Я досить часто отримую від людей електронні листи з питаннями про помилки при консервуванні. І одного разу, відповідаючи на них, я помітив, що отримав три листи, в яких описувалася майже однакова проблема: "Я все зіпсував, що мені тепер робити?" Я вирішив просто поділитися з вами цими питаннями, тому що це поширена річ, яку люди запитують!

Трапляється, що у них виникають проблеми з чимось, що вони консервували, і вони помічають цю проблему через два-три дні. Або ж вони помічають її наступного дня, і їм цікаво, чи можуть вони продовжити консервувати їжу, незважаючи на ці помилки.

Коли ви використовуєте неправильний метод консервування

Дозвольте мені розповісти про ще одну поширену помилку. Ця жінка сказала, що минуло п'ять днів, як вона мила стручкову квасолю у воді. Вони все ще були запечатані, але вона не знала, що вони повинні бути запечатані. консервований під тиском. Вона задавалася питанням, чи зможе вона це зробити в даний момент.

Ні, на жаль, не змогла.

Знову ж таки, це ще один випадок, коли стручкова квасоля пролежала в банках п'ять днів без належної обробки, тому вона, ймовірно, зіпсована. Існує ймовірність того, що ботулізм тому що вона використовувала лише водяну баню. Зелену квасолю потрібно консервувати в консервній банці під тиском.

Коли ви робите помилки в процесі консервування

Отже, перша людина сказала, що тиждень тому вона законсервувала соус за правильною процедурою. Однак згодом вона дізналася, що потрібен був бутильований лимонний сік (Вона також додала цибулю, часник, селеру, базилік і моркву в більшій кількості, ніж зазначено в тому перевіреному рецепті). В електронному листі вона запитала, чи може вона використовувати його в будь-якому випадку, або, можливо, покласти його в морозильну камеру.

У такому випадку в її обробці були допущені помилки, які не повинні були спрацювати. Тож насправді її їжа не була безпечною.

На той момент минув уже тиждень, як вона це зробила, а я завжди ненавиджу бути носієм поганих новин. Але я порекомендував їй викинути їжу. Викиньте її. Не варто ризикувати, щоб хтось захворів!

Якби вона виявила помилку консервування протягом 24 годин, то могла б просто взяти їжу і заморозити її або покласти в холодильник і використати одразу ж. Їй не довелося б викидати її. Але оскільки минуло вже п'ять днів, я не рекомендував повертатися і робити це.

Як вирішити, що робити з вашими помилками в консервуванні.

Якщо ви швидко виявите свою помилку, то часто зможете врятувати їжу. Але діяти треба швидко.

Єдиний випадок, коли ви можете продовжити переробку продуктів, якщо виявили помилку, яку ви зробили, - це якщо ви помітили її одразу, протягом 24 годин. Якщо протягом цього часу ви зрозумієте, що не впевнені, що банки оброблені належним чином, ви можете продовжити переробляти їх.

Я хочу підкреслити, що це має бути протягом 24 годин. Після цього їжу потрібно викинути, це просто небезпечно.

Якщо це сталося протягом 24 годин, продовжуйте ту саму обробку, яку ви робили б, якби консервували свіжу їжу. Якими б не були звичайні інструкції з консервування, ви будете дотримуватися їх. Зазвичай вам також доведеться підігрівати їжу. Для переробки вам потрібно спорожнити всі банки, підігріти їжу, а потім знову заповнити всі банки, тому що повторно розігрівати її буде важко.їжа просто в банках.

Деякі продукти добре переносять переробку, а деякі - ні.

Якщо ви помилилися з стручкова квасоля Наприклад, якщо ви помітили, що стручкова квасоля зіпсувалася, ви можете переробити її повторно. Однак, якщо ви переробите її ще раз, вона стане досить м'якою і кашоподібною (так буває, якщо ви перетримаєте її при консервуванні), а з точки зору якості вона буде не дуже гарною.

Інші продукти будуть схожими: зелена квасоля або морква або буряк фрукти, такі як яблука або персики Ці продукти просто не витримають такого приготування, тому я б порадив покласти їх у морозильну камеру і зберегти таким чином.

Є й інші продукти, які все одно м'які, наприклад яблучне пюре Яблучне пюре досить добре переносить переробку, тому що це м'яка їжа в будь-якому випадку. Яблучне масло або інших солодких спредів, часто працює з переробкою.

Заморозьте їжу.

Продукти, які не витримають подальшої обробки, можна заморозити. Мені не подобається заморожувати в банках, тому я виймаю продукти з банки, перекладаю їх у пакети для заморозки, маркую і заморожую. Якщо ви хочете залишити їх у банках, вам потрібно буде вилити трохи з кожної банки. Потрібно залишити місце для розбухання, коли продукти замерзають.

Ви можете просто покласти їжу в холодильник для негайного використання.

Це залежить від того, чи ви помилилися з цілою партією чогось, чи лише з кількома банками. Запитайте себе: "Що я буду робити з сімома банками чогось?" Але якщо це лише одна або дві банки, які не закрилися, наприклад, поставте їх у холодильник.

Коротше кажучи, коли ви робите помилки в консервуванні, подивіться на продукти і кінцеву якість. І, звичайно, завжди, завжди подивіться на безпеку, чи можна його переробляти, чи ні. Це найголовніше.

Що робити, якщо ви не впевнені.

Якщо ви не впевнені в безпечності своєї їжі, я раджу вам не їсти її. Я знаю, що існує багато ситуацій, і ви можете задатися питанням про свою конкретну помилку.

Мені довелося вимкнути коментарі до цієї публікації. Занадто багато змінних і занадто багато запитань надходить. У мене немає часу, щоб відповісти на них вчасно. Я рекомендую вам звернутися до місцевої консультативної служби щодо будь-яких конкретних рецептів або ситуацій, які у вас можуть виникнути. Тоді ви зможете приймати рішення, не чекаючи, поки ми знайдемо час, щоб відповісти вам.

Пов'язати сторінки

Непорозуміння в консервуванні зазвичай виникають через старі методи і практики минулих поколінь, як пояснюється на цій сторінці. SimplyCanning.com пояснює науку!

Методи консервування зводяться до двох стилів: консервування на водяній бані або під тиском. Дізнайтеся, який з них слід використовувати для різних видів продуктів. SimplyCanning.com використовує методи безпеки Міністерства сільського господарства США, і це неспроста!

Втрата рідини при домашньому консервуванні дуже поширена. Це трапляється з усіма нами час від часу! Що можна вважати екстремальним? SimplyCanning.com відповідає на найпоширеніші запитання новачків про втрату рідини та безпеку.

Збережіть це, щоб знайти пізніше!

Callie Howard

Автор Callie Howard