воно банки? (Ні, якщо ви все зробите правильно)

Перше питання, на яке потрібно відповісти, - чи можна консервувати м'ясо з морозильної камери?

Я проводив відео-чат на youtube саме з цього питання....

В принципі, відповідь - так. Ви можете дістати м'ясо з морозильної камери і законсервувати його.

Потім просто дотримуйтесь інструкцій для сирого або гарячого пакета, залежно від того, що ви хочете з ним зробити.

На мою думку, простіше просто зробити гарячий пакет з морозильної камери, але ви можете зробити і сирий пакет.

Дозвольте пояснити ці терміни.

  • Гаряча упаковка означає, що м'ясо готується перед тим, як покласти його в банки. Ось посилання Консервування м'яса гарячою упаковкою.
  • Сира або холодна упаковка означає, що м'ясо сире перед тим, як покласти його в банки. Ось посилання Консервування м'яса в сирому вигляді.
  • Якщо це м'ясний фарш, ви повинні використовувати гарячий пакет ... ось кілька інструкцій і для цього. Консервування м'ясного фаршу.

Всі приклади, наведені вище, посилаються на статті про консервування оленини, але той самий крок можна застосувати і до яловичини або свинини.

Сиру або гарячу курятину можна знайти тут. Курятина не повинна бути консервованою.

Гаряче пакування простіше

Пам'ятаєте, раніше я консервувала його сирим, але тепер я зазвичай роблю гарячий пакет у таких ситуаціях. Я вирішила, що так простіше і менше мороки з температурою.

Якщо ви дійсно хочете зробити сиру упаковку, я дам кілька порад з мого досвіду нижче.

Що робити, коли ви хочете упакувати м'ясо сирим, але воно дуже холодне, щойно розморожене з морозильної камери або вийняте прямо з холодильника?

Як консервувати м'ясо, коли його дістали холодним з холодильника або морозильної камери.

У вас дуже холодне м'ясо, гарячі банки і гаряча консервна банка. Чи не боїтеся ви термічного шоку і розбиття банок?

А ось ще один відео-чат про консервування м'яса з морозилки, де я ділюся деякими порадами, як запобігти тепловому шоку.

Відповідаю на запитання, яке надійшло на мою поштову скриньку. Ось запитання від Крістен. Вона каже...

"У мене є питання до вас, Шерон. Я завжди фасував м'ясо гарячим способом, але вчора, обробляючи оленину, я зробив свою першу банку, повну холодного м'яса. Я відклав холодну упаковку, тому що я ніколи не міг знайти відповідь на це питання; Якщо ваше м'ясо холодне в холодильнику (тобто це не просто кімнатна температура, як з холодильника), ви все одно продовжуєте консервувати холодним способом чи трохи підігріваєте його?

Я боюся, що холодне м'ясо просто розіб'є мої банки, а більшість продуктів для холодного пакування використовують свіже м'ясо або не вказують температуру м'яса, наскільки я можу судити. Дякую."

Це дійсно гарне питання, і я постійно маю з ним справу. Часто, коли ми обробляємо лося або оленя, ми зайняті! Іноді я нарізаю м'ясо кубиками, щоб підготувати його до консервування, і кладу його в морозильну камеру. Я дістаю його наступного дня, коли маю більше часу, а потім розморожую і обробляю.

Як консервувати холодне м'ясо з холодильника або морозильної камери.

Так, коли ви розморожуєте м'ясо, воно дуже, дуже холодне. Або якщо ви просто дістаєте м'ясо з холодильника, воно дуже, дуже холодне.

У цій статті я розповім, як поводитися з холодним м'ясом, гарячими банками та консервами. Нижче я дам посилання на повну покрокову інструкцію.

Національний центр домашнього консервування не згадує про температуру м'яса, коли воно потрапляє в банку, але є різниця між сирим і гарячим пакуванням.

Пам'ятай:

Холодний пакет (те саме, що й "сира упаковка") не означає не обробляти. Це просто означає, що їжу кладуть у банку без попередньої термічної обробки.

Гарячий пакет означає, що ви спочатку злегка проварюєте їжу, а потім кладете її в банку.

Тож це те, що ви маєте:

  • у вас є гаряча консервна банка
  • у вас гарячі банки, тому що ви розігріваєте їх у консервній банці
  • у вас дуже холодне м'ясо.

Що ж робити? Як м'ясо можна консервувати, не розбиваючи банки?

Трохи прогріваємо м'ясо.

Ви не хочете його варити, тому що якщо ви його варите, вам потрібно додати рідини. Коли ви упаковуєте сире м'ясо, ви кладете його в банки, накриваєте кришками і обробляєте.

Коли ви готуєте гаряче або спочатку варите, вам потрібно додати рідини, щоб забезпечити баланс.

Я не хочу класти в банки холодне м'ясо, бо боюся, що воно може зламатися. Але я хочу упакувати сире м'ясо.

Підігріти холодне м'ясо для консервування.

Покладіть м'ясо на сковорідку, щоб воно трохи прогрілося. Візьміть каструлю, покладіть туди м'ясо і трохи теплої води. Потім дістаньте решту приладдя для консервування: кришки, банки, консервну банку і все інше. Почніть їх розігрівати.

Мета полягає в тому, щоб дати м'ясу час прогрітися, щоб воно не було таким холодним.

Поки ви все витягнете, м'ясо вже трохи прогріється. Воно не звариться, але прогріється. Тоді можете розкладати його в гарячі банки в гарячій консервній банці. Все готово.

Хочеться знімати, щоб було тепло.

Конкретної температури не вказано, але ви хочете, щоб вона була близькою до кімнатної. Можливо, трохи холодніше - це нормально. Приблизно кімнатна температура - це те, що ви хочете.

Мета - зменшити тепловий шок між холодним м'ясом і гарячими банками та консервами.

Покрокові інструкції про те, як консервувати м'ясо в сирому вигляді, ви знайдете на цій сторінці.

Пов'язані сторінки:

Дивіться всі рецепти та статті про консервування м'яса тут.

Більше чатів про консервування

Поширені запитання щодо консервування курячого бульйону: надлишок жиру

Отже, я консервую курячий бульйон. Як видалити жир? Скільки його занадто багато? Що робити із зайвим? SimplyCanning.com відповідає на ці поширені запитання.

All American Canner: Чому моя консервна банка випускає пару?

Раптом ви помітили, що з вашої консервної банки All American Canner витікає пара навколо кришки? Це поширена проблема. Дізнайтеся, що з нею можна зробити, на сайті SimplyCanning.com

Використання кантувача під тиском як кантувача для водяної бані

Використання кантувача під тиском як кантувача для водяної бані

Сторінка востаннє оновлена: 2/25/2022

Callie Howard

Автор Callie Howard