Консервний балончик під тиском Mirro - ще один вибір для тих, хто хоче поставити овочі , м'ясо та інші продукти з низьким вмістом кислоти.

Ця консервна банка під тиском Mirro має ДУЖЕ неоднозначні відгуки. Багато людей добровільно надали інформацію з особистого досвіду. Я включив їхні відгуки нижче, щоб ви могли перевірити їх. Деяким вона подобається... деяким не дуже.

Титри фотографій: Дякуємо Сему К. за те, що він щедро сфотографував свій бідон Mirro 22qt! Він зазначив, що зображений бідон вміщує 7 квартових банок; ви можете скласти 16 пінт (по 8 на рівень). Він також сказав, що ви можете складати квартові банки, але всі квартові банки, які вони пробували, були занадто високими, щоб їх можна було скласти в стопку.

Ця сторінка містить:

 • Дзеркальний манометр: спочатку кілька фактів
 • Дзеркальний манометр на 22 літри
 • Менші дзеркальні блоки: для приготування їжі, а не консервування
 • Що слід пам'ятати про дзеркальний притискний пристрій Mirror Style
 • Відгуки про дзеркальний тонометр Mirro

Дзеркальний манометр: спочатку кілька фактів

Лінійка скороварок/каструль Mirro представлена в 5 різних розмірах.

Я не можу точно сказати, скільки банок вміщує 16- або 22-літрова ємність. Існує суперечлива інформація. Навіть на сайті Wearever (виробника Mirro) не вказано кількість банок. Я б радив вам уточнити це перед покупкою, щоб ви точно знали, що саме ви купуєте.

Оскільки я не маю власної і не можу знайти її в місцевих магазинах, щоб перевірити особисто... я порозпитував. У відгуках, розміщених нижче від реальних користувачів, є інформація про те, скільки банок вміщають консервні банки. Навіть тут є різні повідомлення.

Ще одна річ, на яку слід звернути увагу: багато людей повідомляють, що служба підтримки клієнтів Mirro не дуже корисна.

Тож це мої міркування тут....

Здається, що люди, які люблять свої Mirro, мають їхні банки "роками." Тож цілком можливо, що якість просто погіршилася, і нові банки не такі, як старі.

Через усю цю невизначеність я не можу рекомендувати сушильну машину Mirro. Але, звісно, пам'ятайте, що це не мій особистий досвід.

Дзеркальний манометр на 22 літри

Дзеркальна каструля-скороварка на 22 літри це те, що більшість людей використовують для консервування.

Хоча на Amazon вказано, що цей контейнер вміщує 5 квартових банок, я постійно отримую відгуки, що він вміщує 7 квартових банок. Я б радив перевірити, де ви купуєте контейнер, і перевірити кількість, яку він вміщує (я підозрюю, що насправді він вміщує 7 квартових банок).

Редагувати, щоб додати: Більшість коментарів нижче від власників герметичної консервної банки Mirro повідомляють, що вона дійсно вміщує 7-літрові банки, але одна людина сказала, що в неї поміститься лише 5-літрова банка.

Для 16-літрову каструлю/консервувач, Я також не можу точно сказати, скільки банок вміщує ця плита/консервна банка. За відгуками користувачів (див. нижче), поміститься десь 5-7 квартових банок.

ЛОЛ. Я дійсно думаю, що Mirro варто попрацювати над своїм маркетингом і зробити це більш зрозумілим.

Менші дзеркальні блоки: для приготування їжі, а не консервування

Плита на 8 літрів є достатнім розміром для більшості страв.

Плита на 6 літрів вміщує до 6 літрів рідини.

Каструля на 4 літри r - це невелика плита, яка чудово підходить для приготування підлив, соусів та цукеркових паст.

Що слід пам'ятати про дзеркальний притискний пристрій Mirror Style

Консервний балончик Mirro не має манометра. Тиск вимірюється за допомогою ваг. Це не проблема! Ваги - це стандартний спосіб вимірювання тиску в консервному балоні. Однак для тих, хто віддає перевагу манометру, ви можете звернути увагу на один з наступних приладів Presto або All American Pressure Canners натомість.

Відгуки про дзеркальний тонометр Mirro

Я не користувалася скороваркою або консервною банкою Mirro, тому я поцікавилася відгуками людей, які ними користуються. Ось кілька відповідей, які я отримала.

Перш ніж ми почнемо...

Я помітив, що багато хто називає цей прилад "плитою", а не "консервною банкою". Хочу нагадати, що між ними є різниця. Консервна банка більша і переробляє продукти для зберігання на полиці, а плита менша і призначена для приготування вечері.

Багато хто використовує термін "каструля/консервна банка". Просто визначтеся, для яких цілей ви хочете її використовувати, і придбайте відповідний посуд.

Згідно з даними Міністерства сільського господарства США (USDA), скороварка/консервна машина буде безпечно працювати для консервування, якщо вона достатньо велика, щоб вмістити 4 банки. Не 4 літри рідини, а саме 4 літри, у вертикальному положенні.

Все, що менше за розміром, не слід використовувати для консервування їжі.

Більше про це читайте тут.


Дзеркальний сканер

автор: Марія

Я використовую 22-літрову консервну банку Mirro з початку 1970-х. Вона вміщує 7 літрів або 14 пінт (у складеному вигляді). Я люблю її, бо вона проста у використанні.


Дзеркальний пресовий шприц місткістю 16 і 22 кювети

автор: Анонім

Я щойно купив 22-літрову каністру, і в інструкції написано:

Банка вміщує 16 літрів:

 • 13 півпінти
 • 9 рег. пінт
 • 8 пінт з широким горлом
 • 7 літрів

Каністра на 22 літри вміщує:

 • 26 півпінти
 • 18 рег. пінт
 • 16 широких горловин
 • 7 літрів

При укладанні банок використовуйте додатковий стійка між шарами.


Mirro Matic Canner

автор: Анонім

Мені подобаються мої дзеркальні автоматичні банки. Одна з них у мене вже 32 роки, і вона вміщує 4 кювети. Інша банка також дзеркальна і вміщує 7 кюветів. У мене ніколи не було проблем з ними, окрім заміни пробки від надлишкового тиску. Напевно, ніколи не буду користуватися іншою маркою. Люблю використовувати ваги.


Обслуговування клієнтів????????

автор: Анонім

Я купив 16-літрову банку Mirro минулого літа і вперше використав її минулого тижня. Зателефонував до служби підтримки і отримав дуже погану інформацію. Мені сказали, що вона вміщує 10 пінт. Я намагався вмістити в неї 9 пінтових банок, і одна зламалася під час обробки. Крім того, виявив, що 10-літровий вентиляційний отвір не хитається, не рухається взагалі, просто випускаючи постійний викид пари з 4 отворів у ньому. Якщо я повернув кришкуПісля використання сьогодні, служба підтримки клієнтів повідомила мені, що він несправний, і я повинен відправити його назад за свій рахунок для заміни. Ніколи раніше компанія не відмовлялася оплачувати доставку за повернення несправного товару. Вони відмовляються повертати гроші, але очікують, що я оплачу доставку? Я розчарований покупцем.сервіс та продукт.


Скільки банок?

автор: Анонім

У мене є дзеркальний бідон на 22 кварти, і він вміщує 5 кварт банок по 8 пінт на верхньому рівні, або 16 пінт у два шари. Переконайтеся, що ви використовуєте розділювальну полицю... ви не можете складати кварти на цій полиці.


Мені не підходить дзеркальний тонометр

автор: Анонім

Розмір ідеально підходить для мого саду.

Продукт жахливий, іржа вилізла на верхню вентиляційну трубку. Я слідувала обмеженим, погано написаним інструкціям в міру своїх необізнаних здібностей. Я перечитала, попросила чоловіка прочитати і перечитати інструкцію. Після першого тестового запуску, який спрацював, я завантажила їжу, яку я витратила 8 годин на приготування їжі. Бічний вентиляційний отвір ручки протікав!!! Тож я закрив консервну банку, почекав годину, відкрив її! Я перевірив запобіжний клапан, відпочив силіконову прокладку, замінив воду, скинув банки і почав знову....Це також не вдалося. Перед наступною спробою його АМ я вирішив прочитати ці пости ... Отже, єдине, що я спробував по-іншому, - це крапля олії на прокладку. НЕВДАЛОСЯ.

Я зателефонувала за номером 800 і мені сказали забрати товар назад; вони не знали, що сталося... Я ПОВЕРНУ ЦЕЙ ПРОДУКТ... Я ЗМАРАЛА ДЕНЬ РОБОТИ І ТОННИ ХОРОШИХ ОВОЧІВ. ЖОДНОГО МІРРО ДЛЯ МЕНЕ!


Я маю вагу, щоб хитатися!

автор: Анонім

Я нарешті змусила гирю шипіти і дрижати досконало тільки після того, як вирвала на собі волосся, влаштувала істерику і правильно встановила гирю! Інструкції були нечіткими. Дотримуйтесь усіх вказівок, як зазвичай. Коли ви встановлюєте гирю на шток, обов'язково натисніть на неї до кінця. Якщо в резервуарі достатньо тиску, гиря буде дрижати. Сподіваюся, це було корисно.


Іржавий півень

автор: Анонім

Мій не покрився іржею, але має помаранчевий вигляд там, де випльовується вода. Я чищу шток вентиляційного отвору зеленим фірмовим скотчем. Я також чищу вагу в Еферденті. Я роблю це між кожним сеансом консервування. У мене немає жодних проблем з тим, щоб поставити вагу на місце.

Я відчуваю легке погойдування і крутіння кілька разів на хвилину з усім цим шипінням. Потрібен час, щоб знайти потрібне місце в налаштуваннях плити.

Щасливого консервування!


Погані інструкції

автор: dudleyfudpucker

Нещодавно ми купили нову дзеркальну консервну банку об'ємом 22 л. Інструкція дуже погана порівняно зі старою. У старій інструкції було вказано, яку вагу використовувати для кожної банки, розміри банок і тип продуктів. У новій інструкції дуже мало інструкцій для будь-яких консервів. Ми користуємося старою інструкцією. Ваговий важіль (5 фунтів на квадратний дюйм) на новій банці розвалився, коли ми використовували її вдруге в цьому році.


У новій моделі не трясеться, тільки шипить!

автор: Анонім

Щойно дзвонили з Mirro. У мене 16-літрова модель #92116. Я був дуже розчарований тим, що мій джиглер не працює згідно з інструкцією. Вона сказала, що вони збираються оновити інструкцію.

Тож вона сказала мені це. Зробіть 10-хвилинну евакуацію пари, як зазначено в інструкції, на високому рівні. Потім покладіть вагу і поверніть плиту на низький рівень. Після 1-го шипіння або вибуху пари почніть відлік часу. Потім має бути 1 шипіння кожні 3-4 хвилини. Ого, не дивно, що моя консервна банка висохла. Розбила 6 банок, маю 12 у морозильній камері. Я так роздратована на них за те, що вони не оновили інструкцію з консервною банкою, яку я купила. Приємна дівчинка, хоча, і...вона теж була розчарована.


Любіть дзеркальний манометр

автор: Морріс Каннер

Не знаю, чому у людей виникають проблеми з банками Mirro. Серед інших брендів у нас є 16-літрова, а вона вміщує 7 літрів. Ви ПОВИННІ нагріти банку, як сказано в інструкції, до постійного шипіння ПЕРЕД тим, як покласти вагу. Потім її потрібно буде відрегулювати так, щоб вона тряслася 3-4 рази на хвилину. Так, вона трясеться.

Тим, кому доводиться стукати, бити, стукати або щось інше, щоб "посадити" вагу, слід придбати новий вентиляційний шток і/або вагу. Mirro внесла деякі зміни в 70-х і 80-х роках, тому переконайтеся, що ви купуєте правильну прокладку, виходячи з моделі та РОКУ її виготовлення. Номер моделі може мати два різних розміри і товщину залежно від РОКУ виготовлення.

НІКОЛИ не змащуйте прокладку. Це не покращує ущільнення, не робить його довговічнішим або еластичнішим. У деяких випадках це навіть руйнує ущільнення.

Знайдіть дилера, який продає вашу прокладку на основі моделі та року випуску. Якщо він пропонує тільки одну прокладку для вашої моделі, перевіряйте, поки не знайдете дилера, який знає, що є два розміри для однієї і тієї ж моделі.

Майже всі бляшанки алюмінієві, хоча багато хто думає, що вони сталеві чи ще якісь.


Випуск прокладок для дзеркального манометра на 8 літрів

автор: Боб Лейболд

Я маю 8-літрову каністру Mirro M-0598-ll від 5/83 і замовив нову прокладку. Мені надіслали прокладку S-9892, яка недостатньо товста, щоб закрити кришку, і пара виходить по всьому периметру кришки. Кришка прилягає дуже вільно, а прокладка S-9892 має товщину близько 3/16 дюйма, і мені потрібна прокладка товщиною близько 1/4 дюйма, щоб заповнити прогалину. Діаметр підходить, а от товщина нової прокладки - ні.

