Я зрозуміла, що мені справді потрібно розглянути питання консервування на скляній плиті, тому що мене дуже часто про це запитують! То чи безпечно це? Так... і ні. Це складно.

Ця сторінка містить:

 • Дізнайтеся, який тип каннабіса для скляної плити під тиском & який каннабіс для водяної бані для скляної плити
 • Контейнери під тиском для скляних плит
 • Чи можна використовувати консервну банку Presto для консервування на плиті зі скляною поверхнею?
 • Чи можна використовувати консервну банку All American для консервування на плиті зі скляною поверхнею?
 • Чи можна використовувати дзеркальний скороварку для консервування на скляній плиті?
 • Банки для водяної бані для плит зі скляною поверхнею
 • Альтернативи: Що робити, якщо я не можу використовувати плиту зі скляною поверхнею для консервування?
 • {FAQ} Консервування на водяній бані під тиском на моїй скляній плиті
 • {ЗАПИТАННЯ} Консервування на скляній плиті

Дізнайтеся, який тип каннабіса для скляної плити під тиском & який каннабіс для водяної бані для скляної плити

Консервування на скляній плиті: чи безпечно це? Чи не розіб'ю я плиту? Ризик, про який знає більшість людей, - це можливість розбити плиту. Але чи знаєте ви, що ви також можете неправильно приготувати їжу, якщо ваша плита обладнання не сумісний з вашою плитою?

Фото: Діана Хадорн з Hidden Springs Homestead

Консервування на скляній плиті: почнемо з чуток

Я читала багато коментарів від читачів, які стверджують, що вони без проблем консервували на скляній плиті. А потім, час від часу, хтось каже, що їхня плита тріснула, або вона перегрілася, і банка втратила тиск. Все залежить від виробника, яку плиту ви використовуєте, і яку банку ви використовуєте (і як довго ви її використовуєте). Існує так багато змінних при консервуванні на скляній плиті!

Відмова від відповідальності: у мене немає плити зі скляною поверхнею, і я ніколи навіть не користувалася нею (не кажучи вже про консервування на ній). Я використовую газову плиту на пропані, тому не маю особистого досвіду. Але я провела невелике дослідження, і ось що я знайшла.

Фото: Бетті Коутра, a Просто учасник Школи консервування

Консервування на плиті зі скляною поверхнею: перевірте виробника плити

Перш за все, проконсультуйтеся з виробником вашої плити! Незалежно від того, який досвід мали інші, це ВАША плита і ВАША проблема, якщо вона зламається. Навіть якщо ви використовуєте консервну банку, яка підходить для скляної кришки, ваша плита також повинна бути здатна впоратися з нею.

За даними NCHFP (Національний центр домашнього консервування продуктів харчування), це деякі проблеми, які можуть виникнути при використанні скляних плит для консервування:

 1. Якщо бляшанка не підходить за діаметром до конфорки, вона може пошкодити варильну поверхню від нагрівання.
 2. Варильні поверхні можна подряпати, пересуваючи по них важкі бляшанки.
 3. Варильні поверхні можуть мати налаштування, які вимикають конфорки, якщо температура стає занадто високою. Це впливає на тиск у консервній банці. Ви хочете підтримувати цей тиск якомога стабільнішим, що важко зробити, якщо конфорка вмикається і вимикається під час обробки.

Найбільше занепокоєння викликає те, що консервні банки можуть відбивати занадто багато тепла назад на варильну поверхню, що призводить до перегріву конфорок, через що вони можуть вимикатися або циклічно вмикатися і вимикатися.

Це може призвести до проблем, зокрема, при консервуванні під тиском. Якщо ви консервування під тиском і це станеться, тиск знизиться, що призведе до недостатньої обробки їжі. Ви можете втрачаєте рідину в банках Вам дійсно потрібно мати можливість підтримувати постійний тиск у каністрі. Якщо пальники циклічно вмикаються і вимикаються... стабільного тепла не вийде!

Фото: Dianne Hadorn з Садиба Hidden Springs Homestead

Контейнери під тиском для скляних плит

Для плит зі скляною стільницею потрібен посуд з гладким дном.

Каністри під тиском - Всеамериканські каністри не мають гладкого дна і тому не можуть бути використані. Presto Canners Однак вони мають гладке дно і легші за All American. Якщо ви хочете купити консервну банку для використання на плиті зі скляною стільницею, придбайте Presto Canner.

Чи можна використовувати консервну банку Presto для консервування на плиті зі скляною поверхнею?

