Зневоднення фруктів, таких як: яблука, абрикоси, полуниця та ін. Сушіння дає вам здорові закуски, які легко зберігати. Персики та груші - найкращі!!!

Я давно консервую, але мушу визнати, що.... зневоднення їжі має певні переваги.

Зневоднена їжа в невеликих контейнерах не поступається домашнім консервам у плані економії місця. Крім того, зневоднені фрукти - це швидкі легкі закуски, які можна взяти з собою на прогулянку. Киньте їх у пакет із застібкою-блискавкою, і ви готові до подорожі.

Поради та підказки щодо зневоднення фруктів

  • Деякі фрукти будуть шкірястими після сушіння, а деякі - більш хрусткими.
  • Наріжте фрукти рівномірно, щоб сприяти рівномірному висиханню.
  • Час сушіння може варіюватися від 4 годин до 14 годин. Кісточкові фрукти, такі як вишні та абрикоси, сушаться найдовше, іноді до 24 годин!

Основні етапи зневоднення фруктів:

  • Нарізати фрукти невеликими шматочками.
  • При необхідності збризніть лимонним соком, щоб запобігти підрум'яненню.
  • Викласти на підноси в один шар.
  • Переконайтеся, що повітря циркулює навколо окремих частин.
  • Процес сушіння може відбуватися за допомогою дегідратора, на сонці та повітрі або в духовці.

Попередня обробка при зневодненні

Деякі фрукти, такі як яблука, персики, груші, навіть абрикоси, будуть сушитися з більш приємним кольором, якщо ви попередньо обробите їх перед сушінням. Найпростіший спосіб зробити це - занурити у водну суміш з лимонним соком.

Хороше співвідношення - 1 склянка лимонного або лаймового соку на 1 кварту води. Це не точна вимога. Я бачив, як деякі люди використовують лимонний сік повної концентрації або половину і половину. Це лише особисті переваги щодо того, скільки ви використовуєте. Ви не хочете розбавляти лимонний сік занадто сильно, інакше це не запобіжить підрум'яненню. Ці фрукти все одно можуть трохи підрум'янитися... але це буде менше, ніж без попередньої обробки.

Наріжте фрукти, наприклад, яблука або груші, прямо в попередню обробку. Дайте просочитися протягом 5 хвилин, злийте воду і розкладіть на тарілки.

Персики та абрикоси можна розрізати навпіл, очистити від кісточок, а потім "вивернути навиворіт". Притисніть шкіркою до себе так, щоб фруктова сторона витиснулася, а м'якоть стала більш відкритою для повітряного потоку.

Питання про зневоднення фруктів:

Питання: Яка найкраща тривалість і час для зневоднення абрикосів?! Я зробив дві партії, перша вийшла як чіпси, і вони покривали тарілки, і це було 16 годин

Друга партія покривала не так щільно, і через 10 годин вони майже згоріли.

Відповідь: Важко назвати точний час для зневоднення. Все залежить від вологості та температури, при якій ви зневоднюєте. Моя остання партія абрикосів була у мене більше 20 годин. У мене великий дегідратор, тому це може бути розмір моєї партії. Вам просто потрібно встановити його на менший час, ніж ви думаєте, і перевірити їх. Якщо ваші фрукти виглядають підгорілими, спробуйте зменшити вогонь. Я знаю, що я зменшував вогонь для своїхі їм пощастило набагато більше.

Температура, при якій ви зневоднюєте фрукти, зазвичай становить 125-135 градусів. Особисто мені подобається нижча температура, тому я використовую близько 125 градусів. Ви також можете запустити процес сушіння, використовуючи вищу температуру протягом години-двох, а потім знизити її до більш м'якої для завершення.

Однак не починайте занадто високо, інакше ви можете отримати затвердіння оболонки. Це коли зовнішня частина фрукта висихає дуже швидко і в кінцевому підсумку герметично закриває внутрішню. Це призведе до того, що час сушіння буде ще більшим.

Вишня - це фрукт, який корисно сушити при більш високій температурі, а потім знизити температуру до кінця. Вона сушиться дуууже довго.

Нижче наведено приблизний час зневоднення продуктів у дегідраторі. Фактичний час сушіння залежить від розміру шматочків, температури і навіть вологості. Ви можете помітити, що це дуже загальні рекомендації.

Тип їжі Як підготуватися Приблизний час висихання Примітки
Як сушити яблука Яблука нарізати шматочками по 1/4 дюйма. Попередньо очистити від шкірки за бажанням. 6 - 10 годин при 125 градусах Яблука можна посипати цукром з корицею, щоб отримати веселу закуску.
Сушіння абрикосів Розріжте навпіл, видаліть кісточку і вичавіть навиворіт. 6-12 годин при 135 градусах. Абрикоси повинні бути стиглими і трохи м'якими, але не зеленими.
Сушіння полуниці Вимити, видалити серцевину, нарізати шматочками по 1/4 дюйма, розкласти на підноси. 4-6 годин при 125 градусах. Полуниця, мабуть, найпростіший і найшвидший фрукт для сушіння.
Як сушити вишню Розрізати навпіл, видалити кісточки та викласти на таці Сушити при 165 протягом 2-3 годин, потім при 135 до шкірястості. Текстура буде нагадувати родзинки. Вишні дуже довго сушаться, я не впевнений, що це економічно вигідно, але вони дуже смачні!
Як сушити персики та груші Груші повинні бути стиглими, але не м'якими. Очистіть від шкірки, видаліть серцевину або кісточку і наріжте на чверті або 6-ті частини. Обробіть, щоб запобігти зарум'яненню. 6-12 годин при 125 градусах. Персики та груші - мої улюблені зневоднені фрукти.

Пов'язані сторінки

Рецепт фруктової шкіри: як приготувати домашні фруктові рулети

Цей рецепт фруктової шкіри не складний у приготуванні, але дуже смачний і дозволяє уникнути надлишку цукру та барвників, які містяться в магазинних фруктових рулетиках!

Зневоднення помідорів у харчовому дегідраторі

Зневоднення помідорів, як висушити помідори в харчовому дегідраторі.

Зневоднення кукурудзи, Зробіть власну сушену солодку кукурудзу

Зневоднення кукурудзи, покрокові інструкції для створення власної сушеної солодкої кукурудзи.

Закріпіть це, щоб знайти пізніше!

Callie Howard

Автор Callie Howard