Чи можна використовувати бульйон під час консервування бульйону або відвару? Це питання в сьогоднішньому чаті про консервування!

Транскрипт відео - відредаговано для більшої ясності

Привіт, мене звати Шерон Петерсон, і я працюю на сайті SimplyCanning.com, де ви можете знайти поради, підручники та уроки з домашнього консервування. Заходьте до мене, і я допоможу вам наповнити вашу комору.

Сьогоднішнє запитання для нашого чату про консервування надійшло від Гвендолін, і вона запитує про таке.

"Шерон, будь ласка, можеш відповісти на моє запитання? Я щойно законсервував яловичий бульйон. У книзі "Консервування" Болл порадив додати кубики яловичини для кращого смаку, і це добре спрацювало. Я готовий зробити курячий бульйон. Чи можу я додати кубики курячого бульйону до мого курячого бульйону? У книзі Болл про це не сказано, або я не зміг їх знайти. Я перевірив ваші рецепти, і теж не зміг їх знайти, але не бачу, чому б і ні, але виніколи не знаєш".

Тому я вважаю, що це чудова ідея - завжди перевіряти, коли ви не впевнені. І так, у цьому випадку ви можете використовувати курячі кубики або бульйон у бульйоні, якщо хочете.

Коли я консервую бульйон...

Тепер я ніколи (або рідко) не використовую бульйон або кубики в бульйоні, коли консервую яловичину або курку. Я використовую бульйонні кубики, якщо консервую м'ясо, особливо лосятину та оленину. Яловичий бульйон дійсно додає йому приємного смаку. Але для курячого та яловичого бульйону, коли я готую його, я хочу, щоб це був просто бульйон.

Якщо мені захочеться додати кубики або бульйон пізніше, я можу це зробити. Але ви можете додати бульйон у банку з бульйоном, якщо хочете.

Майте це на увазі для консервування бульйону або бульйону ...

Єдине, про що слід пам'ятати: усвідомлюйте, що ви купуєте.

Отже, це просто яловичі кубики Wyler's Beef Cubes. (на відео я тримаю пакунок) Це просто суто бульйон, який також буває зі смаком курки. Я не використовую курку дуже часто, тому у мене її немає. Але просто переконайтеся, якщо ви купуєте, що це просто бульйон. Іноді пакети приходять в маленьких конвертах, і це більше схоже на супову суміш. Ці "бульйони" будуть містити інші інгредієнти. Те, що ви хочете додати в свою банку, - це суто бульйон. Просто майте на увазі, щоце.

І так, ви можете додавати бульйон у ваші банки. Він змінює смак бульйону. Бульйон додає трохи солі, тому майте це на увазі. Якщо ви додаєте свою власну сіль, просто переконайтеся, що ви знаєте про рівень солі в ній, і все буде добре.

Сподіваюся, це було корисно. Гарного вам дня, і ми побачимося з вами в наступному чаті про консервування. Поговоримо з вами пізніше.

Я перевірив кілька джерел консервування...

Мені здалося цікавим відзначити, що мої книги Ball Blue Book, Bernardin, Fresh Preserving (веб-сайт Ball) і NCFHFP пропонують можливість використовувати яловичий бульйон для консервування яловичого бульйону, але ніхто не згадує про використання курячого бульйону для консервування курячого бульйону. Я не знаю жодної причини, чому яловичий бульйон повинен відрізнятися від курячого бульйону. Мені здається, що це, швидше за все, пов'язано зі смаковими якостями.

  • //www.freshpreserving.com/blog
  • //www.bernardin.ca/recipes/en/beef-stock.htm

Пов'язані сторінки:

Бажаєте отримувати сповіщення, коли з'являться нові чати про консервування?

Більше чатів про консервування

Поширені запитання щодо консервування курячого бульйону: надлишок жиру

Отже, я консервую курячий бульйон. Як видалити жир? Скільки його занадто багато? Що робити із зайвим? SimplyCanning.com відповідає на ці поширені запитання.

All American Canner: Чому моя консервна банка випускає пару?

Раптом ви помітили, що з вашої консервної банки All American Canner витікає пара навколо кришки? Це поширена проблема. Дізнайтеся, що з нею можна зробити, на сайті SimplyCanning.com

Використання кантувача під тиском як кантувача для водяної бані

Використання кантувача під тиском як кантувача для водяної бані

Сторінка востаннє оновлена: 7/6/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard