Сьогоднішнє питання чату стосується консервування квасолі пінто. Привіт! Мене звуть Шерон Петерсон, і я з сайту "Просто консервування", де ви можете знайти навчальні посібники з домашнього консервування, поради, підказки, рецепти та онлайн-класи. Приєднуйтесь до мене, і я допоможу вам наповнити вашу комору.

Транскрипт відео - відредаговано для більшої ясності

Сьогоднішнє запитання до чату про консервування надійшло з моєї поштової скриньки. Воно від Таммі з Арканзасу, і вона пише, "Я консервую сушену квасолю Пінто. Я розумію все про замочування, промивання, а потім варіння квасолі 30 хвилин. Але я не змогла знайти точну мірку, скільки квасолі поміщається в кожну банку. Якщо залити квасолю доверху, чи не розбухне вона, як під час варіння? У мене є подруга, яка відміряє 1/2 склянки сухої квасолі на пінту, а потім заливає гарячою водою до 1 дюйма простору. Але я хотіла б зробити так, щобтвій метод". Я радий це чути! "Чи можете ви дати мені точну мірку, скільки квасолі покласти в п'ятилітрові банки, а потім залити рідиною для приготування? Я збираюся консервувати вранці, і хочу бути впевненою, що роблю все правильно".

Ваш друг кладе суху квасолю в банку, додає гарячу воду, а потім обробляє її. Квасоля вариться в самій банці у скороварці. Багато людей так роблять. Просто потрібно знати, що це не перевірений метод.

Коли вони тестували методи, час і тиск для Пінто або будь-якої іншої сушеної квасолі, вони тестували її з частково звареною квасолею. Текстура буде іншою. Щільність квасолі буде іншою. Ви не можете використовувати ці перевірені інструкції з сушеною квасолею. Це не було перевірено. Я радий чути, що ви збираєтеся попередньо замочити і почати з частково звареної квасолі.Це мій перший пункт.

Консервування квасолі Пінто: чи розбухає квасоля під час консервування?

По-друге, ви маєте рацію, квасоля має тенденцію трохи розбухати в банці. Навіть якщо ви попередньо замочили і відварили її, вона має тенденцію трохи розбухати. Переконайтеся, що ви заповнюєте банку до належного рівня горлечка.

Запас висоти - це відстань між кришкою і продуктами в банці. Це не банка з квасолею, тому що у мене на полиці її не було, але це банка з желе. Запас висоти - це відстань між кришкою і рівнем продуктів у банці. У випадку з квасолею запас висоти становить 1 дюйм.

Спочатку покладіть квасолю в банку. Оскільки квасоля має тенденцію до набухання, я залишу 2-дюймовий зазор, або навіть трохи більше. Я досить щедро залишаю цей зазор, коли роблю квасолю, тому що вона має тенденцію до набухання. Просто так мені більше щастить.

Однак переконайтеся, що ваша рідина знаходиться на висоті 2 дюймів над поверхнею. Квасоля має бути на висоті 2 дюймів, а вода - вище, до 1 дюйма над поверхнею. Саме так я і зробив, і це дало мені гарні результати.

Сподіваюся, це було корисно. Радий чути, що ви не починаєте з сушеної квасолі, що ви збираєтеся попередньо замочити і попередньо відварити квасолю. Це ідеальний спосіб зробити це.

Гарного вам дня. Побачимося на наступному чаті з консервування. Поговоримо пізніше.

Пов'язані сторінки:

Бажаєте отримувати сповіщення, коли з'являться нові чати про консервування?

Більше чатів про консервування

Поширені запитання щодо консервування курячого бульйону: надлишок жиру

Отже, я консервую курячий бульйон. Як видалити жир? Скільки його занадто багато? Що робити із зайвим? SimplyCanning.com відповідає на ці поширені запитання.

All American Canner: Чому моя консервна банка випускає пару?

Раптом ви помітили, що з вашої консервної банки All American Canner витікає пара навколо кришки? Це поширена проблема. Дізнайтеся, що з нею можна зробити, на сайті SimplyCanning.com

Використання кантувача під тиском як кантувача для водяної бані

Використання кантувача під тиском як кантувача для водяної бані

Сторінка востаннє оновлена: 7/9/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard