Хороша новина: так! Консервування кабачків можливе за допомогою правильних методів консервування. Як консервувати як літні, так і зимові кабачки. Від кабачків до гарбузів, дізнайтеся про безпечні методи консервування та про те, які види кабачків найкраще для цього підходять .

Зміст

 • Чи можна консервувати патисони?
 • Види патисонів
 • Як консервувати кабачки
 • Чому ми не можемо готувати звичайні літні патисони, як цукіні?
 • Мариновані літні патисони
 • Консервування гарбузового пюре
 • А як щодо маринованого гарбуза?
 • Список рецептів консервування кабачків Літні та зимові варіанти кабачків.
 • Інші способи консервування патисонів
 • Часті запитання.

Чи можна консервувати патисони?

Так, патисони можна консервувати, але є певні міркування.

Патисони (літні або зимові) є продуктом з низьким вмістом кислоти, а це означає, що їх потрібно переробляти в консервних банках під тиском. Через рівень кислотності ботулізм викликає занепокоєння, і консервування під тиском є єдиним способом зменшити цей ризик.

Використання методу водяної бані не створює того тепла, яке створює скороварка. Навіть якщо ви кип'ятите годинами. Кипляча вода не досягає тієї ж температури. Низькокислотні продукти слід обробляти в скороварці під тиском.

Хороші новини!

Іноді для обробки кабачків можна використовувати водяну баню. Зокрема, літні кабачки можна маринувати, не використовуючи консервну банку під тиском (див. список рецептів внизу цієї сторінки).

Це не складно, потрібно лише зробити додатковий крок.

Сквош - це термін, який використовується для позначення двох різних видів.

Існують зимові патисони, такі як гарбуз або мускатний горіх.

Ці патисони - тверді плоди, які дозрівають пізно восени і добре зберігаються. У них тверда шкірка, а м'якоть міцніша, ніж у літніх патисонів. Зимові патисони можна консервувати кубиками. Їх не слід перетирати для консервування.

Існують літні патисони, такі як кабачки або жовті патисони.

Літні патисони збирають на початку літа. У них тонка шкірка, а м'якоть ніжна і м'якша. Літні патисони підходять тільки для маринування. Їх не слід консервувати звичайним способом. З них також можна зробити солодкий штучний ананас.

Перейдіть до списку рецептів консервування кабачків. Рецепти як для літніх, так і для зимових кабачків.

Як консервувати кабачки

 • Зимові патисони, такі як гарбуз або масляний горіх, підходять для консервування звичайними 1-дюймовими кубиками. Їх можна консервувати в квартових або піннтових банках.
 • Літні кабачки, такі як цукіні або жовті патисони, підходять для маринування або приготування соусу. З шматочків цукіні або жовтих патисонів можна приготувати мариновані кабачки "Хліб з маслом".
 • Літні кабачки не слід консервувати простими, якщо тільки вони не входять до складу спеціально перевіреного рецепту. Наприклад, у мене є перевірений спосіб консервування кабачків у томатному соусі.
 • У перевіреному рецепті приправи можна замінити огірки на цукіні або літні патисони. Смак або текстура можуть дещо відрізнятися.

Чому ми не можемо їсти звичайні літні кабачки або цукіні?

Раніше існували способи консервування кабачків та патисонів.

Однак частина документації щодо цього тестування зникла. Очевидно, відсутній час обробки, і є певна невизначеність щодо процесу, який був використаний.

Національний центр домашнього консервування харчових продуктів повідомляє, що коли вони спробували відтворити процес, якого дотримувалися під час тестування, не було достатніх доказів того, що він працює правильно. Проблемою було недостатнє нагрівання. І пам'ятайте, що саме відповідне нагрівання запобігає отруєнню ботулізмом.

Ще одне занепокоєння викликає те, що літні патисони стають дуже м'якими під час консервування і можуть заповнити банку дуже щільно. Таке ущільнення впливає на теплопередачу в банках і може спричинити недостатнє нагрівання по всій банці. Таким чином, може виникнути загроза ботулізму.

Тому було прийнято рішення відкликати рекомендацію щодо консервування без добавок.

На превеликий жах для багатьох людей!

Мариновані літні патисони

Але пам'ятайте, що консервувати літні патисони можна для рецепти маринування та приправ Оцет та інгредієнти цих рецептів створюють рівень фосфору, необхідний для безпечного приготування кабачків на водяній бані.

Я не рекомендую просто замінювати одні овочі іншими в соліннях або домашньому консервуванні. А ось замінювати літні патисони на огірки в будь-яких перевірених насолода Рецепт є безпечним згідно з NCFHFP.

Кабачковий релакс

Чому не можна консервувати гарбузове пюре?

Єдине тестування, яке було проведено для консервування зимових патисонів, - це консервування в кубиках. Насправді повідомляється, що в оригінальному тесті спеціально зазначено: "Обережно: не розтирайте і не пюріруйте".

Причина в тому, що пюре може бути дуже густим у банці. Така текстура впливає на те, як тепло проникає в їжу. Тепло повинно потрапляти в самий центр банки, щоб зупинити бактерії, які можуть викликати ботулізм. Пюре може бути нагріте не по всьому об'єму до достатньо високої температури.

Якщо ви робите гарбузове масло або будь-яке пюре з кабачків, ставитеся до нього як до свіжої їжі і ставите в холодильник. Або можете заморозити його. Не обробляйте його для зберігання на полиці.

А як щодо маринованого гарбуза?

Якщо літні патисони можна маринувати... виникає питання - чи можна маринувати зимові патисони? Єдині рецепти маринування зимових патисонів, які я знаю, - це маринування в холодильнику. Їх не переробляють і не зберігають на полиці. Не існує рецептів маринованих зимових патисонів, які були б протестовані для переробки та зберігання.

Рецепти консервування кабачків

Ось список рецептів консервування кабачків на сайті "Просто консервування".

Обирай і насолоджуйся!

Консервування гарбуза та патисонів Консервування гарбуза та патисонів слід робити шматочками, а не пюре, з міркувань безпеки. Ось як безпечно консервувати гарбуз в домашніх умовах, використовуючи скороварку. Як консервувати гарбуз або патисони взимку Консервування кабачків в ананасовому соку - штучний ананас Дізнайтеся, як консервувати кабачки в ананасовому соку. Консервування кабачків в ананасовому соку дає напрочуд смачний штучний ананас. Це рецепт на водяній бані. Консервування кабачків з ананасом Рецепт кабачкового соусу З цього рецепту кабачкового соусу виходить приблизно 5 пінних банок або 10 півлітрових. Банки обох розмірів обробляються однаковий час. Консервування кабачкового соусу Солодкий соус з маринованих огірків Я люблю цей солодкий соус з маринованих огірків на бутербродах або домашніх гамбургерах. Додавайте також до картопляного або яєчного салатів. Чудове літнє доповнення до їжі. Замініть літній кабачок на цей соус з маринованих огірків. Консервування кабачків у томатному соусі (і бамії теж!) Консервування кабачків у томатному соусі - чудовий спосіб зберегти літній урожай. Дізнайтеся, як консервувати кабачки (або бамію) в томатному соусі. Як консервувати кабачки або бамію в томатному соусі

Інші способи консервування патисонів

Заморожування кабачків Хто не має надлишку кабачків влітку? Заморожування кабачків нарізаними, подрібненими або кубиками - чудовий спосіб зберегти врожай на зиму! Ось як заморозити кабачки. Як заморозити кабачки Зневоднення кабачків Зневоднення кабачків у вигляді стружки або шматочків - чудовий спосіб зберегти їх. Інструкції щодо сушіння кабачків тут! Як сушити кабачки

Поширені запитання

Чи можна консервувати патисони в домашніх умовах?

Так, патисони можна консервувати в домашніх умовах. Шукайте безпечні перевірені методи, і у вас будуть мариновані патисони, приправи та домашні консерви з гарбуза.

Можеш на водяній бані розчавити банку?

На водяній бані можна консервувати лише кабачкові соління та приправи.

Чи можете ви приготувати гарбуз на водяній бані?

Ні, патисон Баттернат - це зимовий патисон, і єдиний спосіб його консервування - це кубики в консервній банці під тиском.

Чи можна заморозити патисони?

Так! Заморожування патисонів - чудова альтернатива, якщо ви не хочете консервувати їх.

Джерела

//nchfp.uga.edu/tips/fall/pumpkins.html

//www.clemson.edu/extension/food/canning/canning-tips/26preserving-summer-squash.html

Закріпіть це, щоб знайти пізніше!

Callie Howard

Автор Callie Howard