Ви любите помідори зі свіжого городу? Ця колекція рецептів консервування помідорів допоможе вам почати консервувати помідори, які ви збираєте.

Я люблю консервувати помідори в домашніх умовах, щоб використовувати їх у сальсі, супах і соусах для спагетті.

Нижче наведено список усіх сторінок цього сайту, присвячених домашньому консервуванню помідорів. Все, від інструкцій з обробки та рекомендацій з безпеки до моїх улюблених порад.

Дізнайтеся, як консервувати помідори!

Консервування помідорів у сирому вигляді Ось рецепт консервування помідорів у сирому вигляді, тобто ви не варите помідори спочатку. Вони потрапляють у банки сирими. Як консервувати помідори у сирому вигляді. Як законсервувати соус для спагетті без м'яса Цей безм'ясний варіант домашнього соусу для спагетті можна консервувати для подальшого використання в багатьох рецептах. Відмова від м'яса дає набагато більше варіантів використання, просто підсмажте м'ясо, додайте його до цього соусу і все готово до обіднього столу. Консервування соусу для спагетті - без м'яса Консервування соусу для спагетті Консервування соусу для спагетті: перевершує за ціною та поживністю магазинний консервований соус для спагетті, але зберігає зручність. Підкислення та безпечна адаптація при консервуванні томатів Консервування тушкованих помідорів Консервування тушкованих помідорів дає вам універсальний інгредієнт. Я використовую цей рецепт тушкованих помідорів як основу для рагу. Я використовую його в моєму чилі. Я поливаю ним печеню в горщику. Як законсервувати тушковані помідори - помідори з цибулею і перцем. Домашній кетчуп Дізнайтеся, як приготувати домашній кетчуп зі свіжих або консервованих помідорів. Приготування його з нуля дозволяє точно знати, що знаходиться в банці! Дізнайтеся більше тут... Приготування та консервування томатного соусу Покрокова інструкція з приготування та консервування томатного соусу. Не дайте домашнім помідорам пропасти! Як законсервувати звичайний томатний соус
Рецепт консервування домашнього томатного овочевого соку Рецепт консервування томатного овочевого соку. Попрощайтеся з магазинним соком і привітайте домашній смак цілий рік. Пийте його просто так або використовуйте в рецептах. Як консервувати свій власний томатний овочевий сік... a V-4 Juice Консервування кабачків у томатному соусі (і бамії теж!) Консервування кабачків у томатному соусі - чудовий спосіб зберегти літній урожай. Дізнайтеся, як консервувати кабачки (або бамію) в томатному соусі. Як консервувати помідори з кабачками або бамією Консервування помідорів в домашніх умовах - 3 поради, як зробити консервування помідорів безпечним і простим Настав сезон помідорів, і ваш прилавок так і манить вас. Перш ніж почати консервування, ось 3 речі, які ви повинні знати про домашнє консервування помідорів. Поради щодо підкислення та адаптації рецептів консервування томатів. Як безпечно консервувати помідори Як консервувати помідори? Існує багато дезінформації щодо безпечних та найкращих методів консервування. Дізнайтеся, як правильно консервувати помідори на SimplyCanning.com Все про підкислення помідорів. Чи дійсно потрібен лимонний сік? Як безпечно консервувати помідори: трохи підкислення допомагає. Але НАВІЩО? Як консервувати помідори? Існує багато дезінформації щодо безпечних та найкращих методів консервування. Дізнайтеся, як правильно консервувати помідори за посиланням Дізнайтеся більше тут...

Які помідори підходять для консервування?

Мене часто запитують про те, які помідори підходять для консервування. Якщо ви готуєте томатний соус, я раджу використовувати помідори сорту Рома. Вони більш м'ясисті, ніж інші помідори. Вони чудово підходять для консервування у вигляді соусу, сальси, соусу для спагетті, кетчупу тощо. Ще один сорт, який чудово підходить для консервування, - це помідори італійської пасти Марцано.

Щороку я висаджую кілька сортів у нашому саду. Одного разу я посадила кілька жовтих просто для розваги. У мене залишилося трохи місця в саду, і я вирішила спробувати щось новеньке.

Я завжди кладу по одному плодючому помідору черрі та груші, спеціально для моїх хлопчиків. Вони їдять їх свіжими, коли захочуть. Мій син їсть їх прямо з куща. Він любить пастися в кущах помідорів так само, як і в кущах малини... ну, майже так само.

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Callie Howard

Автор Callie Howard