"З країв моєї консервної банки All American продовжує виходити пара, і я не знаю, що робити".

Ласкаво просимо до нашого щотижневого чату про консервування. Сьогодні наше питання стосується вашої консервної банки, з якої витікає пара навколо кришки.

Зміст

Відео-транскрипт конференції All American Canner

Як зупинити витік пари з американської консервної банки

Відео-транскрипт конференції All American Canner (відредаговано для більшої ясності)

Ласкаво просимо, мене звати Шерон Петерсон. Я працюю на сайті SimplyCanning.com, де ви можете знайти поради, навчальні посібники та уроки з домашнього консервування. Приєднуйтесь до мене, і я допоможу вам наповнити вашу комору.

Це було дуже коротке запитання, про американську консервну банку, з якої витікала пара. Я не записав назву - перепрошую, я забув записати назву. "Мене цікавить проблема виходу пари. Я тримаю обід чистим і використовую масло, але пара все одно виходить. Мені цікаво, що ще можна зробити".

Отже, це єдина проблема, про яку я чула з консервною банкою All American. Іноді з краю кришки виходить пара. Це дійсно єдиний негативний момент, який я коли-небудь чула про консервну банку All American. Насправді це трапилося зі мною лише один раз. Можливо, це те, що відбувається з цією людиною. Я не знаю. Але коли ви закриваєте кришку на консервній банці All American, ви повинніслідкуйте за своїм відставанням ось тут.

Ви повинні стежити за цим зазором, тому що якщо ви не поставите його прямо, якщо він дуже перекошений - коли це повністю закрито, а це трохи піднято - ви все одно можете поставити всі ці затискачі, але ваша кришка все одно буде кривою. Зовсім трохи. Це не означає, що вам потрібно діставати лінійку і міряти. Ви просто нахиляєтеся і дивитеся. Окомірно. Просто переконайтеся, що він досить рівний. Як я."Єдиний раз, коли у мене були проблеми з моїм All American, це був саме той випадок.

Я не звернула уваги, поспішала, затиснула все це, а пара виходила. Кришка була просто крива. Тож я просто відрегулювала її і закрила, і все запрацювало.

Як зупинити витік пари з американської консервної банки

Я чув, що люди рекомендують наносити трохи олії на кришку. Як працює All American, вона має трохи нахилений край, який прилягає прямо до каструлі, яка має такий самий кут. Тож нанесіть харчову олію - трохи оливкової олії, кокосової олії - на цей обід, а потім трохи змастіть її. Очевидно, це дозволяє їй сидіти щільніше. Я, чесно кажучи, ніколи цього не робив, і яАле це одна з тих речей, яку я бачив, що рекомендують досить часто. Тож спробуйте ці дві речі і подивіться, чи це допоможе.

Якщо консервна банка все ще не закривається, чи є вона новою для вас? Якщо це вживана банка, є ймовірність, що хтось, хто користувався нею до вас, кип'ятив її насухо, і вона трохи деформувалася. Щоб деформувати цю банку, знадобиться досить велика кількість тепла, але така можливість існує.

Єдиний інший варіант - якщо це нова для вас консервна банка, то я б порадив зв'язатися з All American і дізнатися, чи є у них якісь пропозиції для вас.

Де виготовляються всі американські консервні банки?

Їх виготовляють на Вісконсинському ливарному заводі, і це те, що вам потрібно шукати. Якщо ви загуглите "Wisconsin Foundry", то зможете знайти виробників Всеамериканської консервної банки і перевірити її.

Сподіваюся, це було корисно. Гарного вам дня. Вдалого консервування! Поговоримо пізніше.

Який кращий прес-машинка: All American або Presto?

У мене тут є сторінка, на якій порівнюються консервні банки під тиском All American і Presto.

Бажаєте отримувати сповіщення, коли з'являться нові чати про консервування?

Більше консервних чатів:

Як правильно консервувати овочі. Чи можна додавати цибулю до стручкової квасолі?

Як консервувати овочі в міксі на ваш вибір. Дізнайтеся, як правильно поєднувати різні овочі в домашньому консервуванні.

Процес консервування: час і розміри банок

Чи можна регулювати час консервування для різних розмірів банок? Дізнайтеся відповідь на сайті SimplyCanning.com.

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Сторінка востаннє оновлена: 7/2/2021

Callie Howard

Автор Callie Howard