Це те, що Престо має сказати щодо їхніх консервних банок:

"Прийнятно: всі Presto® Контейнери під тиском працюють на електричних конфорках і звичайних газових плитах. Поточні моделі Presto® Контейнерів під тиском також працюють на скляних/гладких поверхнях.

"Хоча Presto вважає, що сучасні консервні банки під тиском прийнятні для використання на плитах зі скляною поверхнею, ми рекомендуємо вам звернутися до інструкції з експлуатації для вашої серії або до виробника перед використанням".

Отже, відповідь в основному така... це знову ж таки залежить від рекомендацій виробника.

Модель консервної банки, якою ви володієте, має значення. Я читав, що виробник печі матиме більше інформації для вашої печі.

Ось що читачка Ерін з Південної Кароліни розповіла про консервування на плиті зі скляною поверхнею з Presto: "Консервний стакан Presto - один з небагатьох, які можна безпечно використовувати на скляній плиті. У мене ніколи не виникало проблем з ним. Я володію ним вже 2 роки і часто використовую його для консервування продуктів з тушковані помідори до курча Чудовий продукт!"

Відмова від відповідальності від Шерон (тобто юридична частина): Це думка читача, як і інші коментарі читачів, якими я поділився на цій сторінці. Я не можу перевірити точність, тому рекомендую вам звернутися до виробника плити і провести власне дослідження (я ненавиджу відчувати, що мені потрібно додавати відмову від відповідальності, але ви ніколи не знаєте!).

Гаразд, повертаємося до звичного читання :0)

Чи можна використовувати консервну банку All American для консервування на плиті зі скляною поверхнею?

Це те, що Все, що може сказати американець:

"Ні, наскільки ми розуміємо, виробники плит зі скляною кришкою рекомендують використовувати лише плаский посуд, а ВСЕАМЕРИКАНСЬКІ скороварки мають поглиблення на дні.

"Крім того, плита досить важка, і якщо її впустити або ковзати по скляній плиті, вона може пошкодити варильну поверхню. Ви можете звернутися до виробника вашої плити за додатковою інформацією".

Тож для All American Canner відповідь - ні... це зовсім не гарна ідея. Така гарна, чітка відповідь!

Чи можна використовувати дзеркальний скороварку для консервування на скляній плиті?

Я запитав Дзеркало. щоб дізнатися, чи можна використовувати їхні консервні банки під тиском на скляній плиті. Однак вони не відповіли мені, тому я не можу надати конкретної інформації щодо їхніх слів. Тому особисто я б не рекомендував цього робити. Я не впевнений щодо діаметра каструлі або стану дна банки. Чи воно плоске? Вам доведеться перевірити.

Банки для водяної бані для плит зі скляною поверхнею

Ви можете розглянути можливість використання каструля з плоским дном. Пам'ятай, консервувати на водяній бані можна в будь-якій посудині -це не обов'язково має бути офіційна особа консервна банка на водяній бані Каструля має бути достатньо глибокою, щоб банки можна було повністю занурити в неї за допомогою якогось стійка Якщо виробник вашої плити каже "ні" консервуванню на водяній бані, тому що вона занадто велика і важка, подумайте про те, щоб робити невеликі партії по 3 або 4 банки за один раз у запасі. За вагою і розміром це буде схоже на приготування великої партії супу або тушкованого м'яса.

Не забувайте про циклічне вмикання та вимикання конфорок. Вода ПОВИННА залишатися киплячою протягом усього часу обробки.

Типовий каструлі для водяної бані з чорного гранітного посуду в цяточку мають вафельне дно і тому не рекомендуються.

Фото: Dianne Hadorn з Садиба Hidden Springs Homestead

Але багато хто каністри для водяної бані з нержавіючої сталі мають необхідне плоске дно. У мене є Консервний балончик з нержавіючої сталі Victorio з водяною банею.

Вікторіо стверджує:

"ВИКОРИСТАННЯ НА БУДЬ-ЯКІЙ ПЛИТЦІ: пласке плаковане дно для рівномірного нагрівання на будь-якій варильній поверхні, включно з індукційними плитами"

Це означає, що якщо вам потрібна повнорозмірна водяна баня, цей бідон - хороший вибір. Можливо, є й інші бренди, які теж підійдуть, але Вікторіо - єдиний, хто у мене є.

Але також пам'ятайте... проконсультуйтеся з виробником плити, тому що вага і ширина можуть бути проблемою.

Альтернативи: Що робити, якщо я не можу використовувати плиту зі скляною поверхнею для консервування?

Якщо ви не можете використовувати плиту зі скляною поверхнею для консервування, у вас все ще є кілька рішень, доступних для вас.

По-перше, розгляньте можливість консервування на відкритому повітрі (у мене в гаражі є кухня, де я переробляю солодку кукурудзу тощо влітку. І я чула від інших у Facebook, що вони теж облаштували зони для приготування їжі на відкритому повітрі).

Замість консервування на скляній плиті можна використовувати пропанову або електричну конфорку. Особисто я пробував консервувати на плиті Camp Chef з великим успіхом, але є деякі побоювання щодо використання такого пальника для консервування.

Детальніше про проблеми читайте тут щоб ви могли прийняти власне обґрунтоване рішення.

Національний центр домашнього консервування продуктів харчування перераховує ці побоювання щодо використання пропану або електричних пальників для консервування:

 1. Через те, що вони переносні, ці пальники можуть стати нестійкими або нахилитися.
 2. Розмір може бути недостатньо великим для використання консервної банки (як правило, "...консервна банка не повинна виступати більше ніж на 2 дюйми від конфорки з будь-якого боку").
 3. Для електричних конфорок низька потужність може бути недостатньою для консервування (Примітка: це також означає, що недорогі електричні плити, швидше за все, також НЕ підійдуть для консервування).
 4. Для пропанових пальників вироблене тепло може бути занадто високим, щоб впоратися з каністрою або пальником.

Іншою альтернативою є електрична консервна банка з водяною банею. У мене є така, і вона мені подобається. Зверніть увагу, що вона призначена лише для консервування на водяній бані. Наскільки мені відомо, електричних герметичних консервних банок не існує.

Коротко: консервування на скляній плиті

 1. Перевірте виробника вашої плити.
 2. All American Canner - НІ.
 3. Presto Canner - так, якщо плита дозволяє це зробити.
 4. Консервний баняк з нержавіючої сталі на водяній бані - так, якщо плита може з ним впоратися.
Фото: Dianne Hadorn з Садиба Hidden Springs Homestead

Консервування на скляній плиті Поради та поширені запитання

Як я вже згадував раніше, я отримую ці запитання постійно. Ось що люди говорять на цю тему (люди, які мають більший досвід роботи зі скляними плитами, ніж я).

Консервування на водяній бані під тиском на моїй скляній плиті

автор: Дженніфер

Я консервую як під тиском, так і на водяній бані на своїй плиті. Я зателефонував виробнику моєї плити і запитав, що я можу зробити. Вони порадили мені наступне:

1. не використовуйте старомодний "гранітний посуд" для водяної бані. Він емальований і може розплавитися на плиті. Це недобре!

2. обирайте каструлю з пласким дном, а не ребристим - це дозволить підтримувати постійну температуру, а плита не буде вмикатися і вимикатися.

3) Не обирайте занадто велику каструлю, діаметр якої на один дюйм або менше перевищує діаметр конфорки, на якій ви будете її використовувати.

Я знайшла консервну банку Presto під тиском, яка чудово працює на моїй плиті. Я також знайшла каструлю, яку використовую для водяної бані, і вирізала підставку, яка йшла в комплекті з моєю гранітною банкою, щоб вона помістилася всередині каструлі. Обов'язково використовуйте щось, щоб банки не падали на дно... рушник, підставку, щось.

У мене є плита Frigidaire, якщо це комусь допоможе!

Консервування на скляній плиті

автор: Gmabird

Мені довелося повернути консервну банку, водяну баню з гранітного посуду, яку я купила, тому що я щойно отримала нову плиту зі скляною поверхнею від GE, і вони сказали, що не можна використовувати її на скляній поверхні, оскільки вона може розплавитися на ній, до того ж вона занадто велика, щоб належним чином нагріватися на конфорках.

Я замовив з нержавіючої сталі, виготовлену компанією Ball, з Kmart в Інтернеті, яка має плоске дно і не така товста навколо, як старі шкільні. щасливого всім консервування. зараз сезон ...

Пов'язані сторінки

Як щодо консервування на індукційній плиті? Чи можливо це? Чи безпечно це взагалі? Дізнайтеся на SimplyCanning.com

Основи роботи зварювального апарату - бренди, особливості та принцип роботи!

Консервні банки з водяною банею з нержавіючої сталі, як ця, - чудова інвестиція для тих, хто робить багато консервації щороку.

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 10/6/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard