Контейнери для зберігання харчових продуктів важливі для тих, хто хоче розпочати програму безпечного зберігання харчових продуктів.

Рекомендації щодо того, які типи контейнерів є безпечними і як їх можна використовувати. До довгострокового зберігання продуктів харчування висуваються інші вимоги, ніж до короткострокового. Нижче я перелічу деякі варіанти, а також надам плюси і мінуси кожного з них та ідеальну ситуацію для їх використання.

Роз'яснення....

Ця сторінка присвячена зберіганню сухих продуктів, а не "консервації" в пластику. Якщо ви консервуєте стручкову квасолю, персики або інші свіжі продукти, скляні банки - єдиний вихід. НЕ намагайтеся переробляти в пластикових контейнерах.

Харчові контейнери для короткострокового зберігання

Пластикові пляшки Pete

Мені подобається ідея переробки. Я віддаю перевагу склу, а не пластику, але так багато їжі продається в пластикових пляшках, які можна використовувати повторно. Пластик має свої переваги - він легкий і портативний. Не треба турбуватися про те, що він може розбитися.

Я б не радив використовувати контейнери для молока, пластик набагато тонший і не буде довговічним. Зберігайте їжу тільки в пластику, який спочатку використовувався для харчових продуктів! Не використовуйте нехарчові контейнери.

Вони чудово підходять для бобів, рису, сухого молока. Сушіть речі, які ви регулярно використовуєте.

Зберігати предмети в цих типах пластику можна лише на короткий термін.

Пам'ятайте, що будь-які контейнери для зберігання харчових продуктів повинні бути безпечними для харчових продуктів. Якщо в них були продукти з магазину, вони повинні бути харчовими. Якщо ж вони прийшли з будівельного магазину, вони, швидше за все, не є харчовими.

Я читала, що пластикові контейнери можна використовувати з поглиначами кисню для тривалого зберігання (10-20 років). Це повинні бути контейнери з ПЕТ або ПЕТ (поліетилентерефталат). Але у мене є сумніви, тому що я також читала, що будь-який пластик з часом буде пропускати повітря. Вони не є по-справжньому герметичними.

У мене немає 20 років, щоб перевірити теорію, тому я обмежуся коротким терміном з цими переробленими контейнерами. Я не хочу відкривати ці контейнери по дорозі і знаходити несвіжу, неякісну їжу.

Як би ви не вирішили їх використовувати, ці перероблені пляшки вам знадобляться;

  • Ретельно вимити.
  • Ретельно висушити. Це дуже важливо! Волога зіпсує їжу.
  • Зберігати в місці, вільному від гризунів. Гризуни прогризуть пластик наскрізь.

Пластикові відра

Ось ще одна сфера, де ви можете використовувати перероблений пластик. Завітайте до місцевої пекарні або відділу хлібобулочних виробів у продуктовому магазині. Запитайте, чи є у них порожні відра. Використовуйте їх знову для короткострокового або середньострокового зберігання.

Кришки на відрах іноді погано закриваються. Я б не довіряв їм надовго. Але цукор, пшениця, овес та інші зернові зберігатимуться добре протягом року і більше.

Ще одна перевага - це розмір. Відра для випічки, які я купую, об'ємом 3 галони. Вони набагато легші, ніж відра об'ємом 5 галонів. Якщо вам потрібно буде переносити їх, це буде НАБАГАТО легше для вашої спини. Щодо мене, то мені подобаються менші розміри.

Відра чудово підходять для безлічі застосувань. Ми носили в них курячий корм, воду, гравій, фарбу, бруд. У них можна зберігати іграшки або непродовольчі товари. Якщо ви запасаєтесь милом або миючими засобами, вони також можуть стати в нагоді.

Раніше я міг отримати ці відра безкоштовно, але я думаю, що багато людей усвідомили їхню цінність, а магазини зрозуміли, що вони можуть повернути собі трохи грошей на них. Останній раз, коли я перевіряв наш місцевий магазин, вони просили 2 долари за відро (насправді це було кілька років тому, так що навіть це могло змінитися.) Ви не дізнаєтеся, поки не запитаєте!

Скляні банки

Б'юся об заклад, ви здогадуєтеся, що я збираюся запропонувати! Так, банки для консервування. Кварти, галони, півгалони. Вони всі є чудовими контейнерами для зберігання.

Це гарне місце для використання неконсервних банок, які ви, можливо, зберегли. Перероблені скляні банки з-під солінь або майонезу.

Використання скляної тари має певні ризики. В основному... вона б'ється. Якби стався землетрус або вам потрібно було б швидко переїхати. Скло було б не дуже корисним. Але для повсякденного зберігання сухих продуктів вони зручні.

Харчові контейнери для тривалого зберігання

У безкисневому середовищі продукти зберігаються довше. Якщо ви збираєтеся інвестувати в довгострокове зберігання, ви можете бути впевнені, що вони будуть в порядку, коли вам знадобляться. Не забудьте добре упакувати їх.

Майларовий мішок або фольговані пакети

Для довготривалого зберігання сипучих продуктів у відрах у вас є два варіанти. Використовуйте перероблені відра, які я описав вище, але додайте фольговані пакети. Фольговані пакети не пропускатимуть кисень і зроблять продукти безпечними протягом тривалого часу.

Або придбайте відра для тривалого зберігання. Деякі люди додають до них ще й вкладиш з фольги. Пам'ятайте, що хоча пластик здається киснестійким, я читав, що він може з часом дозволити кисню просочуватися до ваших продуктів.

Думаємо про домашнє зберігання продуктів харчування

Останній контейнер для зберігання продуктів, про який я хотів би вам розповісти, - це банка під номером 10.

Вони герметичні. Використання поглиначів кисню запобігає зараженню комахами і зберігає ваші продукти свіжими на довгі роки. Вони також захищені від гризунів! Маленькі і легкі в обігу, що робить їх дуже зручними.

Вони схожі на бляшанки для кави, але виготовлені таким чином, що ви можете запечатати їх самостійно в домашніх умовах за допомогою відповідного обладнання.

Це часто називають сухим консервуванням. Ось покрокові інструкції щодо методу сухого консервування.

Більше про домашнє зберігання продуктів харчування

Домашнє зберігання продуктів харчування Чому я подумав про розробку домашнього плану зберігання продуктів? Тому що я люблю, коли моя сім'я дивиться на мене, як на божевільного... Жартую! Насправді є вагомі причини, щоб бути готовим до цього.

Надзвичайна продовольча допомога Короткострокове та довгострокове зберігання продуктів. Намагаєшся зрозуміти, з чого почати? Коли я нарешті зрозумів, що потрібно планувати довгострокове та короткострокове зберігання... це врятувало багато клітин мозку. Набагато простіше розкласти все по поличках.

Контейнери для зберігання харчових продуктів Обговорення варіантів контейнерів, в яких можна все це зберігати. Найголовніше... вони ПОВИННІ бути харчовими.

Сторінка востаннє оновлена: 27.10.2020

Callie Howard

Автор Callie Howard