М'яч FreshTECH

Я постійно чую про цю дивовижну машину для приготування джему та желе. Яка вона чудова, з одного боку, і яка марна, з іншого. Багато різних думок про цю річ.

Я повинен був спробувати, щоб переконатися в цьому на власні очі.

Я дуже сумнівалася, бо не була впевнена, що вона мені сподобається. Я дуже рада, що взяла і купила її. Для нас плюси переважають мінуси.

Ваші обставини визначатимуть, чи підійде ця машина для вашої сім'ї. Це мій особистий досвід і те, що мені подобається в машині для приготування джему та желе для нас.

Купуйте на Amazon

Кульковий джем і желеварка... плюси та мінуси

Якщо ви сумніваєтеся у своїй здатності успішно приготувати джем або желе, ця машина для приготування джему або желе надасть вам впевненості у власних силах.

Поставляється з книгою рецептів, а на сайті Ball є багато інших рецептів.

Виберіть кількість банок, які ви хочете зробити, тип джему і тип пектину. Роздрукуйте рецепт, і ви на шляху до наповнення банок.

Подобається, що ви можете запустити машину, перемішуючи і готуючи, і продовжувати робити щось на кухні, поки чекаєте. Не стояти над плитою, помішуючи, намагаючись не забризкатися.

Ніякого підгоряння. Штанга в машині повільно рухається і забезпечує правильне перемішування. Машина нагріває джем до потрібної температури, варить його протягом потрібного часу і подає звуковий сигнал, коли він готовий до розливання по банках.

Кульковий джем і желе... мінуси

У запропонованих рецептах використовується тільки кульковий пектин.

В інструкції та посібнику зазначено, що машина працює тільки з пектином Ball. Можливо, це тому, що вони хотіли б, щоб ви використовували продукцію Ball. Зрештою, це цілком логічно з точки зору бізнесу.

У них є як класичний пектин, так і пектин з низьким вмістом цукру або без нього. Класичний пектин насправді має варіант з низьким вмістом цукру... але не дуже низьким. Це все одно хороша кількість цукру. пектин з низьким вмістом цукру має значно менший вміст цукру, тож якщо ви дійсно хочете зменшити його вміст, обирайте варіант з низьким вмістом цукру.

Для варення з низьким вмістом цукру я був дуже задоволений пектином Pomonas. Мені потрібно подивитися на час роботи машини, щоб побачити, чи зможу я змусити її працювати з Pomonas. Я цього ще не робив ... але я збираюся спробувати. Я дам вам знати, як це працює. Ось мої думки про Помонаса .

Кількість баночок, які ви можете зробити, невелика.

Це, мабуть, найбільший обман. У рецептах зазначено, що можна отримати чотири півлітрові банки, але поки що у мене вийшло 3, а потім неповна банка. Наявність неповної банки не є проблемою, я просто ставлю її в холодильник, а решту переробляю. Але було б краще мати 4 повні банки......

Насправді було б краще мати можливість зробити 7 банок! Я також планую спробувати трохи збільшити кількість. Я збираюся спробувати зробити вимірювання для півтори партії. Не впевнений, як машина буде працювати, але ми побачимо! Можливо, на це може вплинути як розмір горщика, так і машина може неправильно нагріти цю кількість ... Я досить впевнений, що невелика кількість більше будеАле щоб ви знали... я експериментую. Я дам вам знати, що з цього вийде.

Легкість машини, як правило, компенсує цю проблему кількості для мене. Я щойно зробив 2 партії поспіль. Майте на увазі, що вам потрібно дати машині охолонути, перш ніж починати наступну партію. Але коли я вийняв матеріал, водяна баня гаряча. Я продовжив з другою партією.

Крім того, моя сім'я зменшується, оскільки мої діти ростуть і виїжджають з дому, тому ми не витрачаємо варення так швидко. Якщо ви звикли робити 12 або навіть більше банок і дійсно хочете продовжувати, то це може бути не найкращим варіантом для вас.

Це практично універсальний кухонний гаджет.

Я не знаю, що ще можна з ним зробити. Тому, якщо місця мало, пам'ятайте, як часто ви робите варення і наскільки важливий для вас цей простір.

Мої останні думки.

Я насправді радий, що купив його (до речі, я купив його за власні гроші, ніхто не спонсорував цю сторінку). Я вагався через мінуси, які я перерахував вище. Я знав про них ще до того, як зробив покупку. Так багато людей запитували про нього, і я зізнаюся, що мені було трохи цікаво.

Я даю цьому великий палець вгору для своєї сім'ї.

Прилад для приготування джему та желе можна придбати на Amazon або у місцевих магазинах, де продається приладдя для консервування, він, швидше за все, буде в наявності.

Посилання на Пристрій для приготування джему та желе Amazon .

Деякі коментарі від інших....

Джуді каже... Мені подарували таку кілька років тому. Я в захваті! У мене є невелика банка на водяній бані, яка ідеально підходить для її використання. Як тільки одна партія закінчується, я починаю іншу. Вони закінчуються вчасно, щоб встигнути закип'ятити воду для наступної партії.

У суботу я зробила чотири порції за менший час, ніж потрібно було б для приготування однієї великої порції на плиті і без перемішування. У мене також ніколи не було жодного разу, коли партія не застигала, використовуючи цю машину.

Мікеле каже... У мене їх 3, і я ними всіма користуюся. Люблю, люблю, люблю їх. Моїм онукам безпечніше допомагати.

Вікі каже... Я люблю цю річ. Дуже економить час для мене. Я злегка збільшую кількість фруктів, використовую пектин Ball & не було жодних проблем. Думаю, у мене може вийти 4-6 півлітрових банок. Не пам'ятаю. Я знаю, що це достатньо банок в одній партії, щоб я міг переробити в машині Ball freshTech Automatic Home Canning System. Ні, я не працюю на Ball. Я просто спростив своє консервування & як і гаджети.

Беккі каже... Я використовую пектин SureJel і не мала жодних проблем (приємно знати, що інші пектини теж працюють!).

Більше рецептів варення та желе

Рецепт полуничного варення з ревеню

Насолоджуйтесь легким рецептом полунично-ревеневого джему. Цей домашній джем готується з пектином для легкого уварювання.

Рецепт абрикосового джему

Рецепт абрикосового джему - це дуже смачні ласощі, і SimplyCanning.com покаже вам, як легко його приготувати! Дізнайтеся, як приготувати і законсервувати джем з повним або неповним цукром.

Желе з кульбаб

Кульбабовий кисіль готується з квіток цієї рослини. Цей яскравий і ароматний кисіль змусить вас з нетерпінням чекати, коли ви побачите ці "бур'яни"! SimplyCanning.com проведе вас від збору врожаю до консервування.

Закріпіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 2/23/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard