Консервувати зелень, таку як шпинат, капуста, мангольд або бурякове бадилля, дуже просто. Найскладніше, мабуть, мити. Зелень може бути зморшкуватою, і вам знадобиться кілька разів промити її свіжою водою, щоб видалити весь бруд.

Пам'ятайте, що консервувати потрібно тільки найкращу зелень. Вибирайте все зів'яле, висохле або пошкоджене комахами листя, яке тільки зможете.

Перейти до рецепта

Ця сторінка містить:

 • Консервування зелені - розширене пояснення, як консервувати шпинат та іншу зелень.
 • Скільки фунтів?
 • Хтось хоче "Рідкі втрати"?
 • Чи сподобалась мені консервована зелень?? Ну насправді....
 • Що краще - консервувати чи заморожувати зелень?
 • Закріплюється на картці з рецептами.

У свіжому вигляді зелень легка і об'ємна. Коли ви бланшуєте її для наповнення банок....., вона зменшується в об'ємі.

Вони зменшуються - дуже сильно !

За даними NCHFP, "в середньому 28 фунтів потрібно на 7-літрову банку; в середньому 18 фунтів потрібно на 9-літрову банку. Бушель важить 18 фунтів і дає від 3 до 9 літрів - в середньому 4 фунти на літр". Я просто зібрав пучок і продовжував наповнювати банки, поки у мене не залишилося 7-літрових банок.

Як консервувати шпинат та іншу зелень

Добре вимийте зелень. Бруд має тенденцію потрапляти у зморшкувате листя, тому вам знадобиться кілька разів промити його водою. Полощіть невеликими порціями і продовжуйте полоскати, поки не переконаєтеся, що все чисто. Це залежить від вашої ситуації. Одразу після сильного дощу на листі може бути більше бруду. Якщо ваша зелень добре замульчована, бруду може бути зовсім небагато! Обожнюю цю мульчу.

Після того, як ви почистите зелень, вам потрібно буде її бланшувати. Нагрійте зелень в декількох сантиметрах води, поки вона не почне в'янути. Помішуйте під час нагрівання, щоб вона рівномірно нагрілася.

Використання кошика для бланшування полегшує цю процедуру, але ви також можете використовувати щипці для зелені. Коли зелень бланширується, занурте її в холодну воду, щоб зупинити процес приготування, а потім добре процідіть.

Далі вам потрібно розфасувати бланшовану зелень у банки. Якщо хочете, можете зробити кварти... я рекомендую пінти. Розфасуйте в гарячі банки, залишаючи 1 дюйм над краєм. Додайте 1/2 ч. л. солі в пінти і 1 ч. л. в кварти (сіль необов'язкова).

Наповніть банки окропом, знову ж таки залишаючи 1 дюйм вільного простору.

Потім обов'язково протріть обідки ваших банок. Якщо до них прилипне сіль або зелень, це завадить герметичному закриттю кришки. Для цього типу продуктів зазвичай достатньо швидкого протирання вологим паперовим рушником. Вони не жирні і не липкі, як м'ясо або варення.

Покладіть кришки та кільця для консервування на банку. Затягніть кришки пальцями. Не надто туго, але достатньо щільно. Обробляйте в консервному баночнику відповідно до інструкції з консервування під тиском. Якщо ви не знайомі з тим, як користуватися консервним баночником під тиском, перейдіть за цим посиланням. s увімкнено як користуватися консервним банком під тиском .

Переконайтеся, що ви використовуєте правильний тиск відповідно до вашої висоти над рівнем моря, як показано в таблиці нижче. Я живу на великій висоті, тому використовую 15 фунтів. У вас може бути інакше.

Пінти потрібно 1 година 10 хвилин

Кварт. 1 година 30 хвилин

Завжди дотримуйтесь перевірених методів консервування. Джерело консервування Консервування зелені NCHFP

Поради та поширені запитання:

Скільки фунтів шпинату?

Зелень легка і об'ємна у свіжому вигляді. Коли ви бланшуєте її для наповнення банок ... вона стискається. Дуже сильно. Вам знадобиться багато зелені, щоб зробити це вартим. І я рекомендую пінти. Кварта - це багато зелені.

Мушу зізнатися.... я не дуже любила домашню консервовану зелень.

Але з іншого боку, я не думаю, що мені б сподобалася комерційна консервована зелень. Я люблю свіжу зелень, але варену зелень не люблю. Я можу впоратися з вареним шпинатом, але не з іншими видами зелені. Так що, ймовірно, це вплинуло на моє вживання.

Я зайнялася цим проектом в основному тому, що кілька людей запитували про консервування капусти та шпинату. Вся зелень консервується однаково. Я подумала, що було б чудово мати під рукою баночки. Так само як і партію мангольду. Мангольд тут добре росте, і я завжди маю його багато.

Зараз наступна весна, і я використав загалом....... одну пінту банки. Всі 6 інших банок все ще стоять на моїй полиці. Я просто не піклувався про це. Але це не означає, що вам не сподобається! Тож ось, будь ласка, спробуйте.

Втрата рідини?

Кілька речей, які я помітив у цьому проекті. У мене було багато втрат рідини. Це те, що я неодноразово бачив під час консервування зелені.

Щоб зменшити втрату рідини, переконайтеся, що ви правильно провітрили каністру на початку обробки. Це означає, що пара повинна виходити протягом 10 хвилин, перш ніж встановлювати вантажі та створювати тиск.

Важливо також дати банкам повільно охолонути. Після того, як тиск у банці досягне нуля, дайте їй відпочити ще 10 хвилин. Потім відкрийте кришку і випустіть пару. Встановіть кришку назад на банку і дайте їй відпочити ще 5 хвилин, не закриваючи, але накривши кришкою. Потім зніміть кришку, дайте їй відпочити ще 5 хвилин. Після цього дістаньте банки, дайте їм охолонути до кімнатної температури і перевірте, чи непечатки.

Це дозволяє банкам повільніше розгерметизуватися і запобігає проблемі витікання рідини з банок.

На зображенні вище банка з крайнього лівого боку на межі норми. Я поставив її в холодильник і використав протягом декількох днів. Деякі інші банки мають невелику втрату рідини. Небагато, тому вони в порядку. Трохи непривабливо, але в порядку.

Що краще - консервувати чи заморожувати зелень?

Питання з моєї поштової скриньки: Консервуючи зелень, ви коли-небудь ріжете листя на менші шматочки? Я вирощую мангольд, і моя сім'я його обожнює. Цього року я виростила більше і шукаю способи його переробки - консервування або заморожування. Чи пробували ви коли-небудь заморожувати зелень, і якщо так, то який спосіб вам подобається більше?

Відповідь: Я консервував їх лише один раз, просто щоб спробувати, і тому що мене постійно про це запитували. Це було дуже просто. Інструкції вище. Коли я консервував їх, я залишив шматочки досить великими частинами. Я подрібнив їх, але не дуже сильно, і насправді, я думаю, що мені б хотілося, щоб вони були краще подрібнені. Тому моя пропозиція - подрібнити їх. У моїй статті вище я згадую, що я дійсно не дбав про те, щобзелені консервованої дуже багато. Тому я більше не робив цього. Я віддаю перевагу заморожуванню зелені, а не консервації .

Карта рецептів консервування зелені

Консервування зелені

Консервування зелені. Вам знадобиться близько 28 фунтів зелені на 7 квартових банок (або 18 фунтів зелені на 9 пінтових банок), хоча я просто зірвала пучок і продовжувала наповнювати банки, поки вони не заповнилися! Роздрукувати рецепт

Обладнання

 • Манометр
 • Банки для консервування
 • Кришки та кільця для консервування
 • Воронка, підйомник для банок, підйомник для кришок, бульбашковий інструмент
 • Ківш.

Інгредієнти

 • Зелень.
 • Консервна сіль за бажанням
 • Вода

Інструкція

 • Почніть з підготовки банок і підігріву води в банці. Коли банки будуть готові до обробки, вода в банці має бути гарячою, але не киплячою. Якщо ви не знайомі з консервуванням під тиском, перегляньте цю статтю, щоб отримати повну інструкцію з консервування під тиском. Вона містить більш детальну інформацію та покрокові інструкції про те, як працює консервний автомат.

Тільки гарячий пакет

 • Добре промиваємо зелень кількома полосканнями.
 • Бланшувати до тих пір, поки не зів'яне. Детальніше про бланшування дивіться нижче.
 • Опустіть в холодну воду, щоб припинити варіння. Злийте воду
 • Покладіть зелень у банку, але не щільно.
 • Додайте в банку сіль (1/2 ч. л. на пінту або 1 ч. л. на кварту).
 • Залийте свіжою кип'яченою водою, залишивши 1" надводний простір.
 • Видаліть бульбашки, протріть обідок і поставте на кришку та кільце. Поставте банку в теплу консервну банку. Продовжуйте наповнювати всі банки.
 • Обробляйте в консервній банці під тиском відповідно до наведених нижче інструкцій.

Примітки

Обробка за допомогою зварювального апарату під тиском Помістіть банки в теплу банку. Продовжуйте заповнювати всі банки, поміщаючи їх у підготовлену гарячу банку. Покладіть кришку на банку, залишивши вантажі. Доведіть до кипіння. Слідкуйте, щоб пара почала виходити з вентиляційної труби в кришці. Дайте парі "виходити" протягом 10 хвилин, а потім покладіть вантажі. Використовуйте відповідні вантажі для вашої висоти над рівнем моря (див. таблицю нижче) Це коли почнеться тиск.Коли тиск досягне необхідного для вашої висоти над рівнем моря (див. таблицю нижче), саме тоді почнеться відлік часу. Обробляйте протягом усього зазначеного часу, регулюючи нагрівання за необхідності, щоб підтримувати правильний тиск протягом усього часу. Коли час обробки завершиться, вимкніть нагрівання. Не знімайте поки що вантажі. Дайте консервній банці спокійно стояти, поки тиск не повернеться доне намагайтеся прискорити процес охолодження. зніміть вантаж і почекайте 5 хвилин. відкрийте кришку, щоб дати парі вийти (обережно, щоб вона не потрапила на обличчя або руки!). залиште кришку зверху банки злегка прочиненою і почекайте 5 хвилин. зніміть кришку з банки і вийміть банки (за бажанням ви можете почекати ще 5 хвилин, якщо вміст булькає так сильно, що цеПоставити банки на відстані кількох сантиметрів одна від одної на товстий рушник і дати їм охолонути до кімнатної температури. Рекомендується 12 годин. Коли банки охолонуть, зняти металеві стрічки, перевірити герметичність і зберігати банки в темному прохолодному місці. Інструкція з обробки (гарячий пакет) Обробляйте пінти протягом 1 години 10 хвилин або кварти протягом 1 години 30 хвилин, з урахуванням висоти над рівнем моря. Регулювання висоти для манометра Висота - зважений датчик 0-1,000 футів - 10 фунтів 1,001-10,000 футів - 15 фунтів Висота - Циферблат висотоміра 0-2 000 футів - 11 фунтів 2 001-4 000 футів - 12 фунтів 4 001-6 000 футів - 13 фунтів 6 001-8 000 футів - 14 фунтів 8 001-10 000 футів - 15 фунтів
Адаптовано з: Національний центр домашнього консервування продуктів харчування
Останнє оновлення:

Callie Howard

Автор Callie Howard