Консервування стручкової квасолі - це простий спосіб почати, якщо ви тільки вчитеся консервувати за допомогою консервний балончик під тиском Перш ніж почати, вам потрібно знати, як користуватися скороваркою під тиском.

Мене неодноразово запитували, як консервувати стручкову квасолю в консервна банка на водяній бані але це небезпечний метод. Інструкції з приготування на водяній бані тут немає. Консервування під тиском - єдиний безпечний спосіб консервування стручкової квасолі, тому давайте почнемо саме з нього.

Нижче я додаю повну покрокову інструкцію з консервування під тиском.

Перейти до рецепта

Ця сторінка містить:

 • Консервування стручкової квасолі: розширені покрокові інструкції
 • Консервування стручкової квасолі - холодним чи гарячим способом?
 • Консервування зеленої квасолі гарячим способом
 • Консервування зеленої квасолі в холодному вигляді (також відоме як сира квасоля)
 • Картка рецептів
 • {Відео] Як консервувати стручкову квасолю в півлітрах
 • {ЗАПИТАННЯ} Збирання стручкової квасолі для консервування
 • {Питання} Чи потрібно консервувати зелену квасолю під тиском?
 • {FAQ} Як довго зберігається консервована стручкова квасоля?
 • {Зіпсована стручкова квасоля?
 • Додатково для учасників

Якщо ви новачок у використанні консервних банок під тиском, це консервування під тиском є більш детальна інформація про те, як ним користуватися. Прочитайте покрокову інструкцію про те, як працює автоклав, перш ніж розпочати цей проект.

Якщо ви справді боїтеся скороварки під тиском і не знаєте, як з цим впоратися... перегляньте цю статтю відео майстер-клас Після цього ви будете впевнені в собі і готові почати наповнювати свою комору.

Консервування стручкової квасолі: розширені покрокові інструкції

Вам знадобиться приблизно 14 фунтів квасолі на 7 кварт (або 9 фунтів на 9 пінт).

Консервування стручкової квасолі - холодним чи гарячим способом?

Коли ви консервуєте зелену квасолю, ви можете консервувати її гарячим або холодним способом. Це залежить від того, як ви пакуєте банки. Холодний спосіб іноді називають "сирим способом". Будь ласка, будь ласка, не треба не думайте, що холодний пакет означає, що ви не обробляєте. Найголовніше, що незалежно від того, яким способом ви пакуєте банки, ви все одно повинні використовувати консервний стакан під тиском.

Раніше я завжди пакував свої банки холодним (сирим) способом. Я вважав, що це швидше, а на моїй великій висоті мені потрібен вищий тиск. Оскільки я хотів би готувати квасолю якомога менше (залишаючись при цьому безпечним), я вирішив не бланшувати її перед обробкою. Однак тепер я зазвичай роблю гарячу упаковку. Це дозволяє мені отримати більше в кожну банку. Будь-який метод безпечний. Це ваш вибір.

Консервування зеленої квасолі гарячим способом

Відваріть квасолю за 5 хвилин до консервування. Злийте воду, нещільно розкладіть у банки і залийте чистою киплячою водою, залишивши 1 дюйм над краєм банки. Легко і просто!

Консервування зеленої квасолі в холодному вигляді (також відоме як сира квасоля)

Щільно заповніть банки чистою, сирою квасолею. Попереднє приготування не потрібне. Упакуйте її досить щільно, щоб у банку помістилося якомога більше. Залийте окропом, залишивши 1 дюйм над краєм.

Не забувайте, що холодне консервування - це НЕ водяна баня. Іноді мене запитують, як консервувати стручкову квасолю, і людина насправді має на увазі водяну баню, а не обробку під тиском. Це термінологічна різниця. Холодне консервування просто означає, що квасоля потрапляє в банки сирою (холодною), а не вареною (гарячою). Вона все одно обробляється в консервній банці під тиском.

Який би спосіб пакування ви не обрали, після того, як банки будуть заповнені, вам потрібно буде видалити бульбашки повітря, провівши пластиковим посудом всередині банки між банкою та квасолею. Злегка натисніть, щоб випустити повітря. Я люблю використовувати апельсинову чистку. Ви також можете використовувати пластиковий ніж.

Ймовірно, ви захочете додати консервну сіль у ваші банки: 1/2 ч. л. для пінти або 1 ч. л. для кварти. Сіль насправді необов'язкова. Вона лише для смаку, але я рекомендую її для більшості людей. Якщо ви додасте сіль, вона дійсно посилить смак, тому я завжди додаю її. Але якщо ви намагаєтеся зменшити споживання натрію, ви можете не додавати її.

Після того, як банки наповнені, обов'язково протріть їхні краї, перш ніж накривати кришками і додавати кільця. Край банки має бути чистим, щоб на ньому не залишилося солі або шматочків їжі. заважати пломбі під час обробки.

Сиру пакувальну консервовану стручкову квасолю. Видаляємо бульбашки. Протріть диски дочиста.

Після пакування банок помістіть наповнені банки в консервний балончик під тиском і обробляти їх відповідно до Якщо вам потрібна додаткова інформація про те, як користуватися банкою під тиском, перейдіть за цим посиланням. Як користуватися банкою під тиском. Вам потрібно нагріти банку, провітрити її, а потім обробити належним чином. Крім того, є інструкція, як правильно охолодити банку. Багато деталей!

Не забудьте відрегулюйте з урахуванням висоти над рівнем моря. Час обробки вказано нижче. Пам'ятайте, що це для консервування стручкової квасолі в консервній банці під тиском, а НЕ на водяній бані! (Ну ось, я знову!)

Інші варіанти стручкової квасолі

Ви будете раді дізнатися, що стручкова квасоля може процвітати прямо на вашому городі. Якщо вирощувати її неможливо, я наполегливо рекомендую купувати її на місцевому ринку, щоб отримати найсвіжіший досвід. І не хвилюйтеся, якщо у вас немає консервної банки. Є й інші способи зберегти цей урожай. Дізнайтеся більше про консервування, дегідратацію, маринування або заморожування, щоб зберегти стручкову квасолю смачною протягом усього рокукруглий.

Картка рецептів

Консервування стручкової квасолі

Консервувати стручкову квасолю в домашніх умовах легко за допомогою консервної банки під тиском. Вам знадобиться близько 14 фунтів квасолі на 7 літрів банки. Роздрукувати рецепт

Обладнання

 • Манометр
 • Великий горщик
 • Банки для консервування
 • Кришки та кільця для консервування
 • Воронка, підйомник для банок, підйомник для кришок, бульбашковий інструмент
 • Ківш.

Інгредієнти

 • 14 фунтів стручкової квасолі
 • Консервна сіль за бажанням

Інструкція

 • Почніть з підготовки банок і підігріву води в банці. Коли банки будуть готові до обробки, вода в банці має бути гарячою, але не киплячою. Якщо ви не знайомі з консервуванням під тиском, ознайомтеся з цією статтею, де ви знайдете повну інструкцію з консервування під тиском. Вона містить більш детальну інформацію та покрокові інструкції про те, як працюють консервні банки під тиском.

Для сирої упаковки

 • Промити квасолю в холодній воді. Нарізати квасолю до потрібного розміру.
 • Додайте в банки консервну сіль (1/2 ч. л. для пінти, 1 ч. л. для кварти). Щільно укладіть квасолю в банки.
 • Наповніть банку чистим окропом, залишивши 1 дюйм вільного простору.
 • Видаліть бульбашки, протріть ободок і встановіть на ущільнювач і кільце.
 • Помістіть банку в теплу консервну банку. Продовжуйте заповнювати всі банки.
 • Обробляйте в консервній банці під тиском відповідно до наведених нижче інструкцій.

Для гарячого пакета

 • Промити квасолю в холодній воді та нарізати до потрібного розміру.
 • У каструлю з киплячою водою висипаємо квасолю, варимо 5 хвилин.
 • Додайте в банку консервну сіль (1/2 ч. л. для пінти, 1 ч. л. для кварти).
 • Нещільно укласти квасолю в банку (не здавлюючи).
 • Залийте чистою киплячою водою, залишивши 1 дюйм над поверхнею.
 • Видаліть бульбашки, протріть ободи і встановіть на ущільнювач і кільце.
 • Помістіть банку в теплу консервну банку. Продовжуйте заповнювати всі банки.
 • Обробляйте в консервній банці під тиском відповідно до інструкцій. Час обробки вказано нижче. Обов'язково враховуйте висоту над рівнем моря.

Примітки

Обробка за допомогою зварювального апарату під тиском Помістіть банки в теплу банку. Продовжуйте заповнювати всі банки, поміщаючи їх у підготовлену гарячу банку. Покладіть кришку на банку, залишивши вантажі. Доведіть до кипіння. Слідкуйте, щоб пара почала виходити з вентиляційної труби в кришці. Дайте парі "виходити" протягом 10 хвилин, а потім покладіть вантажі. Використовуйте відповідні вантажі для вашої висоти над рівнем моря (див. таблицю нижче) Це коли почнеться тиск.Коли тиск досягне необхідного для вашої висоти над рівнем моря (див. таблицю нижче), саме тоді почнеться відлік часу. Обробляйте протягом усього зазначеного часу, регулюючи нагрівання за необхідності, щоб підтримувати правильний тиск протягом усього часу. Коли час обробки завершиться, вимкніть нагрівання. Не знімайте поки що вантажі. Дайте консервній банці спокійно стояти, поки тиск не повернеться доне намагайтеся прискорити процес охолодження. зніміть вантаж і почекайте 5 хвилин. відкрийте кришку, щоб дати парі вийти (обережно, щоб вона не потрапила на обличчя або руки!). залиште кришку зверху банки злегка прочиненою і почекайте 5 хвилин. зніміть кришку з банки і вийміть банки (за бажанням ви можете почекати ще 5 хвилин, якщо вміст булькає так сильно, що цеПоставити банки на відстані кількох сантиметрів одна від одної на товстий рушник і дати їм охолонути до кімнатної температури. Рекомендується 12 годин. Коли банки охолонуть, зняти металеві стрічки, перевірити герметичність і зберігати банки в темному прохолодному місці. Інструкції з обробки (сира упаковка або гаряча упаковка) Обробляйте пінти протягом 20 хвилин або кварти протягом 25 хвилин, з урахуванням висоти над рівнем моря. Регулювання висоти для манометра Висота - Циферблат - Зважений манометр 0-1,000 футів - 11 фунтів - 10 фунтів 1,001-2,000 футів - 11 фунтів - 15 фунтів 2,001-4,000 футів - 12 фунтів - 15 фунтів 4,001-6,000 футів - 13 фунтів - 15 фунтів 6,001-8,000 футів - 14 фунтів - 15 фунтів 8,001-10,000 футів - 15 фунтів Адаптовано з: Національний центр домашнього консервування продуктів харчування, Дорадництво штату Колорадо

Останнє оновлення: 5/27/2021
Callie Howard

Автор Callie Howard