Як довго можна зберігати домашні консерви?

Консервування продуктів харчування та терміни придатності. Виникає питання: "Як довго можна зберігати домашні консерви? Як довго вони зберігатимуться? Чи існує термін придатності для домашніх консервів?" Подивіться це відео, щоб отримати відповіді на деякі з них.

Відеозаписи нижче, відредаговані для більшої наочності:

Як довго банки з домашньою консервацією можуть зберігатися на полиці? Як визначити термін придатності?

Ласкаво просимо на сайт SimplyCanning.com, де ви знайдете уроки та посібники з домашнього консервування. Завітайте до мене, і я допоможу вам наповнити вашу комору.

Сьогодні ми поговоримо про термін придатності домашньої консервації. Мені часто задають це питання, і я бачив його навіть в інших місцях. Деякі люди цікавляться, чи можна зберігати домашню консервацію 30 років, як сублімовану їжу, яку можна сушити в морозилці.

Моя відповідь: ні, це погана ідея.

Домашнє консервування - це циклічний процес.

Домашнє консервування - це циклічний процес, який повинен працювати так, щоб...

  • Ви зберігаєте продукти, поки вони в сезон,
  • споживати його, коли він не в сезоні, і до того часу, коли він знову буде в сезоні...
  • ви їсте свіжі продукти і знову консервуєте їх на час міжсезоння.

Вона не призначена для того, щоб бути їжею, яку ви консервуєте і зберігаєте протягом багатьох років.

Офіційна рекомендація щодо тривалості зберігання банок з їжею - один рік, а вам рекомендується з'їсти її протягом 2 років. Це питання якості. Після першого року їжа не обов'язково зіпсується, тому не викидайте її одразу. Після першого року їжа в банках починає псуватися трохи швидше, тому її якість погіршується.

Якщо минув рік, і ви знаєте, що продукти були належним чином оброблені, не викидайте їх. Просто витягніть їх на передню стінку шафи і складіть план, як їх використати найближчим часом.

Консервування їжі: що відбувається через рік?

У кожного буде трохи різний рівень комфорту щодо того, як довго зберігати свої банки з продуктами. Залежно від того, що це за продукти, трохи довше, ніж рік, мабуть, нормально. Наприклад, цим банкам зі стручковою квасолею два роки, і я абсолютно спокійно використовую їх. Я, мабуть, був би навіть спокійний, якби їм було три роки. Я знаю, що вони були правильно оброблені. Я можу перевірити, що вониі знати, що він хороший. Тож... я з'їм боби.

Я намагаюся дотримуватися року для більшості речей. Але в деякі роки у вас просто багато. У нас був рясний урожай стручкової квасолі, тож я консервувала набагато більше, ніж ми могли використати за рік. Це просто залежить від ситуації.

Якби це були груші, то не дуже. Все, що трохи крихкіше, як фрукти, має тенденцію ставати м'яким і кашоподібним у банці. Я дійсно намагаюся дотримуватися року для фруктів. Але знову ж таки, я не збираюся їх викидати... я просто намагаюся використати їх до кінця.

Є й інші речі, які зберігаються набагато довше, і мені дуже зручно користуватися ними набагато довше. Наприклад, джем і желе з повним цукром. У них дуже багато цукру, і цей цукор діє як консервант. У мене є джеми і желе, яким по п'ять і шість років, і мене це цілком влаштовує. Це не стосується джемів і желе з низьким вмістом цукру або взагалі без нього. Я помічаю, що вони набагато якісніші.псується через рік, тому я роблю невеликі партії, коли роблю з низьким вмістом цукру.

Як довго триває Занадто. Довго?

Але є межа, і тут я кажу, що у кожного вона своя. До мене зверталися люди з приводу дуже, дуже старих банок з їжею. Мені особливо запам'ятався випадок, коли у когось була банка буряка, яку їхня бабуся законсервувала 40 років тому. Я порекомендував їм не їсти її. Не знаю, що вони з нею зробили, але це було б перегинанням палиці в колеса.

2 речі, які слід перевірити

  1. Ви хочете переконатися, що знаєте, як консервували продукт. Переконайтеся, що він був законсервований належним чином і за допомогою правильних методів.
  2. Ви хочете переконатися, що ця пломба міцна. Якщо вона зламана, то ви не захочете її їсти. Це стосується всього, навіть протягом першого року.

Обертання банок

Важливо чергувати продукти. Переконайтеся, що ви ставите нові банки з консервацією в кінець. І використовуйте старі продукти в першу чергу.

Не забудьте вказати на ньому дату, навіть просто рік.

Наприклад, на цій банці лише рік. Зазвичай я пишу місяць і рік, але принаймні напишіть рік, бо не варто покладатися на свою пам'ять. Ви не запам'ятаєте. Речі перетасовуються в коморі. Навіть якщо ви не робите багато консервації, як я, все одно напишіть дату на банках.

Ідеальний термін використання - один рік. Трохи довше - не страшно. Перевертайте банки, і вони будуть готові до використання.

Сподіваюся, це було корисно. Знову ж таки, це Шерон Петерсон. Я з SimplyCanning.com. У вас, хлопці, чудовий день. Ми поговоримо з вами пізніше...


Більше чатів про консервування трохи нижче.

Пов'язані сторінки:

Бажаєте отримувати сповіщення, коли з'являться нові чати про консервування?

Більше чатів про консервування

Поширені запитання щодо консервування курячого бульйону: надлишок жиру

Отже, я консервую курячий бульйон. Як видалити жир? Скільки його занадто багато? Що робити із зайвим? SimplyCanning.com відповідає на ці поширені запитання.

All American Canner: Чому моя консервна банка випускає пару?

Раптом ви помітили, що з вашої консервної банки All American Canner витікає пара навколо кришки? Це поширена проблема. Дізнайтеся, що з нею можна зробити, на сайті SimplyCanning.com

Використання кантувача під тиском як кантувача для водяної бані

Використання кантувача під тиском як кантувача для водяної бані

Сторінка востаннє оновлена: 19.02.2020

Callie Howard

Автор Callie Howard