Ти кидаєш виклик огіркам? Я кидав. Я повністю визнаю, що мариновані огірки - це виклик для мене. Насправді, я не робив маринований кріп багато років. Це сталося внаслідок невдалого досвіду.

Це мої хрусткі огірочки ПІСЛЯ того, як я придумав, як це зробити.

(веселий танець!)

Я приготувала маринований кріп, використовуючи рецепт маринованих огірків з Куля Синя Книга Вони були смачні, але м'які і мокрі. Моя сім'я не хотіла їх їсти, а банкам було півтора року. Вони не були зіпсовані, і я могла б зберігати їх довше, але я зрозуміла, що їх ніколи не з'їдять, і викинула їх.

Я поклявся більше ніколи не робити соління. Уся праця пішла на вітер, а точніше - курям. Курям вони дуже сподобалися!

Ось кілька порад, які я виявив, щоб зберегти соління кропу хрусткий.

Ця сторінка містить:

  • Процес низькотемпературної пастеризації
  • Більше порад щодо хрустких маринованих огірків з кропом

Процес низькотемпературної пастеризації (що це таке?)

Я не хочу завжди розраховувати на те, що мариновані огірочки завжди будуть під рукою (ця самодостатня частина мене глибоко вкоренилася!).

Я знайшов своє рішення! Я навчився консервувати огірки за низькотемпературною технологією, яку побачив на сайті Національного центру домашнього консервування продуктів харчування, і це працює для мене.

Ця назва звучить технічно, але це зовсім не складно. По суті, це менший вогонь і довший час. Так, це перевірений метод, ваші огірочки будуть належним чином збережені і готові до зберігання на полиці.

Хитрість цього рецепта маринованих огірків полягає в тому, що він використовує нижчу температуру. Застереження полягає в тому, що ви повинні ретельно стежити за температурою.

Якщо ви хочете це зробити, використовуйте термометр і ретельно розраховуйте час. Крім того, використовуйте цей метод обробки ТІЛЬКИ з перевіреним рецептом, який спеціально передбачає низькотемпературну пастеризацію.

Ось тут рецепт соління і вказівки, які я використовував.

Знаєте що? Це спрацювало. Тепер я з радістю наповнюю свої банки і отримую гарні, хрусткі огірочки з кропу. Я щаслива. Моя сім'я щаслива! Спробуйте і ви!

Як провести низькотемпературну пастеризацію та отримати хрусткі огірочки з кропу.

Не забувайте користуватися термометром і уважно стежити за часом. І пам'ятайте, використовуйте його лише з рецептами маринадів, в яких чітко вказано, що вони сумісні з цим методом.

Підготуйте консервну банку, наполовину наповнену теплою водою, приблизно 120-140 градусів за Цельсієм. Також підготуйте чайник або іншу посудину з гарячою водою.

Помістіть наповнені банки в наполовину заповнену консервну банку. Тепер додайте гарячої води на 1 дюйм вище верху банок. Увімкніть плиту і нагрійте воду до 180-185 градусів. Це не зовсім кипляча вода, тому не чекайте, що вона закипить.

Використовуйте свій термометр і переконайтеся, що температура підтримується протягом 30 хвилин. Це довше, ніж час, зазначений у звичайній інструкції. водяна баня І дуже важливо використовувати термометр. Не вгадуйте, це термометр, яким я користуюся.

Коли 30 хвилин закінчаться, вимкніть вогонь і поставте банки на стіл для охолодження. Перевірте герметичність після того, як банки повністю охолонуть. Я зазвичай залишаю свої до наступного дня і перевіряю, етикетую і зберігати їх.

Інші поради, як уникнути мокрих маринованих кропових огірків

Окрім низькотемпературного процесу, є й інші способи, які допоможуть отримати хрусткі мариновані огірочки.

Огірки вибирайте невеликі.

Я використовую огірки розміром приблизно з великий палець. Знаєте, кріп, який можна купити в магазині. Саме його ми любимо. Не обов'язково робити такі маленькі. Але не дозволяйте огіркам стати великими і насіннєвими. Якщо ви пропустили кілька на рослині (таке трапляється), просто збережіть перерослі огірки для смакування.

Відріжте кінчик огірка з квіткою.

Одразу ж відріжте кінчик огірка з квіткою. Ця квітка містить ферменти, які запускають процес розкладання огірка, коли його збирають. Відрізавши невеликий шматочок, ви сповільнюєте цей процес. Таким чином, ви .... більше хрумкоту.

Насправді я просто беру з собою в сад маленький ніж і зрізаю кінчики під час збору врожаю. Ви можете просто зібрати врожай, принести огірки і зрізати всі кінчики. Але не кладіть їх у холодильник на потім. Чим раніше, тим краще.

Хрусткі кропові огірочки з маринованими хрусткими шматочками.

Я успішно використовую продукт під назвою Pickle Crisp. Це гранули, які ви додаєте в кожну банку. Приємно те, що ви можете використовувати його і для інших овочевих солінь.

Випускається компанією Ball, її зазвичай можна знайти там, де ви купуєте приладдя для консервування.

Мариновані огірочки хрусткі можна знайти на Amazon тут.

Обережно, вода!

Коли я поділився цією статтею на своїй сторінці у Facebook, кілька людей прокоментували, що різні типи води впливають на текстуру маринованого кропу.

"Я ніколи не обривав кінці квіток, з ними все гаразд. Я не довів це, але іноді мені здається, що виною всьому очищена вода з-під крана. У мене були кращі результати, коли я використовував воду з приватної свердловини. Просто думка!" -Кеті С.

" Так, вода дійсно має значення. Коли моя мама робила соління, вона просила мене приносити їй воду з мого колодязя. Вона казала, що це має значення". -Сенді Л.

"Хороша вода дуже важлива. Я не знаю, чи хлор і фтор є проблемою при маринуванні, але це має сенс. У мене були проблеми при приготуванні желе і використанні води зворотного осмосу. Я зробив сироп замість желе. Я перейшов на використання просто фільтрованої води з торгового автомата замість машини зворотного осмосу і більше не робив сироп". -Сі Бі.

"Кеті, якщо ви живете в місцевості з великою кількістю вапняку, колодязна вода містить багато мінералів, включаючи кальцій - Ви замочуєте огірки у вапняній воді, щоб вони залишалися твердими. Вапно - це вапняк, який нагрівають, а потім розбавляють водою... так що я бачу, як краще працюватиме колодязна вода". -Роберт В.

Додайте в банку виноградний листок.

Але ви можете додати невеликий виноградний листок у ваші банки. У листі є "дубильні речовини", які допомагають зберегти хрускіт. Знову ж таки, це пов'язано з ферментами. Я читала, що якщо ви видалите кінець цвітіння, вам не потрібно додавати виноградне листя. Я завжди видаляю кінець цвітіння, але ніколи не пробувала виноградне листя.

Огірки з льодом

Деякі рецепти передбачають покриття огірків льодом або замочування у крижаній воді. Іноді з додаванням солоної води. Це також допоможе огіркам стати твердішими.

Пов'язані сторінки

Рецепт маринованих огірків

Втомилися від мокрих маринованих огірків? Цей простий рецепт маринованого кропу дає хрусткі огірочки... нарешті! Дізнайтеся, як це зробити, на SimplyCanning.com

Квасоля кріп

Квасоля кропу (також відома як маринована квасоля) додасть вам трохи різноманітності в комору. Дізнайтеся, як приготувати і зберегти квасолю кропу з цього рецепта.

Рецепти маринованих огірків

Кисле середовище при маринуванні запобігає розмноженню бактерій і, таким чином, робить продукти безпечними для консервування на водяній бані. Знайдіть рецепти маринування для різних овочів тут!

Збережіть це на потім

Джерело: Національний центр домашнього консервування продуктів харчування

Сторінка востаннє оновлена: 5/1/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard