Варення з кісточкових фруктів

З Шерон Петерсон

Варення з кісточкових фруктів.... Також відоме як персиковий нектариновий сливовий джем.

Днями мені подарували кілька мішків фруктів. 6 персиків, 6 нектаринів і мішок слив. У нас вже були яблука, банани, ананаси, помідори і дуже повний холодильник. Фрукти перезрівали, тож я знав, що треба було швидко їх використати. Варення - це завжди хороша ідея!

У мене не було достатньо жодного з них, щоб зробити повну партію джему, тому я поєднав те, що мав, і вах-лах... джем з кісточкових фруктів.

Після того, як моя сім'я з'їла все, що хотіла.... я використала близько 4 персиків, 4 нектаринів і 7 слив. Достатньо для 7 склянок фруктів. Переглянувши деякі інші мої рецепти варення, я вирішила взяти 3 склянки цукру. Щоб зберегти гарний колір, я додала 3 ст. л. лимонного соку.

Оскільки цього разу це було моє власне творіння, я не знала, чи буде достатньо пектину для гарного застигання, але вирішила, що якщо не вийде, я просто назву його .... сиропом з кісточкових фруктів! Сироп також завжди хороший варіант!

Не бійтеся, все вийшло чудово. Варення буде. 🙂

Приготуватися

Приготуватися

Зберіть усе необхідне для консервування

 • консервна банка на водяній бані
 • банки для консервування
 • кришки та кільця для консервування
 • підйомник для банок і лійка для консервування
 • велика каструля або бланшер
 • чаші
 • великі ложки
 • гострий ніж
 • рушники та серветки для посуду

Інгредієнти

 • 7 склянок нарізаних персиків, слив та нектаринів.
 • 3 склянки цукру
 • 3 ст. л. лимонного соку.

Почніть з підготовки банок та підігріву води у вашій консервній банці.

(див. Консервування на водяній бані для отримання повних інструкцій)

Персики та нектарини - очистіть від шкірки, зніміть кісточку і крупно наріжте. Я просто почистила ножем, оскільки фруктів було не так багато і вони були дуже стиглими і легко чистилися. Ви можете бланшувати і знімати шкірку таким чином. Дивіться мою сторінку про консервування персиків для отримання інструкцій щодо як почистити персики .

Сливи - я використовувала кухонний комбайн, щоб подрібнити сливи. Я не була впевнена, що вони розпадуться і розімнуться так само легко, як персики і нектарини. Тому вирішила спочатку подрібнити їх. Коли ви будете це робити, переконайтеся, що ви тільки подрібнюєте їх. Не розріджуйте. Вам просто потрібно, щоб вони були дрібно нарізані.

З'єднати все у великій каструлі і довести до кипіння. Часто помішувати.

Якщо потрібно, використовуйте картопляне пюре, щоб розім'яти фрукти.

Порада: якщо варення "майже готове", не залишайте його "на хвилину". Воно підгорить. Запитайте мене, звідки я знаю.

Варіть близько 20 хвилин, постійно помішуючи. Коли загусне, перевірте температуру. Намагайтеся довести до 200 градусів. Це хороша температура застигання.

Коли джем буде готовий, наповніть банки, залишаючи приблизно ¼ дюйма вільного простору. Закрийте кришками та кільцями для консервування. Бовтанки - це бомба! (бомба - вираз захоплення мого сина)

Рожеві кришки були обмеженим тиражем і більше не випускаються. Але білі кришки з брязкальцями все ще можна придбати. Перевірте місцеві магазини Ace та інші місця, де продають приладдя для консервування. Amazon також завжди є хорошим варіантом. 🙂 Ось мій огляд кришечок для таттлеру.

Час сповіді: Якщо джем злегка підгорів, намажте його тостом і спробуйте на смак. Якщо на смак джем не здається підгорілим, наповнюйте банки і продовжуйте, як зазвичай. Не зішкрябуйте дно.

Позначте банки таким чином, щоб НЕ дарувати їх як подарунки. Просто на випадок, якщо там будуть плавати маленькі шматочки пригорілого, але не дуже смачного пригорілого варення. Дійсно, просто зробіть це.... Я так і зробила. Шшшшшшшш.

Процес

1/2 пінти або пінти

обробляйте протягом 10 хвилин, якщо ви перебуваєте на висоті нижче 6000 футів над рівнем моря.

15 хвилин, якщо ви знаходитесь на висоті понад 6000 футів.

Подавайте з млинцями. Ням-ням!

Можливо, вам сподобається ось це...

Покажчик рецептів джемів та желе Начинка для персикового пирога

Головна ' Більше рецептів варення та желе ' Персиково-нектариново-сливовий джем

Callie Howard

Автор Callie Howard