Отже, сьогоднішнє питання в чаті про консервування стосується рецепту приготування яблучного масла в квартах.

Привіт, мене звати Шерон Петерсон, і я працюю на сайті SimplyCanning.com, де ви можете знайти поради, підручники та уроки з домашнього консервування. Заходьте до мене, і я допоможу вам наповнити вашу комору.

Яблучне масло у квартових банках - відео-транскрипт (відредаговано для більшої наочності)

Дозвольте мені прочитати лист, який я отримав. Він від когось на ім'я Чез.

"Я успішно приготувала і законсервувала 11 літрів яблучного масла. Тепер я розумію, що, в біса, я збираюся робити з яблучним маслом у таких великих банках? Я бездумно слідувала рецепту, але тепер я розумію, що потрібно було консервувати його в менших банках. Чи буде безпечно відкрити банки, вилити у велику каструлю, довести до кипіння, а потім знову розфасувати в менші банки?".

Чез.

Тож, Чез, так, кварта яблучного масла - це багато яблучного масла. Інструкція є, тож ви в повній безпеці. У цьому немає нічого поганого. У мене навіть немає кварти яблучного масла, тому що я ніколи не можу їсти яблучне масло в квартах.

Але це банка розміром з кварту, і це величезна кількість яблучного масла. Якщо у вас не дуже велика сім'я, вам знадобиться багато часу, щоб з'їсти таку кількість.

Це буде банка розміром з пінту. Такий розмір підійде, якщо у вас досить велика сім'я; ви, ймовірно, могли б використовувати її розумно. Ви можете робити рецепти яблучного масла в пів-літрових банках. Знаєте, в чому я роблю своє яблучне масло? Я використовую ці крихітні баночки, головним чином тому, що я єдиний, хто їсть яблучне масло. Це ідеальний розмір для окремої людини. Тож так, вибирайте банки меншого розміру.

Чи варто переробляти яблучне масло?

Якщо ви хочете відкрити ці квартові банки, вилити їх і знову проконсервувати, ви можете це зробити. Це абсолютно безпечно. Просто вилийте воду з квартових банок, доведіть її до кипіння, а потім знову проконсервуйте, дотримуючись тих самих інструкцій, що і в перший раз.

З деякими продуктами цього робити не варто, тому що в результаті вийде каша. Важко зробити це з фруктами або чимось подібним, тому що ви переобробляєте їжу. Але з яблучним маслом соус виходить однорідним, тому він добре тримається. Ви можете це зробити.

Ще один варіант, як зробити яблучне масло за рецептом у кварті...

Інший варіант, який буде трохи менш трудомістким, це коли ви відкриваєте кварту яблучного масла, щоб використати його, просто візьміть половину і поставте в холодильник. Покладіть його в іншу банку, поставте її в холодильник, а потім заморозьте другу половину, щоб, коли перша половина закінчиться, ви могли просто витягнути другу половину з морозильної камери. Вона не займе весь простір у морозильній камері, але буде корисною.запобігає повторному проходженню всього процесу приготування яблучного масла. Отже, будь-який з цих способів підійде.

Ви маєте рацію: консервування яблучного масла у літрах - це величезна кількість. Я рекомендую використовувати банки меншого розміру, коли готую рецепт яблучного масла.

Сподіваюся, це було корисно. Гарного вам дня, і ми побачимося з вами в наступному чаті про консервування. Поговоримо з вами пізніше.

Бажаєте отримувати сповіщення, коли з'являться нові чати про консервування?

Більше чатів про консервування

Консервування яблучного масла

Консервування яблучного масла - чудовий спосіб почати роботу для новачків!

Банки для консервування

Банки для консервування: відповіді на поширені запитання тут.

Яблукорізка

Яблукорізки - це фактично терка, чистка та нарізка яблук в одному пристрої!

Сторінка востаннє оновлена: 7/2/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard