Контейнери з водяною банею з нержавіючої сталі - чудова інвестиція для тих, хто робить багато консервації щороку.

Це консервний апарат Victorio, стандартного розміру з водяною банею. Він вміщує 20 літрів рідини і може обробити 9 пінтових банок або 7 квартових банок.

Скляна кришка дозволяє бачити вміст і коли він закипає.

Я дуже ціную міцні ручки. Вони мають захисне прогумоване покриття. Вони гарні та великі, залишаються прохолодними, і я відчуваю себе дуже безпечно, коли мені потрібно перемістити каністру, коли вона заповнена. Це трапляється рідко! А якщо і трапляється, то лише для того, щоб пересунути її на іншу конфорку або щось подібне. Але це все ж таки трапляється.

Це дійсно гарна консервна банка!

Ця сторінка містить:

  • Традиційні водяні бані для консервування
  • Каністри для водяної бані з нержавіючої сталі

Традиційні водяні бані для консервування

Традиційний горщик для консервування, який всі зазвичай уявляють, - це чорний або синій керамогранітний посуд. Я ніжно називаю його "бабусиним посудом". Знаєте, такий з маленькими цятками на ньому.

Канна для гранітного посуду

Вони недорогі і виконують свою роботу. Проблема в... відколах та іржі. Незалежно від того, наскільки ви обережні, вони схильні до ударів і стукотів. Це призводить до відколів покриття, що призводить до іржі.

Інший варіант - алюмінієва каністра. На фото - моя алюмінієва каністра для водяної бані. Я використовувала її деякий час. Вона була придатна. Вона не сколювалася та не іржавіла. Це було навіть трохи круто, тому що вона все ще мала оригінальну етикетку (я люблю вінтажні речі!).

АЛЕ... під час поїздки на виставку самозабезпечення ця штука, очевидно, придавилася на задньому сидінні автомобіля і трохи погнулася. Тепер кришка не дуже добре прилягає. Вона все ще працює, але коли ви доводите до кипіння велику кількість води, ви хочете, щоб це було максимально ефективно. Погнута кришка просто дратувала мене.

Каністри для водяної бані з нержавіючої сталі

Потім я отримала цю банку з нержавіючої сталі! Я б ніколи не повернулася до неї. Вона не тільки чудово підходить для консервування, тепер мені зручно готувати прямо в ній. Я не експерт, але я читала, що готувати в алюмінієвій посуді не дуже корисно. Оскільки вони з нержавіючої сталі, вони чудово підходять для приготування інших великих партій їжі.

Я використовував їх для приготування бульйону і буду використовувати для приготування великих партій тушкованого м'яса, чилі, супи .... все, що ви хочете зробити велику партію. Мені ніколи не було зручно використовувати мої старі консервні банки для цієї мети.

Вони також призначені для парового консервування. Якщо ви не знайомі з паровим консервуванням, прочитайте більше тут: Консервування на пару

Я ще не використовував його як паровий, але з нетерпінням чекаю на наступний сезон консервування. Тоді я оновлю інформацію.

Банки з водяною банею з нержавіючої сталі доступні для купити тут... (Партнер, дякуємо!)

Там є стійка з нержавіючої сталі. замінили багато іржавих стелажів для інших моїх консервних банок, тому я дуже хотіла банку з нержавіючою решіткою.

На ручці кришки є функція, яка може бути корисною для початківців: індикатор температури кришки. Коли вода закипає, ви починаєте відлік часу. Цей індикатор показує, коли вода в бідоні досягає потрібної температури, щоб почати відлік часу для завантаження.

Цей індикатор також використовується при паровому консервуванні.

Якщо ви серйозно ставитеся до консервування, вам дійсно варто звернути увагу на бідони з нержавіючої сталі з водяною банею. Це і хороший скороварка під тиском, і все готово!

Пов'язані сторінки

У цьому відео від SimplyCanning.com порівнюються та обговорюються різні стилі та особливості кожного бренду, щоб зробити обґрунтований вибір. який саме для вас!

Парове консервування використовує парову машину для обробки продуктів, на відміну від водяної бані або консервування під тиском. Дебати про його безпеку ведуться між Міністерством сільського господарства США та місцевими консультативними службами. SimplyCanning.com ділиться тим, що вони з'ясували.

Покрокове керівництво з консервування на водяній бані можна знайти тут! Включає в себе контрольний список для друку, який допоможе вам навчитися. Це не повинно бути складно або заплутано.

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 11/12/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard