Що потрібно знати про підготовку консервів до зберігання? Ось кілька порад.

Ця сторінка містить:

  • Підготовка консервів до зберігання - миття банок
  • Підготовка консервів до зберігання - чи потрібно знімати кільця?

Підготовка консервів до зберігання - миття банок

Останній крок у підготовці консервів до зберігання - це вимити всі банки і підготувати їх до зберігання. Я чула, як багато людей кажуть, що вони стурбовані миттям банок, тому що не хочуть порушити герметичність. З цієї причини вони також люблять зберігати кільця на банках під час зберігання. Але особисто я вважаю, що якщо герметичність погана, то краще знати про це відразу! (Тримайте їхчитати для отримання додаткової інформації).

Так чи інакше, поки мили банки з консервовані абрикоси Одного разу (див. перше відео вище) у мене дійсно вийшла з ладу пломба на банці. Хоча я перевірив, коли зняв гвинтову стрічку, пломба не була міцною. (До речі, я вже помітив, що ця конкретна банка також втратили багато рідини На відміну від інших моїх банок, я все одно думала про те, щоб використати її, а не зберігати).

Повертаємося до підготовки консервів до зберігання!

Коли я мию банки, я наповнюю раковину водою на кілька сантиметрів. Використовуючи ганчірку, я протираю верхню частину банки. Ви хочете переконатися, що гвинтові стрічки гарні та чисті.

Миття банок дуже важливе, і це займе всього кілька хвилин. Вимийте їх, адже ви не хочете зберігати брудні речі в шафі. Все, що залишиться після миття банок, - це промаркувати їх і поставити в шафу.

Підготовка консервів до зберігання - чи потрібно знімати кільця?

Ця частина сторінки посилається на друге відео вище, під заголовком "Підготовка консервів до зберігання: чи потрібно залишати кільця на місці?".

Ця частина підготовки консервованих продуктів до зберігання є дещо суперечливою. Деякі люди роблять це по-моєму, деякі ні. Дозвольте мені випередити це, сказавши, що немає ніякої консервної поліції. Я просто розповідаю вам свою думку - що я дізнався і чому я зробив вибір, який зробив. Ви приймаєте свої власні рішення.

Я також додам, що NCFHFP відступив від більш категоричної рекомендації щодо зняття цих кілець. Тепер вони пропонують це як найкращу практику. Але якщо ви залишаєте кільця на банці, переконайтеся, що вони чисті, сухі та вільно сидять на банці. Не затягуйте їх щільно.

Я все одно рекомендую їх зняти. 🙂

Чи зберігаєте ви банки із закрученими кільцями для консервування, чи без них?

Особисто я зберігаю свої банки без кілець, тому що ці кільця багаторазового використання і, швидше за все, швидко іржавіють, коли вони знаходяться на банці.

Міністерство сільського господарства США рекомендує зберігати банки без кілець. Чому? Тому що існує ймовірність того, що кільце може створити враження безпечної пломби, коли вона насправді зламалася.

Зізнаюся, коли я це чую, то думаю: "Невже? Таке справді може статися?" Але вони також кажуть, що існує ймовірність того, що якщо кришка розгерметизується, то зміни температури можуть "розгерметизувати" її під час зберігання. Це означає, що пізніше, коли ви будете вживати їжу, ви перевірите герметичність і подумаєте, що вона в порядку, хоча всередині вона не стерильна. Це становить ризик ботулізму.

Ризик ботулізму в консервах... Проблеми зберігання?

Ботулізм - це серйозне харчове отруєння, яке, як відомо, може призвести до летального результату Якщо ви робите консервування правильно, а це не складно, вам не доведеться турбуватися про ботулізм.

Я чула, як люди кажуть, що якщо вона добре пахне і добре виглядає (без плісняви тощо), то можна її вживати. Але ви не можете побачити, понюхати або спробувати ботулізм. Ви не дізнаєтеся, що він є, поки не захворієте. Тому особисто я не зберігаю свої банки з кільцями, оскільки хочу бути впевненою в герметичності та безпеці моєї їжі.

Багато старожилів зберігають свої банки з кільцями, тому приймайте рішення самостійно. Я рекомендую зняти кільця і зберігати банки. Ще одна хороша причина полягає в тому, що коли ви зберігаєте банки без кілець, вам не доведеться купувати більше кілець для консервування! Ви можете просто використовувати ті, що у вас є.

Пов'язані сторінки

Посібник SimplyCanning з консервування кришок для банок - знайдіть тут ресурси про найкращі практики та заходи безпеки.

Де ви зберігаєте домашні консерви? Вони займають багато місця. Незалежно від того, наповнені вони їжею чи ні, вам знадобиться місце, щоб тримати банки в чистоті та безпеці. SimplyCanning.com розповідає про те, як проявити творчий підхід і знайти місце для зберігання, яке не буде заважати.

Безпека домашнього консервування не повинна сприйматися легковажно. Чи знаєте ви найкращі методи безпечної обробки? Дізнайтеся все необхідне та візьміть цінні поради та підказки на SimplyCanning.com

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 29.10.2021

Callie Howard

Автор Callie Howard