Я дзвонив і писав у кілька місць, включаючи PressureCookersOutlet, і всі вони відповіли: "Вибачте, у нас є тільки прокладка S-9892 для вашої моделі". Ну... вона не підходить! Консервний балончик у хорошому стані і не пошкоджений жодним чином. Просто прокладка, яку можна придбати на вторинному ринку, безумовно, надто тонка.

У мене є й інші, більші каністри під тиском, але ця справді сподобалася мені для невеликих робіт.

У когось ще є така проблема, і чи знайшли ви відповідну прокладку?


Багато дзеркал

автор: Анонім

Я користуюся консервними банками Mirro вже 40 років. Люблю їх. Запасні частини легко дістати навіть через 40 років. Вони ніколи не виходять з ладу. Продукти завжди зберігаються. Ви не можете помилитися з Mirro.


Дзеркальний манометр #92122 Регуляторні ваги

автор: Емі Б.

Регуляторні грузики, що додаються до моєї консервної банки Mirro №92122, не хитаються. Вони лише шиплять і (іноді) обертаються. Інструкція з експлуатації не була оновлена, щоб відобразити цю зміну конструкції у порівнянні зі старими моделями Mirro, які мали регулятори, що хиталися. Нехитаючі грузики занадто неоднозначні. Я ніколи не був упевнений, чи правильний тиск, якщо не стежив за ним постійно.

До того, як я придбав Mirro, я десятиліттями використовував консервні банки Presto (з грузилами). Зараз я використовую Американський консервний завод (також використовує регулятор тиску, що хитається), і мені це дуже подобається.


Консервна банка Mirro 22 Quart

автор: Анонім

Я володію і використовую свою 22-літрову герметичну консервну банку Mirro з 1982 року. Мені подобається ваговий датчик, а інструкція з експлуатації дає чудові інструкції, якщо її уважно прочитати. У книзі сказано, що після 10 хвилин провітрювання додайте вагу. Коли вона почне постійно трястися, знизьте температуру так, щоб вона тряслася 3-4 рази на хвилину.

Я ненавиділа стару мамину консервну банку, тому що їй доводилося весь час з нею няньчитися, а з моєю я чую з іншої кімнати. Моя вміщує 7 літрів, і я ніколи не намагалася вмістити в неї більше 14 пінт. До речі, у моєї дно ідеально рівне, і я використовую її на своїх керамічних плитах протягом останніх 10 років. Коли я купувала свої плити, я переконалася, що в інструкції написано, що вони підходять для консервування.


16-літрова консервна банка Mirro

автор: Анонім

Я знайшов на іншому сайті, що Mirro переробили свої ваги приблизно рік тому, але не оновили інструкцію. Нові ваги тільки шиплять замість того, щоб трястися. Дуже важко використовувати, особливо якщо у вас поганий слух. Хто-небудь знає, чи можна використовувати Престо. гирі, які помітно коливаються на консервній банці Mirro? Це шипіння для птахів. Зараз я лише здогадуюсь про щось.


Дзеркальний манометр - Топи

автор: Анонім

Майже максимум. Мені дуже подобається All American 30 quart, який у мене є, але це монстр!

Щодо наявності чи відсутності манометра: якби мені довелося обирати між вагою та манометром, я б однозначно обрав вагу. Моя має однокруглий манометр "джиггер". All American має обидва. Радість! Вона така величезна, що потрібно багато часу, щоб набити її до відмови.

У мене є M-0622 (22 літри) 1976 року випуску, з оригінальною прокладкою (!!!), яка знебарвилася, але еластична і добре ущільнює. Як хтось згадував, її потрібно час від часу злегка змащувати.

Ви можете визначити вік вашого Mirro, подивившись на дно - там має бути дріб, наприклад, 3 зверху і 81 знизу. Це означає, що він був зроблений в березні 1981 р. Це допоможе вам визначити, яку прокладку купити. Є тільки одне джерело прокладок для старих консервних банок Mirro, яке я зміг знайти, і це: PressureCookerOutlet (Red Hill General Store) - зателефонуйте і попросіть прокладку 3440 дляканістри, побудовані до 83-го року.

Я десь читав, що хтось казав, що ніколи не користуватиметься Mirro. Ніколи в житті не зрозумію, чому. Легко і просто. Просто закрутіть кришку, не треба возитися з усіма цими гайками, почекайте, поки він евакуюється, встановіть джиггер, і ви готові до перегонів!


Дзеркальний манометр на 16 літрів

автор: Пат

Цей контейнер вміщує 7 квартових банок. Сподіваюся, це допоможе.


22-літрові консервні банки

автор: Джулі

Міро об'ємом 22 кювети вміщує 7 кюветів або 20 пінт.


Коротун з мічиганського UP

автор: Анонім

Я використовую консервну банку під тиском Mirro вже 40 років. Вам потрібно тримати під рукою додаткову прокладку, але вона чудово служить протягом багатьох років. Вони в основному хороші на все життя. Кошик іржавіє через кілька років використання, але ви можете придбати нову, але можна використовувати і так. Щасливого консервування - немає нічого кращого!!!!.


Каністра під тиском Mirro на 22 літри

автор: spedoodle

Це мій перший скороварка під тиском, і я згоден, що інструкція неповна. Вона містить усі попередження, але не розповідає, як нею користуватися.

Я довго шукала в інтернеті інформацію про консервні банки з вагами і зіткнулася з деякими проблемами.

Я б порекомендував іншим початківцям каністру з манометром, тому що так легше орієнтуватися і стежити за тиском.

Я ніколи не робила більше 6 кварт за раз (можливо, ви зможете вмістити 7). У комплекті є друге дно, так що ви можете робити кілька шарів у менших банках.


Mirror Preferred

автор: Анонім

Я володію своєю 16-літровою банкою Mirro вже 23 роки. В основному я використовую її для консервування, яких вона вміщує сім літрів. За цей час я замінив гумову прокладку лише один раз, і хоча я купив додаткові запобіжні клапани, мені жодного разу не довелося ними користуватися.

Мені більше подобаються використовувані ваги, порівняно з Presto, який має манометр.

Єдиний підводний камінь, який я виявив, полягає в тому, що Mirro не можна використовувати на діапазони з плоским верхом (він увігнутий і не контактує з конфоркою посередині), а Presto стверджує, що може (пласке дно).

Хоча в мене галогенно-кварцова плита з плоским дном, я маю змінну котушку/конфорку, на яку можна переключатися під час сезону консервування.

Мій Mirro був надійним, і я ніколи не турбувався про його безпеку. Сподіваюся, це допоможе комусь зробити вибір, який буде найкращим для них!


Дзеркальний манометр

автор: Missy

Я купив вживану 22-літрову каністру під тиском Mirro у 2003 році на аукціоні за $30.

Він вміщує 7 квартових або 20-мілілітрових банок. Спочатку у мене були деякі проблеми з тим, щоб він добре закривався; пара продовжувала виходити з-під кришки, і я зрозумів, що для кращого результату потрібно вийняти прокладку, розтягнути її і змастити маслом щоразу, коли це потрібно.

Минулого літа я без проблем купив нову прокладку в місцевому магазині сільськогосподарських товарів за 12 доларів.

Я маю чудові результати з овочі Але з такими стравами, як суп чилі та квасолевий суп, у мене були деякі проблеми з тим, що вони не запечатувалися, я думаю, можливо, тому, що я недостатньо рівномірно тримаю температуру.

Я хочу придбати All American, але все одно залишу свій великий Mirro.


Дзеркальний манометр

автор: Анонім

У вашій статті ви сказали, що 22 підходить для невеликих партій консервування. Який розмір ви рекомендуєте, якщо ви збираєтеся консервувати багато цього року? Я маю купити консервну банку і хочу купити її один раз, а не з'ясовувати після покупки, що вона недостатньо велика.

Відповідь Шерон:

Я відредагував свою статтю, тому що відгуки, які я отримую, суперечать інформації, розміщеній в Інтернеті. У мене самого немає Mirro, тому я не можу підтвердити це, але я вважаю, що 22 літри досить великі.

Я б рекомендував придбати каністру під тиском, яка вміщує щонайменше 7 квартових банок. Це стандартний розмір. Presto та All American також виробляють каністри, які досить високі, щоб складати банки у 2 шари. Мені подобається складати пінти, тому я маю саме таку каністру.


Пов'язані сторінки

Всі американські скороварки встановлюють стандарт міцності та простоти у використанні. Зроблено в США! Плюси і мінуси, які допоможуть вам зробити правильний вибір!

Консервні банки Presto під тиском існують вже кілька десятиліть. Ознайомтеся з цим оглядом і послухайте список плюсів і мінусів від SimplyCanning.com!

Впевненість у консервуванні під тиском - Дізнайтеся, як користуватися манометром без страху і розгубленості! Отримайте курс зараз.

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 10/7/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard