Це питання я отримав на свою поштову скриньку: Інші задавали те ж саме загальне питання щодо різних продуктів. Відповідь однакова, незалежно від того, що ви консервуєте. Консервування в духовці не є безпечним і не рекомендується (ви можете дізнайтеся більше про "сухе консервування" на цій сторінці. )

У мене немає скороварки, але я поставила банки наверх, налила гарячий соус і прокип'ятила кришки, я збиралася поставити банки назад у духовку приблизно на 20 хвилин при температурі 200, потім вийняти і сподіватися, що вони запечатаються.

Чи підійде це для соусу для спагетті з м'ясом?

Діана.

Привіт, Даян,

Метод, який ви описуєте, - це консервування в духовці. Це небезпечна практика. Я не рекомендую.

Спершу зазначу, що всі виробники консервних банок (наскільки мені відомо) не рекомендують використовувати їх у духовці. Ні консервувати, ні запікати, ні навіть просто розігрівати.

Але є ще більш важлива причина, чому це небезпечно.

Нагріваючи банки таким чином, є ймовірність, що ви отримаєте герметичність на банках з соусом для спагетті. Але тільки тому, що банки герметичні, це не означає, що їжа всередині стерилізована. Саме тут вступає в дію правильна обробка. І особливо з соусом для спагетті, куди, як я припускаю, ви додали цибулю, перець і, можливо, інші овочі, вам знадобиться консервний балончик під тиском.

З будь-якою їжею з низькою кислотністю (наприклад, соус для спагетті з овочами або м'ясом), навіть якщо на банці стоїть пломба, ви ризикуєте заразитися ботулізмом. Якщо ви хочете бути впевненими в безпеці, використовуйте консервну банку під тиском.

Ущільнення не свідчить про відсутність ботулізму.

Ботулізм - це вид харчового отруєння Це може бути дуже серйозно. Ви не можете побачити або відчути його в їжі.

Спори ботулізму нешкідливі на свіжих продуктах. За певних умов спори розмножуються і виробляють токсин. Саме цей токсин викликає харчове отруєння - ботулізм.

Консервний автомат під тиском отримує високий рівень тепла, необхідний для знищення спор ботулізму до того, як вони вироблять смертельний токсин. Обробка в духовці цього не зробить.

Ось посилання на сторінку, де я обговорюю Ботулізм .

Існують й інші проблеми, пов'язані з обробкою в духовці будь-яких продуктів.

  • Температура в духовці недостатньо надійна.
  • Сухе тепло не повинно проникати в їжу в банках.
  • Існує ризик, що ваші банки можуть розбитися в духовці.

Консервування під тиском - єдиний метод, який я рекомендую для приготування соусу для спагетті.

Вказівки щодо консервування соус для спагетті з м'ясом .

Оскільки ви вже приготували соус і у вас немає скороварки, чому б не заморозити його замість цього?

Просто покладіть їх у контейнери для заморожування і поставте в морозильну камеру. Мішки для заморожування також добре підходять. Їх легко складати в морозильній камері, і вони займають менше місця.

Сподіваюся, це допоможе.

Шерон.

Callie Howard

Автор Callie Howard