Якщо ви консервуєте сушені боби, ви ОБОВ'ЯЗКОВО повинні переробляти їх у консервній банці під тиском.

Як консервувати сушену квасолю, описано нижче. Натисніть тут, щоб дізнатися Інструкція з використання консервних банок під тиском .

Вам знадобиться приблизно 3/4 фунта сушеної квасолі на квартову банку. Дотримуйтесь наведених нижче інструкцій: спочатку замочіть квасолю, а потім частково відваріть її перед тим, як розкласти в банки.

Перейти до рецепта

Ця сторінка містить:

 • Чому консервування сухих бобів - це гарна ідея?
 • Як замочити квасолю для консервування.
 • Як консервувати суху квасолю: розширене покрокове пояснення.
 • Метод сирої упаковки для консервування сухої квасолі.
 • Як використовувати банку для сушеної квасолі на водяній бані?
 • перейти до рецепту для друку
 • Рецепт запеченої квасолі з домашньої консервованої квасолі.
 • Додатково для учасників: доступ до відеоуроку в особистому кабінеті учасника

На цій сторінці ви, напевно, помітите, що на моїх зображеннях є кілька видів квасолі: пінто, чорна і північна. Я часто сушу квасолю, і я просто взяв зображення, зроблені під час різних сесій консервування. Насправді, я часто готую кілька видів квасолі і роблю кілька банок кожного з них за одну сесію консервування. Всі вони мають однаковий час обробки.

Коли я говорю про консервування сушеної квасолі... я маю на увазі північну, пінто, морську, чорну...... Не зелену квасолю. Сушена квасоля вариться і консервується під тиском у рідині. Не консервується сухою в банці.

Сподіваюся, це все прояснило!

Чому консервування сушеної квасолі - це гарна ідея?

Квасоля настільки зручна для зберігання у висушеному стані, що її можна просто залишити і вживати сухою. Якщо ви плануєте зберігати її протягом тривалого часу, не консервуйте її. Суха квасоля зберігатиметься набагато довше, ніж мокра, як показано в цих інструкціях.

Але скільки разів ви шкодували, що не додумалися замочити квасолю заздалегідь, щоб приготувати чилі? Я робив це часто! Заздалегідь приготовані банки домашньої консервованої квасолі на полиці - це чудова їжа швидкого приготування. Консервувати сушену квасолю самостійно настільки просто, що немає сенсу купувати консервовану суху квасолю в магазині. Економія коштів величезна!

Рекомендований термін зберігання - один рік, після чого поживна цінність знижується. Не призначений для тривалого зберігання, лише для короткочасного зберігання та зручності.

Читач надіслав ще одну вагому причину для того, щоб мати вже законсервовану квасолю. Дірк пише....... "Ви згадали про це для зручності, але є ще одна причина: для приготування квасолі потрібно БАГАТО води, незалежно від того, який метод ви використовуєте. Якщо ви консервуєте на важкі часи, вода може бути в дефіциті. Маючи хороший запас квасолі, вже обробленої і розфасованої в банки, готової до розігріву і подачі на стіл, ви не будетене використовуйте жодної води".

Як замочити квасолю для консервування.

Перше, що вам потрібно зробити, це замочити квасолю. Для цього є 2 способи: замочити на ніч або швидко замочити.

Замочування на ніч

Перевірте квасолю на наявність дрібних шматочків каміння, бруду або поганих бобів. Покладіть висушену квасолю у велику каструлю і залийте водою. Додавання невеликої кількості кислоти у вигляді оцту або лимонного соку - хороший спосіб поліпшити поживну цінність квасолі. Додайте приблизно 2 столові ложки або близько того. Зазвичай я просто всипаю одну ложку. Як вам така мірка? "Ложка"?

Замочити на 12-18 годин у прохолодному місці. Зазвичай я роблю це на ніч. Злити воду.

Швидке замочування

Якщо ви не хочете чекати ніч, ви можете швидко зволожити квасолю. Перебрану та промиту квасолю залийте окропом у каструлі. Проваріть 2 хвилини, зніміть з вогню, замочіть на 1 годину та процідіть.

Як консервувати суху квасолю.

Зберіть свої консервні припаси

 • консервний балончик під тиском
 • банки для консервування
 • кришки та кільця для консервування
 • підйомник для банок і лійка для консервування
 • великий горщик
 • великі ложки
 • рушники та серветки для посуду

Інгредієнти

 • сушена квасоля на ваш вибір
 • консервна сіль

Потім підготуйте банки і почніть підігрівати воду в консервній банці. Мета полягає в тому, щоб вода в банці була гарячою, але не обов'язково киплячою, коли банки будуть готові до заливання.

(див. консервування під тиском для більш конкретних напрямків)

Промийте попередньо замочену квасолю за допомогою друшляка - це найпростіший спосіб. Промивання дуже важливе, оскільки воно видаляє всю воду з квасолі. Викиньте воду з етапу замочування, яку ви не хочете використовувати повторно.

Покладіть квасолю назад у каструлю і залийте свіжою водою. Доведіть до кипіння, зменшіть вогонь і варіть на повільному вогні 30 хвилин. Тепер ви готові наповнити банки.

За бажанням додайте 1/2 чайної ложки солі на пінту або 1 чайну ложку на кварту банки. Солити не обов'язково, але я дуже рекомендую.

Наповніть банки квасолею, залишаючи 1 дюйм вільного простору. Трохи більше - це навіть добре. Квасоля буде вбирати більше води під час приготування, тому залиште трохи більше місця для води, щоб вона могла просочитися.

На цьому фото ви бачите рівень квасолі. Я ще не повернувся і не долив рідини.

Далі вам потрібно буде додати гарячу воду. Ви можете використати воду для приготування їжі або свіжий окріп. Я зазвичай використовую свіжу воду, підігріту в чайнику. Це дозволяє дуже легко наповнити кожну банку без ополоників. Набагато акуратніше.

Важливо, щоб рідина, яку ви додаєте, досягала висоти 1 дюйм. Квасоля буде повністю покрита.

Далі вам потрібно очистити краї банки вологою ганчіркою для посуду або паперовим рушником. Це потрібно для того, щоб залишки їжі не заважали герметичності кришки.

Закрийте банки кришками та гвинтовими стрічками і поставте їх у попередньо розігрітий закаточний апарат.

Коли всі банки заповнені, ви готові до обробки.

Цього дня я роблю пінти. 15 пінт у моєму All American Canner я склав у два ряди.

Консервування сушених бобів Переробка сушених бобів

Пам'ятайте, що ви ОБОВ'ЯЗКОВО повинні використовувати консервну банку під тиском. Консервування сушеної квасолі в банці з водяною банею НЕ є безпечним. Якщо ви не знайомі з тим, як користуватися скороваркою під тиском, перегляньте цю сторінку...

Як користуватися манометром

Час обробки.

пінти - 1 година, 15 хвилин

кварти - 1 година, 30 хвилин

Обов'язково налаштуйте обробку відповідно до вашої висоти над рівнем моря. Для отримання додаткової інформації дивіться тут регулювання висоти сторінка.

Метод сирої упаковки для консервування сухої квасолі.

Я отримую повідомлення від людей, які використовують інший метод консервування сушеної квасолі. Вони відміряють сухі боби прямо в банку, додають воду і обробляють їх таким чином. Здається, це поширений метод. Але все це не зовсім так. Перевірені ресурси, які я знайшов, завжди кажуть, що спочатку потрібно замочити. Час зберігання в консервній банці в сушеному стані не перевірявся. Сушена квасоля значно відрізняється від повністю зволоженої квасолі.

Тому я пропоную дотримуватися перевірених методів консервування. Завжди замочуйте і частково варіть квасолю, а потім переробляйте.

Якщо у вас є ресурс, який перевірив цей спосіб консервування квасолі з сухого стану Я б дуже хотів його побачити, бо, зізнаюся, це дуже полегшило б процес, і я б дуже хотів ним поділитися. Зв'яжіться зі мною та надішліть посилання Зверніть увагу, що я шукаю офіційне джерело, яке протестувало цей метод, а не когось, хто просто успішно його застосував.

Як використовувати банку для сушеної квасолі на водяній бані?

Мене запитували, як сушити квасолю "по-старому", тобто за допомогою банки з водяною банею. Я НЕ рекомендую консервувати квасолю або будь-які овочі чи м'ясо без консервної банки під тиском. Я не маю жодної інформації про "старомодні" способи консервування.

Якщо ви не знаєте чому, рекомендую прочитати мій розділ про ботулізм і безпека консервування .

Безпека харчових продуктів є дуже важливою частиною консервування. Я просто не можу рекомендувати те, чого не робив би сам.

Картка рецептів для друку.

Будь ласка, не забувайте про всі примітки та поради на іншій частині цієї сторінки!

Консервування сушеної квасолі

Якщо ви консервуєте сушену квасолю, ви ОБОВ'ЯЗКОВО повинні переробляти її в консервній банці під тиском. Ось як безпечно консервувати сушену квасолю. Роздрукувати рецепт

Обладнання

 • Манометр
 • Банки для консервування
 • Кришки та кільця для консервування
 • Воронка, підйомник для банок, підйомник для кришок, бульбашковий інструмент
 • Ківш.

Інгредієнти

 • Сушена квасоля або горох, на ваш вибір
 • Консервна сіль за бажанням
 • Вода

Інструкція

 • Почніть з підготовки банок і підігріву води в банці. Коли банки будуть готові до обробки, вода в банці має бути гарячою, але не киплячою. Якщо ви не знайомі з консервуванням під тиском, перегляньте цю статтю, щоб отримати повну інструкцію з консервування під тиском. Вона містить більш детальну інформацію та покрокові інструкції про те, як працює консервний автомат.

Тільки гарячий пакет

 • Після того, як квасоля замочена, промийте її. Дивіться в примітках до статті варіанти довготривалого та короткотривалого замочування квасолі.
 • Покласти квасолю назад у каструлю, залити свіжою водою.
 • Довести квасолю до кипіння, варити 30 хвилин.
 • Посоліть банки (1/2 ч. л. на пінту або 1 ч. л. на кварту).
 • Наповніть банку квасолею так, щоб залишився 1 дюйм вільного простору над верхівкою.
 • Залити квасолю водою для варіння, залишивши 1 дюйм над поверхнею.
 • Видаліть бульбашки, протріть обідок і поставте на ущільнювач і кільце. Поставте банку в теплу консервну банку. Продовжуйте заповнювати всі банки. Обробляйте в консервній банці під тиском відповідно до інструкцій, наведених нижче.

Примітки

Обробка за допомогою зварювального апарату під тиском Помістіть банки в теплу банку. Продовжуйте заповнювати всі банки, поміщаючи їх у підготовлену гарячу банку. Покладіть кришку на банку, залишивши вантажі. Доведіть до кипіння. Слідкуйте, щоб пара почала виходити з вентиляційної труби в кришці. Дайте парі "виходити" протягом 10 хвилин, а потім покладіть вантажі. Використовуйте відповідні вантажі для вашої висоти над рівнем моря (див. таблицю нижче) Це коли почнеться тиск.Коли тиск досягне необхідного для вашої висоти над рівнем моря (див. таблицю нижче), саме тоді почнеться відлік часу. Обробляйте протягом усього зазначеного часу, регулюючи нагрівання за необхідності, щоб підтримувати правильний тиск протягом усього часу. Коли час обробки завершиться, вимкніть нагрівання. Не знімайте поки що вантажі. Дайте консервній банці спокійно постояти, поки тиск не повернеться доне намагайтеся прискорити процес охолодження. зніміть вантаж і почекайте 5 хвилин. відкрийте кришку, щоб дати парі вийти (обережно, щоб вона не потрапила на обличчя або руки!). залиште кришку зверху банки злегка прочиненою і почекайте 5 хвилин. зніміть кришку з банки і вийміть банки (за бажанням ви можете почекати ще 5 хвилин, якщо вміст булькає так сильно, що цеПоставити банки на відстані кількох сантиметрів одна від одної на товстий рушник і дати їм охолонути до кімнатної температури. Рекомендується 12 годин. Коли банки охолонуть, зняти металеві стрічки, перевірити герметичність і зберігати банки в темному прохолодному місці. Інструкції з обробки (тільки для гарячого пакування) Обробляйте пінти протягом 1 години 15 хвилин або кварти протягом 1 години 30 хвилин, з урахуванням висоти над рівнем моря. Регулювання висоти для манометра Висота - зважений датчик 0-1,000 футів - 10 фунтів 1,001-10,000 футів - 15 фунтів Висота - Циферблат висотоміра 0-2 000 футів - 11 фунтів 2 001-4 000 футів - 12 фунтів 4 001-6 000 футів - 13 фунтів 6 001-8 000 футів - 14 фунтів 8 001-10 000 футів - 15 фунтів
Адаптовано з: Національний центр домашнього консервування продуктів харчування
Останнє оновлення:

Callie Howard

Автор Callie Howard