Я розглядав міксери Bosch для випікання хліба, тому що вони можуть замішувати багато буханців одночасно. Але оскільки вони, за загальним визнанням, дорогі, я не робив цього. Зараз саме час!

У мене вона не так давно... Я дуже шкодую, що не купила її, коли вперше подумала про неї.... коли я готувала на 6 осіб! Моя сім'я зараз зменшується, оскільки мої хлопчики підростають, але я все ще люблю цю машину. Я не роблю 6 буханців за раз, як це може зробити Bosch, але я роблю 4!

Ця сторінка містить:

  • Відеоогляд змішувачів Bosch
  • Огляд подрібнювача для харчових продуктів від Bosch

Відеоогляд змішувачів Bosch

Цей міксер Bosch Universal Plus не розчарував мене!

Я придбала набір, до якого входить міксер, гак для тіста в блендері, віночки та лопатки для печива.

Наступним у моєму списку речей, які потрібно придбати, є кухонний комбайн з ножами для подрібнення та терки. Я розгляну їх, коли прийде час.

Найбільше мені подобається те, що це один прилад, який виконує кілька завдань. Він може замінити кілька кухонних приладів. Вам не потрібні окремі прилади для всіх численних операцій зі змішування та подрібнення, які ви виконуєте.

Огляд подрібнювача для харчових продуктів від Bosch

ЦЕ! О так, це та частина, яка робить Bosch таким хорошим інструментом для домашнього консерватора. Цей міксер чудово підходить для приготування їжі та випічки. Але насадки стають у нагоді для підготовки продуктів до консервування, зневоднення... або заморожування. Вони роблять нарізку або нарізання надзвичайно швидкою та легкою. Так, ви можете зробити це вручну, але скільки часу заощаджується, коли є насадки.

Callie Howard

Автор Callie Howard