Ви бачите, як ваша консервна банка вибухає і їжа заливає всю кухню і стелю? Не бійтеся... просто усвідомте це.

Ця сторінка містить:

  • Який найкращий канцелярський верстат купити?
  • Манометр з циферблатом або зваженим манометром?
  • Частини пресового канцелярського приладу і як вони працюють
  • Чи є різниця між скороваркою і консервною банкою під тиском?
  • Як користуватися манометром
  • Кілька речей, які слід пам'ятати про використання манометра

Який найкращий канцелярський верстат купити?

Я отримую це питання досить часто, тому спочатку даю свої рекомендації для тих, хто просто хоче отримати пораду. А потім перейду до кроків, як користуватися скороваркою під тиском.

У "The All American Pressure Canner "У нас тут є Манометр Presto а також Дзеркальний манометр це три основні бренди консервних банок під тиском. Я б рекомендував All American або Presto, причому Presto найкраще підходить для початківців, які можуть бути налякані. Багато людей мають Mirro і, здається, задоволені, але я сам не маю особистого досвіду роботи з ними.

Манометр з циферблатом або зваженим манометром?

Існує два типи манометрів: циферблатні та зважені. Обидва виконують одне й те саме завдання, лише дещо по-різному.

Різниця полягає в тому, як вони вимірюють тиск: в одному використовується манометр, а в іншому - гирі для вимірювання величини підвищення тиску. Коли ви досягаєте потрібного тиску, ви регулюєте нагрівання, щоб або утримувати стрілку в правильному положенні, або підтримувати гирі в помірному хитанні.

Стиль, який ви обираєте, - це виключно ваш особистий вибір. Давайте розглянемо складові частини бідона і те, чим вони відрізняються в різних стилях.

Частини пресового канцелярського приладу і як вони працюють

Каструля для будь-якого стилю консервування в основному однакова

Як для вагового, так і для циферблатного манометра є базовий горщик і підставка для банок. Горщик для обох типів консервних банок практично однаковий. Це глибокий горщик з кришкою, що замикається (див. про кришку для консервування нижче, щоб дізнатися більше).

На відміну від стелажа для водяної бані, в стелаж для консервних банок під тиском не звисає з боків, а просто лягає на дно і не дає банкам торкатися дна каструлі.

На цій фотографії мій старий циферблатний Presto ліворуч, а новий ваговий Presto праворуч. Я був здивований різницею в розмірах. Обидві банки вміщують сім 1-літрових банок. Однак мій старий горщик трохи вужчий і вищий за новий. Банки зручніше поміщаються в новому горщику, навколо них більше місця, але в старому горщику більше простору над банками. Обидва горщикине краща за іншу, просто інша.

Деякі горщики будуть достатньо глибокими, щоб ви могли складати банки. Так! Складати банки можна, і це чудовий спосіб зробити більше за один раз.

Кришка

Обидва стилі мають схожі кришки, але придивившись уважніше, ми бачимо кілька відмінностей.

Обтяжена кришка манометра Кришка манометра з циферблатом

Заглушка надлишкового тиску

Ця маленька чорна гумова пробка є запобіжником. Якщо тиск усередині стане надто високим через забиті вентиляційні отвори, ця пробка відкриється і скине тиск. Вона призначена для того, щоб випустити пару і тиск прямо в повітря. Це буде голосно і може вас налякати, але консервна банка не вибухне. Гарна річ, правда?! Обидві банки мають гумову пробку від надлишкового тиску.

Блокування вентиляційного отвору

Цей отвір дозволяє повітрю виходити на початку процесу переробки. Коли тиск починає зростати, замок піднімається і закриває отвір. Цей вентиляційний замок також є захисним пристроєм, який запобігає випадковому відкриттю кришки, коли в контейнері залишається тиск. Це надійний захист, тому що кришку НЕМОЖЛИВО зняти, поки тиск не впаде.

Коли вентиляційний замок закривається, пара продовжує виходити з вентиляційної труби. Ви повинні дозволити цій парі виходити протягом повного часу вентиляції, рекомендованого в інструкції, зазвичай 10 хвилин. Дивіться покрокові інструкції для отримання більш детальної інформації про те, як контролювати каністру під час нагрівання.

Вентиляційна труба

Тут є невеликі відмінності між ваговими та циферблатними кришками для консервних банок.

На манометрі з вантажами на вентиляційній трубі встановлені вантажі. Ви покладаєтесь на них, щоб визначити тиск.

На манометрі з циферблатом противага знаходиться на вентиляційній трубі. Ви помітите, що вона розташована окремо від циферблата. Ви покладаєтеся на циферблат, щоб визначити свій тиск.

Дві згадані ваги відрізняються для кожного типу консервних банок. Перед кожним використанням перевіряйте вентиляційні отвори, щоб переконатися, що вони вільні. Ви можете візуально перевірити та/або протягнути нитку через отвори, щоб усунути будь-які перешкоди.

Ваги

Гирі також відрізняються для кожного типу консервних банок. Коли вибраний тиск буде досягнуто, гиря почне гойдатися. Це означає, що бажаний тиск досягнуто.

Вага для стрілочного манометра

У цьому випадку "гиря" насправді є цілісною противагою. Вона використовується для перекриття вентиляційного отвору, щоб тиск міг наростати. Вона не визначає величину наростання тиску. Ви будете спостерігати за циферблатом, щоб визначити, коли необхідний тиск буде досягнутий, а потім відрегулюєте рівень нагрівання, щоб підтримувати рівень на циферблаті. Гиря не гойдається.

Вантаж для зваженого манометричного калібрувального пристрою

З зваженим манометром ви обмежені тиском 5, 10 або 15 фунтів. Ви не покладаєтеся на циферблат. Ви самі обираєте вагу відповідно до вашої висоти над рівнем моря. Ви обираєте вагу: 5, 10 або 15 фунтів. У вашому рецепті повинно бути вказано, який тиск вам потрібен.

Перевірте цю сторінку, щоб дізнатися більше про те, яка вага вам знадобиться.

2 типи гир для зваженого манометричного бідона.

Тип гир, який я показую тут праворуч, складається з основи та металевих кілець. Це те, що йде в комплекті з бідонами Presto. Основа та пластиковий наконечник без кілець вказують на 5 фунтів тиску, основа з одним кільцем вказує на 10 фунтів тиску, а основа з двома кільцями вказує на 15 фунтів тиску. Додайте кільця відповідно до вашого необхідного тиску.

Цей тип ваги зліва - це те, що поставляється з All American Canner. Це одна деталь, і ви вибираєте свій тиск, поклавши вагу на банку в правий отвір. 5, 10 або 15 фунтів написано на боці ваги. Незважаючи на те, що All American Canner має циферблат ... ви не покладаєтеся на цей циферблат, ви йдете з вагами. Я знаю, заплутано, так? Компанія АА розробила це за допомогоюНаберіть номер для приблизної оцінки, але ми повинні покладатися на брязкіт ваги, щоб визначити правильну величину тиску.

Ущільнювальне кільце або прокладка

Контейнери Presto та Mirro мають гумове ущільнювальне кільце всередині обідка. Ця прокладка забезпечує герметичність, що дозволяє створювати тиск.

Якщо ви помітили, що втрачаєте тиск і навколо кришки витікає пара, виною тому прокладка. Хоча вони служать роками, її потрібно час від часу міняти. Щороку перевіряйте, щоб прокладка була гнучкою і не тріснула. Якщо є якісь сумніви, перевірте її перед тим, як завантажувати продукти для переробки.

Для цього просто наповніть банку водою на 3 дюйми і доведіть до кипіння. Покладіть кришку і вантажі і дайте банку трохи набрати тиск. Як тільки ви побачите, що прокладка працює і пара не витікає через край кришки, вимкніть вогонь і дайте банку охолонути. Не знімайте вантажі і не намагайтеся відкрити кришку, поки тиск у банці не повернеться до нульового.

Контейнер під тиском All American не має гумової прокладки. Кришки зроблені таким чином, що ущільнення не потрібне. Рекомендується час від часу змащувати кришку маслом. Конкретні вказівки будуть включені в інструкцію з догляду та обслуговування.

Чи є різниця між тиском Плита і тиск Консервний балончик ?

Так! Насправді є велика різниця між скороваркою і консервною банкою. Ви можете прочитати більше за посиланням нижче, але в основному, ви можете готувати в консервній банці, але не можете консервувати в скороварці.

Скороварка або консервна банка під тиском?

Деякі бренди називають свою каструлю каструлею/консервною банкою, що додає плутанини та змішування цих двох понять. Для того, щоб її можна було використовувати для обробки банок, ваша консервна банка повинна вміщати 4-х літрові банки, вона повинна мати вентиляційний отвір і механізм для точного вимірювання тиску. Багато каструль не відповідають цим вимогам.

Попередження - На ринку ви побачите невеликі скороварки/банки, які рекламуються для консервування. Ці банки не були протестовані за сучасними рецептами та інструкціями з консервування.

Як користуватися манометром

За посиланням нижче можна знайти інструкції з консервування під тиском низькокислотних продуктів, до яких відносяться будь-які м'ясо і більшість овочів Цей посібник крок за кроком з фотографіями допоможе вам пройти весь процес, від наповнення банок до зберігання їх на полиці.

Натисніть тут, щоб отримати покрокову інструкцію Інструкція з консервування під тиском.

Кілька речей, які слід пам'ятати про використання манометра

  • Необхідно перевірити точність циферблатного манометра. Рекомендується робити це раз на рік, безпосередньо перед основним сезоном консервування. Зазвичай служби дорадництва роблять це за мінімальну плату. Ви також можете звернутися до інших місцевих магазинів, де продається приладдя для консервування. Наприклад, наш місцевий магазин Ace Hardware часто проводить тестування консервних банок за невелику плату в одні з вихідних кожного року.
  • Зважений манометр обмежений 5, 10 або 15 фунтами тиску. Якщо ваш необхідний тиск відрізняється від цих значень, виберіть наступний вищий рівень. Наприклад, якщо ваш необхідний тиск становить 13 фунтів, вам слід використовувати 15-фунтову гирю.
  • Пам'ятайте, що перед кожним використанням перевіряйте вентиляційні отвори на кришці консервної банки, щоб переконатися, що вони чисті. Візуально перевірте або протягніть нитку через отвори, щоб усунути будь-які перешкоди. Якщо вентиляційні отвори забиті, тиск у консервних банках буде занадто високим, і пробка надлишкового тиску лопне. Просто перевіряйте вентиляційні отвори щоразу, коли щось переробляєте, і у вас ніколи не станеться вибуху на вашій кухні.

Пов'язані сторінки

Позбудьтеся страху перед консервуванням під тиском і дізнайтеся про різні доступні бренди, функції безпеки та принцип їх роботи за допомогою SimplyCanning.com.

Консервування в скороварці - чи безпечно це? Це поширене питання на SimplyCanning.com. Пориньте у відмінності між скороваркою та консервною банкою під тиском і прийміть обґрунтоване рішення, перш ніж спробувати!

Ботулізм - це харчове отруєння, спричинене неправильною обробкою та поводженням з продуктами. На щастя, його дуже легко уникнути, якщо дотримуватися здорового глузду та найкращих практик.

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 10/7/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard