Шерон Інтро: Я використовую багаторазові кришки для консервування, але ніколи не пробувала кришки Harvest Guard. Я знайома з власником цієї компанії, і я вирішила, що вони зроблять хороший продукт... Я не помилилася! Моя помічниця Рейчел отримала кілька кришок і погодилася поділитися з нами своїми думками. Схоже, що поки що вона досягла успіху!

Ця сторінка містить:

  • Що таке кришки для консервування Harvest Guard?
  • Чим відрізняються кришки для консервування Harvest Guard?
  • Плюси та мінуси захисних кришок для збирання врожаю

Після великого дефіциту кришок для консервування у 2020 році моя сім'я подарувала мені на Різдво кілька багаторазових кришок Harvest Guard. Я був радий підготуватися до майбутнього сезону консервування! Одного січневого вікенду я вперше спробував їх, експериментуючи з партією моркви. Ось що я думаю про кришки Harvest Guard.

Примітка: Я отримав ці кришки в подарунок від своєї сім'ї. Цей огляд просто ділиться моїми чесними думками про них на даний момент.

Що таке кришки для консервування Harvest Guard?

Як ви вже знаєте, в більш "традиційна" кришка для консервної банки складається з двох частин: кільця та пласкої кришки з герметиком по краю. Хоча деякі люди повторно використовують традиційні кришки для консервування (і я міг би спокуситися на це в крайньому випадку, якби не було нічого іншого), технічно це не рекомендується. Більшість домашніх консервних банок використовують пласку кришку один раз перед тим, як викинути її.

Кришки Harvest Guard вирішують цю проблему, забезпечуючи систему багаторазових кришок для консервування, які не викидаються після кожного використання.

Кришки Harvest Guard за своєю конструкцією схожі на звичайні консервні кришки. Однак плоска частина кришок Harvest Guard складається з двох частин: куполоподібної пластикової кришки з окремою гумовою ущільнювальною прокладкою (за даними компанії, ці прокладки можна використовувати 6-8 разів, перш ніж їх потрібно буде замінити). Щоб закріпити кришку Harvest Guard на банці, ви використовуєте традиційне металеве кільце (не входить до комплекту).

Чим відрізняються кришки для консервування Harvest Guard?

І кришки Harvest Guard, і звичайні кришки для консервування роблять одне й те саме: вони герметично закривають ваші продукти в банці. Однак є кілька унікальних кроків у використанні кришок Harvest Guard, які відрізняють їх від звичайних кришок для консервування.

Для початку, згідно з інструкцією, необхідно прокип'ятити гумові прокладки у воді безпосередньо перед використанням, щоб розм'якшити гумову суміш.

При закручуванні кришки на банку процес майже такий самий, як і при закручуванні традиційної консервної кришки, за винятком того, що ви НЕ затягуйте кільце так сильно, як при використанні звичайної системи кришок.

Це найбільша відмінність: після того, як банки закінчили обробку, потрібно щільно закрутити кільця, поки банки ще гарячі. Це передбачає використання рукавиць для захисту рук і захоплення гарячих, мокрих банок прямо з банки. Я виявила, що силіконові рукавиці для духовки працюють неймовірно добре (протиковзкі і теплозахисні). Але вони, безумовно, відрізняються від тих, до яких я звикла, так якна цьому етапі не можна торкатися звичайних консервних кришок.

Ще одна відмінність полягає в тому, що кришки Harvest Guard не видають цього звуку при закритті. Я трохи пропустив цю частину. 🙂

Плюси та мінуси захисних кришок для збирання врожаю

Поки що я дуже задоволений своїми багаторазовими кришками для консервування Harvest Guard. З партії з 9 пінтових банок (моя єдина партія, яку я зробив до цього часу) лише одна з них втратила герметичність. Однак у мене є відчуття, що одна банка могла бути тією самою, яка вислизнула з моєї руки і перекинулася, коли я виймав її з консервної банки.

До самої кришки довелося трохи звикнути. Спочатку вона здалася мені не такою надійною, як звичайні кришки. У мене не було жодних причин думати, що вони не надійні; всі інші банки були закриті добре і пройшли тест на підняття кришки, і на момент написання цієї статті кришки залишаються надійними. Це просто відрізнялося від того, до чого я звик. (В інструкції рекомендується перевіряти кришки банокЯ можу сказати, що мені довелося докласти певних зусиль, щоб зняти кришку, коли я відкривав банку, тому тепер я більше впевнений у їхній міцності.

З іншого боку, є й певні плюси!

По-перше, компанія надала зручну ламіновану картку в моєму пакеті, з покроковою інструкцією з використання кришок Harvest Guard. Її було легко виконувати, і вона містила всю необхідну мені інформацію для роботи на кухні.

Другий, вони зроблені в США.

І нарешті, найбільша перевага полягає в тому, що це багаторазові кришки для консервування Harvest Guard стверджує, що гумових прокладок вистачить приблизно на 6-8 використань. Я припускаю, що це, ймовірно, залежить від того, чи використовуєте ви консервну банку під тиском або на водяній бані, а також від того, як довго ви обробляєте банки. Але враховуючи, як важко знайти кришки для консервування в наші дні, це, безумовно, того варте. А коли старі прокладки припадуть пилом, ви можете придбати нові прокладки.(Припускаю, що кришки служать набагато довше).

Щоб дізнатися більше про кришки Harvest Guard, відвідайте їх веб-сайт за посиланням CanningLids.com.

Пов'язані сторінки

Багаторазові кришки для консервування Tattler - ще один варіант на випадок дефіциту кришок для консервування. Мій відгук від SimplyCanning.

Як щодо багаторазових кришок для консервування? Зараз спостерігається дефіцит кришок для консервування. Дізнайтеся, як користуватися цими кришками та про два доступні та рекомендовані бренди.

Звичайні кришки для консервних банок - кришки сьогодні стандартизовані, і не дарма! Знайдіть ресурси про найкращі практики та заходи безпеки при використанні звичайних 2-компонентних кришок для консервування.

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 10/7/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard