Отже, сьогоднішнє запитання до чату про консервування надійшло від Венді, у якої морозильна камера повна овочів. Вона не знає, що робити. Вона хоче спробувати їх законсервувати, але її цікавить, як консервувати овочі з морозильної камери.

Привіт, мене звати Шерон Петерсон, і я працюю на сайті SimplyCanning.com, де ви можете знайти поради, підручники та уроки з домашнього консервування. Заходьте до мене, і я допоможу вам наповнити вашу комору.

Транскрипт відео - відредаговано для більшої ясності

Тож дозвольте мені прочитати, що вона каже.

"Як новачок у консервуванні, мене цікавить, як консервувати заморожені овочі, оскільки у мене набагато більше продуктів, ніж може вмістити моя морозильна камера. Я використовувала метод водяної бані для м'яких фруктів з моєї ділянки, але я не впевнена, як консервувати овочі, які я вже поклала в морозильну камеру, щоб вони не зіпсувалися через робочі зобов'язання. Чи потрібно бланшувати овочі? Чи потрібно їх бланшувати?Чи можна їх консервувати прямо з морозильної камери? Який час консервування заморожених овочів? Мені дуже потрібна порада щодо консервування заморожених овочів, оскільки зараз простір стає дуже обмеженим".

Отже, є три речі, про які я хочу поговорити: безпека, якість і ще одна рекомендація для Венді, яка, на мою думку, може спрацювати для неї краще.

Консервування овочів з морозильної камери: питання безпеки

Тож перше, що потрібно знати - чи це безпечно. Так. це безпечно.

Якщо ви хочете консервувати овочі з морозильної камери, це можливо. Вам потрібно розморозити їх, розігріти і зробити гарячу упаковку. Ви повинні слідувати тим самим інструкціям, які ви використовуєте для свіжих овочів. Якщо це морква, ви повинні подивитися інструкції для моркви і використовувати ті ж інструкції для гарячої упаковки, включаючи час бланшування. Ось як ви повинні діяти.про консервування овочів з морозильної камери з точки зору безпеки.

Щодо бланшування перед консервуванням: так, вам потрібно буде бланшувати, оскільки без бланшування тестування не проводилося.

У мене є спокуса сказати: "Ні, не бланшуйте її, тому що вона, ймовірно, вже була бланшована". Але оскільки я цього не знаю, я пропоную вам виконати всі вказівки від початку до кінця, так само, як якщо б вона була свіжою.

Консервування овочів з морозильної камери: питання якості

Що підводить мене до другого пункту: якість.

Коли ви зберігаєте продукти в морозильній камері, весь процес заморожування дещо руйнує їжу. Отже, їжа вже стала трохи м'якою в морозильній камері. Ви збираєтеся розморозити її, а потім знову переробити в консервній банці, тому що овочі повинні бути в консервній банці. Я боюся, що в кінцевому підсумку ви отримаєте дуже м'які, кашоподібні овочі, і їх якість буде такоюдосить бідний.

Ось чому я не рекомендую консервувати овочі з морозильної камери, хоча технічно ви можете це зробити, що підводить мене до третього пункту. Це моя рекомендація для вас.

Моя рекомендація замість консервування заморожених овочів

Ви сказали, що отримуєте певну кількість, тож я припускаю, що це раз на місяць чи раз на тиждень, я не знаю. Але всі нові овочі, які ви отримуєте, можна покласти в консервну банку і просто почати їсти їжу з морозильної камери, щоб звільнити місце. Я думаю, що ви матимете кращу якість. Зрештою, це буде менше роботи для вас. Це була б моя рекомендація для вас.

Сподіваюся, це було корисно. Гарного вам дня, і ми побачимося з вами в наступному чаті про консервування. Поговоримо з вами пізніше.

Кінець відео...

Ось ще одне запитання читача, яке відноситься до тієї ж категорії.

Минулого року я поклала стручкову квасолю та горошок у пакети для заморозки, чи можу я безпечно законсервувати їх у скороварці цього року, оскільки у мене тепер є скороварка? Вони все ще чудово виглядають у пакетах для заморозки, але я б хотіла законсервувати їх зараз. Чи можу я це зробити?

Деніз

Деніз, зараз їх можна консервувати. Просто розморозьте і продовжуйте звичайне консервування. Ваші овочі не повинні бути холодними, коли ви кладете їх у консервну банку. Єдине, що я думаю, вони можуть мати не таку приємну текстуру. Оскільки вони були заморожені один раз, якщо ви будете консервувати їх повторно, вони можуть стати м'якими. На вашому місці я б просто планувала консервування відтепер і використовувала б тільки те, що у вас є з морозильної камери.

Звісно, це може бути випадок, коли вам потрібно спорожнити морозильну камеру. Якщо це так, то так, продовжуйте консервувати, як зазвичай.

Пов'язані сторінки:

Бажаєте отримувати сповіщення, коли з'являться нові чати про консервування?

Більше чатів про консервування

Поширені запитання щодо консервування курячого бульйону: надлишок жиру

Отже, я консервую курячий бульйон. Як видалити жир? Скільки його занадто багато? Що робити із зайвим? SimplyCanning.com відповідає на ці поширені запитання.

All American Canner: Чому моя консервна банка випускає пару?

Раптом ви помітили, що з вашої консервної банки All American Canner витікає пара навколо кришки? Це поширена проблема. Дізнайтеся, що з нею можна зробити, на сайті SimplyCanning.com

Використання кантувача під тиском як кантувача для водяної бані

Використання кантувача під тиском як кантувача для водяної бані

Сторінка востаннє оновлена: 7/9/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard