Я провів другу половину дня, тестуючи Плита Camp Chef Tahoe на 3 пальника для використання в якості печі для консервування на відкритому повітрі.

Шеф-кухар табору добре попрацював для мене. У мене був запланований сеанс консервування кропового соусу (сторінка ще попереду), тож я вирішив паралельно протестувати консервну банку під тиском.

Ця сторінка містить:

  • Міркування щодо консервної печі на відкритому повітрі
  • Налаштування плити табірного шеф-кухаря
  • Як я користувався піччю Camp Chef
  • Попередження для відкритих консервних печей

Міркування щодо консервної печі на відкритому повітрі

Є три речі, які слід перевірити при виборі печі для консервування на відкритому повітрі.

  1. Випробування табірного шеф-кухаря з обох сторін водяна баня і консервний балончик під тиском .
  2. Перевірка контролю над полум'ям: це особливо важливо при використанні з консервною банкою під тиском.
  3. Перевірка міцності: ці бляшанки важкі, коли вони наповнені!!! Все це важливо!

Налаштування плити табірного шеф-кухаря

Я зняла відео, як мій чоловік розпаковує та налаштовує її. Це неймовірно просто. Все, що вам потрібно зробити, це поставити ніжки та прикріпити регулятор. Увімкніть! Почніть готувати! Менше 7 хвилин. (На цій сторінці є два відео. У мене є повне відео з оглядом під цим відео!)

Як я користувався піччю Camp Chef

Чи є у вас плавний верхній діапазон Якщо ви не впевнені, що витримаєте вагу консервних банок, або просто хочете уникнути спеки в домі, вулична піч для консервування може зробити життя набагато кращим, коли настане час консервування. Я полюбив цей Camp Chef за функцію ТРИ конфорки. Я можу одночасно ставити дві банки і гріти каструлю з водою.

Консервування на водяній бані на відкритій консервній печі

Шеф-кухар табору працював чудово, як я і очікував. Велика потужність полум'я і моє консервування пройшло без проблем. Пам'ятайте, що високий рівень на цьому пальнику дуже високий. Ви, ймовірно, можете просто нагріти банку на середньому рівні або між середнім і високим.

Консервування під тиском на відкритій консервній печі

Я випробовував консервний балончик. Для мене це було найважливішим випробуванням. Я не був упевнений, що він зможе підтримувати стабільний тиск. Я успішно пройшов випробування.

Важливо, як ви можете контролювати полум'я. Ви повинні бути впевнені, що полум'я буде достатньо низьким, щоб утримувати тиск. Іноді це дуже низький рівень. Шеф-кухар табору чудово справлявся, коли регулятор був повернутий на тепло. Я нагрівав до тиску на середньому вогні. Високий - це дуже високо! Вам дійсно не потрібно туди заходити. Коли ви досягли температури, поверніть регулятор на тепло. Для мене це було ідеально, щоб підтримувати тиск.

Попередження для відкритих консервних печей

Зверніть увагу: мені вказували на те, що деякі виробники герметичних консервних банок не рекомендують використовувати їх на пропановому пальнику. Я перевірив свої інструкції з експлуатації, і, дійсно, мій Престо. є застереження щодо використання пальника потужністю понад 12 000 BTU. Я не знайшов такого застереження в моїй All American Canner Посібник користувача. Прочитайте посібник користувача, щоб визначити, чи є в ньому якісь попередження.

Я використовував інший пропановый пальник без жодних проблем, тому мені комфортно користуватися ним і просто не вмикати на повну потужність... вам, звичайно, доведеться прийняти власне рішення.

Ось тут інформаційний бюлетень про консервування на відкритих пальниках від Національного центру домашнього консервування від Національного центру консервування продуктів харчування.

Наскільки міцна піч для табірного шеф-кухаря?

Дві каструлі на плиті, і мені було дуже зручно. Це дуже великі каструлі з великою кількістю гарячої води. Потрібно бути впевненим, що вони не перекинуться. Я знав, що при здоровому глузді у мене не буде проблем з перекиданням каструль. Було навіть більше місця для ще однієї каструлі, якби вона мені знадобилася.

Тепер дозвольте мені пояснити, що я маю на увазі під здоровим глуздом. У мене не було великих собак, які бігали навколо, щоб врізатися в піч. Ми всі знаємо великого буйного лабрадора, який виляє всім тілом разом з хвостом, або, можливо, у вашого найкращого друга є великий дог, який тягне за собою повідець. Це було б здоровим глуздом не допускати, щоб такі перешкоди врізалися в піч. 🙂

Я також не ставив піч впритул до стіни будівлі або, що ще гірше, до намету. Будь-яку піч, незалежно від марки, потрібно розміщувати в безпечному місці.

Я поставив на плиту і каністру під тиском, і каністру на водяній бані, не сумніваючись, що плита витримає обидві каністри одночасно. Оскільки вони були важкі і повні води, я був упевнений, що шеф-кухар табору зможе стабільно тримати кожну з них.

Під час консервування на відкритому повітрі будьте обережні!

Коли ви робите домашнє консервування на відкритому повітрі, завжди дме невеликий вітерець. При будь-якому способі консервування на відкритому повітрі вам потрібно бути в захищеному місці. Це необхідно для того, щоб консервна банка і полум'я були захищені від вітру. Мій гараж чудово підійшов для цього.

Ще одна примітка: Шеф-кухар табору стверджує, що піч не призначена для використання в приміщенні. Я не знаю, чи мій навіс можна вважати приміщенням, він має отвір розміром з гаражні ворота і ще один отвір приблизно вдвічі менший. Місце, де я перебуваю, захищене, але відкрите. Мені зручно користуватися піччю тут. Вам, звичайно, потрібно прийняти власне рішення щодо того, де ви будете використовувати піч. Я б радив використовувати піч на відкритому повітрі, але в захищеному від вітру приміщенні.

Піч Tahoe сконструйована таким чином, що захищає полум'я під каструлею. Ця зона захищена коробчатою рамою. Це було більш ефективно, ніж деякі інші печі, які у мене були.

Мій минулий досвід роботи з вуличними печами для консервування

У день, коли я проводив тестування, дув легкий вітерець, навіть у моєму гаражі. Не дуже сильний, але достатній, щоб я задумався, як я впораюся зі скороваркою під тиском.

У минулому досвіді з іншими плитами та пальниками у мене виникали проблеми з втратою тиску, але цього разу проблем не було. Полум'я одного разу згасло, але оскільки я був поруч, я просто запалив його знову, не втрачаючи тиску, і продовжив роботу. Вам потрібно бути поруч, щоб стежити за банкою. Це не є чимось незвичайним; навіть коли ви консервуєте на своїй кухні, ярекомендуємо залишатися на кухні, щоб контролювати тиск.

Натисніть тут, щоб перевірити ціни для шеф-кухаря табору.

Відмова від відповідальності... Шеф-кухар табору надав мені цю піч для тестування та огляду. Це не вплинуло на мою думку про піч або її використання. Я справді вважаю, що це чудова піч!

Callie Howard

Автор Callie Howard