Отже, наше сьогоднішнє питання про консервування стосується герметичних кришок, а саме кришок і гвинтових стрічок. Наскільки щільно повинні бути закручені кришки перед консервуванням?

Ви коли-небудь чули, як хтось каже "стиснути пальці", а потім дивуєтесь, що це означає? Пропонуємо вам відео-демонстрацію.

Транскрипт відео - відредаговано для більшої ясності

Це стосується того, як надягати кришки на банки для консервування перед тим, як обробляти їх.

У мене тут є банка маринованого перцю, і вона вже оброблена, але я збираюся використати її лише для того, щоб продемонструвати, як накрутити цю гвинтову стрічку на банку.

Ви хочете, щоб кришка надійно трималася на вашій банці в консервній машині, але не хочете закручувати її так сильно, щоб кришка не могла провітрюватися. Коли банка нагрівається в консервній банці, вона буде виходити з-під кришки. Кисень витісняється з банки. Потім після процесу консервування, коли банка охолоджується, вміст стискається. Саме це притягує кришку вниз і викликає герметичність. Банку має бути щільно закрита, але не надто щільно.

Як я люблю закручувати банки "намертво"

Я люблю ставити банку на стіл, кладу один палець в середину банки, а іншою рукою закручую гвинтову стрічку. Коли банка починає обертатися на столі, ви знаєте, що вона готова до роботи, і кришка майже готова.

Коли ви виймете банку з консервної банки після закінчення часу обробки, не дивуйтеся, якщо кришка буде дуже слабкою. Вона може навіть ледь триматися на ній. Ущільнювач щільно присмоктався, і тому кришка ослабла. Це абсолютно нормально. Не затягуйте кришку, тому що ви можете зірвати ущільнювач ще до того, як він повністю охолоне і щільно присмокчеться. Вийміть банку.Поставте її на стіл і дайте охолонути. Не затягуйте стрічки, просто залиште їх у спокої.

Герметичні кришки для консервування: що робити, якщо кришка застібається?

Це трапилося зі мною лише один раз. Кришка по краю іноді зморщується, і вона просто застібається.

Зазвичай це ознака того, що ви затягнули кришку занадто туго. Там не було достатньої гнучкості, щоб кришка могла провітрюватися під час обробки. Це симптом. Це просто означає, що ви затягнули її занадто туго. Наступного разу просто зробіть це трохи легше.

Якщо у вас є застібка на кришці, не довіряйте цій пломбі. Вона може бути запечатана зараз, але, швидше за все, вона не буде щільно закрита, і вона може розпечататися, коли буде зберігатися на вашій полиці. Я б переконалася, що ви поклали їх заздалегідь, можливо, навіть просто поклали їх у холодильник, щоб ви знали, що їх потрібно відразу використовувати.

Якщо ваша кришка сидить щільно, але не надто туго, у вас не виникне жодних проблем, і ваші банки вийдуть ідеальними. Це ідеальна щільна кришка для консервування.

Сподіваюся, це було корисно. Гарного вам дня, і ми побачимося на наступному чаті з консервування.

Пов'язані сторінки:

Бажаєте отримувати сповіщення, коли з'являться нові чати про консервування?

Більше чатів про консервування

Поширені запитання щодо консервування курячого бульйону: надлишок жиру

Отже, я консервую курячий бульйон. Як видалити жир? Скільки його занадто багато? Що робити із зайвим? SimplyCanning.com відповідає на ці поширені запитання.

All American Canner: Чому моя консервна банка випускає пару?

Раптом ви помітили, що з вашої консервної банки All American Canner витікає пара навколо кришки? Це поширена проблема. Дізнайтеся, що з нею можна зробити, на сайті SimplyCanning.com

Використання кантувача під тиском як кантувача для водяної бані

Використання кантувача під тиском як кантувача для водяної бані

Сторінка востаннє оновлена: 11/3/2020

Callie Howard

Автор Callie Howard