З Шерон Петерсон

Для консервування без цукру одним з варіантів є заміна меду на цукор.

Натуральний підсолоджувач, мед корисний і безпечний.... на відміну від штучних підсолоджувачів. Я закликаю всіх вас спробувати вживати мед, якщо ви скорочуєте споживання переробленого цукру.

Корисні замінники цукру

Ось кілька речей, про які слід пам'ятати, коли ви замінюєте мед на цукор у своїх рецептах консервування.

Пам'ятайте, що хоч мед і корисний для дорослих, він НЕ корисний для наших маленьких дітей. Не рекомендується давати мед дітям до 12 місяців. Я навіть бачив, що 18 місяців - це граничний вік, коли можна давати мед.

Мед - сильніший підсолоджувач, ніж цукор. 3/4 склянки меду дорівнюють 1 склянці цукру. Відрегулюйте свої виміри відповідно.

Джем або желе

Для приготування желе або джему мед змінить характер желирования. Якщо ви хочете замінити весь цукор у вашому рецепті медом, використовуйте комерційний пектин. Це дасть кращий гель для вашого продукту.

Якщо ви не хочете використовувати комерційний пектин, просто замініть 1/2 цукру медом. Існують також перевірені рецепти. Якщо ви схильні до авантюризму, можете поекспериментувати із заміною цукру. Найгірше, що може статися, це якщо ви отримаєте сироп замість джему... все одно смачно.

Коли ви додаєте мед, ви додаєте рідину, тому вам потрібно зменшити кількість іншої рідини на 1/4 склянки на кожну склянку доданого меду.

Соління

Мед також можна замінити в рецептах маринування. Пам'ятайте, що мед набагато солодший, тому скоригуйте свій рецепт. 3/4 склянки меду = 1 склянка цукру.

Консервування фруктів

Для консервування фруктів добре підходить легкий м'який ароматизований мед. Якщо ви робите солодкі мариновані продукти, підійде темніший або сильніший ароматизований мед.

Мед може трохи більше потемніти, ніж цукор. Це нормально. Мед також, очевидно, дасть інший смак, ніж оброблений цукор.

Легкий медовий сироп: 1 1/2 склянки меду на 4 склянки води

Медовий сироп середньої густоти: 2 склянки меду на 4 склянки води

Зневоднення фруктів

Замінюйте мед цукром, коли готуєте сиропи для підготовки фруктів до дегідратації або консервування.

Готуючи медовий сироп для вмочування або консервування фруктів, спочатку закип'ятіть воду, потім зніміть з вогню і додайте мед. Перемішайте до однорідної маси, потім полийте фрукти або використовуйте для вмочування.

Рецепти медового сиропу для вмочування або консервування фруктів, легкий - 1 1/2 склянки меду на 4 склянки води середній - 2 склянки меду на 4 склянки води

Медові поради

Порада: злегка змастіть мірну склянку або ложку перед тим, як відміряти мед. Він буде легко зісковзувати.

Порада - з медом легше працювати при кімнатній температурі або злегка підігрітим. Чим холодніше, тим він липкіший і густіший.

Сирий мед

Сирий мед - це необроблений натуральний мед. Він має багато корисних факторів. Я купую сирий мед оптом у місцевого продавця по 5 галонів за раз!

Від заміни меду на цукор до дому

Callie Howard

Автор Callie Howard